Mała czarna z rana w kubku z Twoim zdjęciem

kubek ze zdjęciem

Kubek, proste i uniwersalne naczynie, bez którego nie możemy się obyć. Co ranek wita nas mała czarna z mlekiem lub śmietanką albo pyszna herbata w różnych smakach. Najlepiej napoje te smakują oczywiście w ulubionym kubku.

Różni ludzie, różne kubki

Mogą być wytworzone  z porcelany, z emaliowanej stali, gliny, plastiku, aluminium, drewna, grubego szkła i stali nierdzewnej. Możliwości jest naprawdę sporo. Kubki ze stali nierdzewnej mają podwójne ścianki, więc dłużej utrzymują temperaturę napoju. Często kubek kubek posiada uchwyt w postaci uszka. Czasami upiększa się go  zdobieniami, wzorami albo zdjęciem. Dlatego kubek może być także gadżetem reklamowym, prezentem czy czymś co chcemy sobie mieć sami dla siebie. . , z racji oryginalności rzeczą poszukiwaną przez kolekcjonerów lub po prostu prezentem. Kubki mogą się od siebie różnić mimo istnienia powiedzenia “podobni kubek w kubek”. To wyrażenie frazeologiczne wywodziło się z dawnego zwyczaju obdarowywania nowożeńców – był to weselny puchar dwoisty, czyli prawie identyczne, na ogół kosztowne naczynia.

Przydatny kubek w pracy…

Furorę w biurze będzie robił spersonalizowany kubek szefa lub  pracownika. Może to być porcelanowy, duży kubek do kawy z własnym zdjęciem , w którym poranna kawa latte pobudzi nas do działania lub ukoi nerwy. Taki sam kubek może mieć nieco mniejszą objętość, np. na wieczorną degustację ciepłej herbaty w chłodne dni. Naczynie z pogodnym nadrukiem na pewno poprawi każdemu humor o każdej porze dnia.

Jeśli nie sjesta, lunch czy popołudniowa herbata z koleżankami to może męskie spotkanie przy oryginalnym kuflu ze zdjęciem? Tak, mecz z takim naczyniem na pewno będzie oglądać się przyjemniej. Kufel ze sportowym motywem dla  smakosza i piwosza w jednym? Świetny pomysł na prezent np. dla ojca, dla brata lub dla chłopaka.

kubek ze zdjęciem

Na co zwracać uwagę przy zakupie fotokubków?

Przede wszystkim należy zastanowić się nad przeznaczeniem naszego kubka. To firmowy gadżet reklamowy dla klientów i pracowników? Może miły prezencik dla bliskich? Albo początek unikalnej kolekcji? Pomysłów możesz mieć wiele, a co ważne, taki kubek możesz umieścić w zmywarce bez obawy, że zdjęcie zostanie usunięte.

Ciekawą propozycją  dla osób prowadzących aktywny tryb życia, będzie bidon z samodzielnie wybranym zdjęciem z motywem sportowym. Sprezentuj go również dziecku, aby w szkole lub w drodze na trening zawsze pamiętało o piciu. Magiczny kubek ze znikającym i pojawiającym się zdjęciem na pewno sprawi dużo radości również najmłodszym – taka magia, którą możesz zafundować dzieciom.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *