Modny trend – etui na smartfon z dowolnym zdjęciem

etui na smartfon z własnym zdjęciem

Smartfony towarzyszą nam na co dzień. Są tak… zwykłe, że trochę czasami zapominamy szanować je odpowiednio. A przecież to wciąż delikatne narzędzia, a naprawa to niepotrzebny koszt, którego da się uniknąć. Rozbita, uszkodzona szybka. Zalanie. Porysowany czy co gorsza  wgięty  korpus czy wiele innych uszkodzeń to minus posiadania nawet najlepszego, najdroższego smartfona. Jak jednocześnie je chronić i być modnym?

Zalety etui na smartfon z własnym zdjęciem

Któż z nas nie upuścił, nie zamoczył smartfonu, aby potem ta niepewność przy podnoszeniu. Czy działa? Czy pękł? Czy nie straciliśmy zbieranych na nim zdjęć i kontaktów? Znamy to… Smartfon stał się niezbędnym elementem naszego życia, a w żartach nazywamy go przedłużeniem ręki. Dlatego też CEWE zaproponowało użytkownikom smartfonów różnego rodzaju etui, na którym umieścić dowolne zdjęcie. Personalizujesz, ozdabiasz, a jednocześni chronisz telefon.

Etui wprawdzie nie zapobiegnie wypadnięciu z kieszeni, ale zniweluje siłę uderzenia. A w torebce ochroni przed obijaniem się o klucze, metalowe końcówki długopisów, drobne monety czy twarde przedmioty, które się tam znajdują.

Zaletą posiadania etui jest przede wszystkim ochrona przed uszkodzeniem. Dodatkowa warstwa w postaci odpornego materiału w dużym stopniu chroni smartfon w czasie uderzenia o twarde podłoże, zabezpieczając dodatkowo ekran. Posiadający etui twierdzą, też, że smartfon trzyma się wtedy wygodniej i pewniej.

Etui z własnym zdjęciem

Spersonalizowane etui na zamówienie to modny gadżet dla każdego. Projektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami idealnie nadadzą się też na prezent. Istnieją też dla tych, którzy pragną wyróżnić się wśród innych. Na pewno będzie to doskonały prezent dla osób podkreślających swoją osobowość, kreatywność, zainteresowania. A co wybrać?

Etui z klapką – elegancja z nutą klasyki. Rozkładane na dół lub w bok. Może zastąpić portfel, bo w przydatnym schowku schowasz np. dowód, prawo jazdy czy kartę do bankomatu. Jeśli nie chce Ci się nosić gotówki, a jeszcze nie opanowałeś płatności telefonem, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Pokrowiec na telefon ze spersonalizowanym zdjęciem tak też można nazwać te nasze etui. Taki prezent wywoła miłe wspomnienia, szczególnie, gdy nadruk będzie zgodny z zainteresowaniami obdarowanego: podróże marzeń, idol sportowy, zabawna grafika z tekstem, czworonożny przyjaciel lub cokolwiek innego – bo personalizacja to zawsze wybór i dowolność.

 personalizowane etui na smartfon

Ile posiadaczy smartfonów, tyle różnych potrzeb. Więc dla tych, którym wszystko leci z rąk, idealne będzie etui silikonowe lub skórzane. Klasyczne etui drewniane to nasza najnowsza propozycja i coś dla fanów elegancji i natury jednocześnie. Pomyśl też o etui jako użytecznym prezencie dla młodego człowieka, który nie zawsze dba o smartfon tak jak powinien.

Pokrowiec należy dopasować do potrzeb i zainteresowań każdego.  Wesołe kolorowe silikonowe modele mogą nie pasować do każdego rodzaju pracy użytkownika. Natomiast eleganckie skórzane czy drewniane etui znajdą uznanie w oczach poważniejszych właścicieli.

oryginalne etui na smartfon

Najczęściej wybierane motywy na etui

Zgodnie z łacińską maksymą “de gustibus non est disputandum”, z gustami się nie dyskutuje. Ale właśnie takie etui dopasujesz do swojego gustu i pomysłu. A jako prezent?  Każdy powinien być z niego zadowolony. W końcu to bardzo praktyczny, wytrzymały, poręczny i przydatny prezent z ulubionym zdjęciem. Ciężko jest więc wybrać najczęściej wybierane motywy, bo właśnie unikalność każdego zdjęcia na smartfonie sprawia, że mamy przy sobie coś wyjątkowego.

A jak stworzyć własne etui na smartfona? Należy dobrać etui do modelu smartfona.  Następnie importujesz zdjęcie korzystając z bezpłatnego programu projektowego (lub od razu w przeglądarce). Określasz układ, ewentualnie dodajesz tekst i w  ten sposób smartfon zyskuje nowy design i bezpieczeństwo.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *