Moje lato na zdjęciach: weekend w Bieszczadach

Posted on

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady? Ten popularny cytat ma wiele wspólnego z prawdą, w końcu właśnie w tym miejscu odpoczywa się jak nigdzie indziej. Dlatego idealnie jest wybrać się tam właśnie pod koniec lata i zrelaksować się w otoczeniu pięknej przyrody. Weekend w Bieszczadach pozwoli oczyścić umysł i wsłuchać się w ciszę.

Bieszczady to piękne i zachwycające miejsce w Polsce. Idealne na weekendowy odpoczynek na łonie natury. Wybierając to miejsce, możesz spakować się w plecak, zabrać ze sobą namiot i ruszyć w niesamowitą przygodę. Właśnie w tym miejscu natura jest na wyciągnięcie ręki, możesz oddychać czystym powietrzem i wsłuchać się w ciszę, dzięki której odpoczniesz od codziennych obowiązków i głośnego miasta. Cudownie jest obudzić się rano, wyjść z namiotu, popatrzeć na góry, podziwiać rośliny i drzewa rosnące w pobliżu, cieszyć się spokojem i ciszą. Dla takiego poranka warto wybrać się na weekend w Bieszczady. Co warto tam zobaczyć?

Wspinaczka po górach – obowiązkowa!

Będąc w tak pięknym miejscu jak Bieszczady, aż trudno odmówić sobie przyjemności czerpanej ze wspinaczki górskiej. Jednym z najpiękniejszych szlaków jest ten, który prowadzi na Tarnicę. W czasie wędrówki możesz zrobić sobie piknik na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach przyrody. Szlak nie jest bardzo wymagający, dzięki czemu wspinaczka jest przyjemna. Po wejściu na szczyt czeka na Ciebie świetna nagroda – piękny widok i satysfakcja!

Moje lato na zdjęciach - weekend w Bieszczadach

Przejażdżka Bieszczadzką Kolejką Leśną

Jedna z najbardziej zapierających dech w piersiach atrakcji w Bieszczadach. Ponad dwugodzinna przejażdżka Kolejką Leśną przez lasy i łąki parku narodowego w Karpatach Leśnych. W czasie podróży jest również czas na przerwę i kupienie regionalnych przekąsek. Otwarte wagony bez szklanych okien zapewniają możliwość podziwiania tego cudownego miejsca. To również świetnym pomysł na randkę, w czasie której będziecie mogli odkrywać nieznane i zaskakujące strony Bieszczad.

Wyprawa nad jezioro Solińskie

Końcówka lata to również idealny moment, aby nacieszyć się również promieniami słońca i zabawą na plaży. Świetna rozrywka dla dzieci oraz dorosłych. Jezioro Solińskie oraz Zapora Solińska to niezwykle urokliwe miejsca. Spokój, jaki od nich bije, sprawia, że chciałoby się zostać tam na zawsze. Jeśli na wyprawę wybierasz się całą rodziną, dzieci będą zachwycone. Ich śmiech w czasie budowania zamku na plaży, radosne pluskanie się w wodzie to świetne momenty, które przeżyjecie nad jeziorem.

Weekend w Bieszczadach

W tak cudownym miejscu jak Bieszczady aż trudno powstrzymać się od robienia zdjęć tych pięknych krajobrazów oraz tego, jak świetnie się tam bawiliście. Zbierz swoje fotograficzne wspomnienia i uwiecznij je w pięknej formie.

Wszystkie wspomnienia z wyjazdu w jednym miejscu

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Weekend w Bieszczadach na pewno dostarczył Wam niesamowitych przeżyć. Wejście na Tarnicę, niesamowity poranek i noc spędzona w namiocie, a także wyprawa nad Jezioro Solińskie – sprawiły, że odkryłeś magię w tym pięknym zakątku Polski. Uwiecznij wspomnienia w CEWE FOTOKSIĄŻCE – niech przypomina Ci o tym, jak zachwycające są góry oraz, jak dobrze czasem zamienić łóżko na namiot i dać się porwać przygodzie. Patrząc na zdjęcia, znad jeziora przypomnisz sobie jeden z piękniejszych zachodów słońca, jaki razem z rodziną widzieliście w tym roku oraz o tym, jak szczęśliwe były Twoje dzieci budując zamek z piasku. Te wszystkie wspomnienia będą na wyciągniecie ręki i będziecie mogli wracać do nich zawsze wtedy, gdy będziecie mieli ochotę poczuć magię Bieszczad.

Motywacja o poranku

FOTOKUBEK EMALIOWANY

Co zrobić, aby mieć tak dużo energii o poranku jak wtedy, gdy obudziliście się po nocy spędzonej w namiocie? Kawa lub herbata przygotowana w Bieszczadach ma wyjątkowy smak. Jednak trochę tej wyjątkowości możesz przenieść do swojej codzienności. Wspominając ten wyjazd o poranku, będziesz mógł przypominać sobie o tym, jakie piękne widoki widziałeś zaraz po przebudzeniu i jak zrelaksowany się czułeś. Przypominać Ci o tym może KUBEK EMALIOWANY z krajobrazem, który udało Ci się uchwycić właśnie tego spokojnego ranka. Dzięki temu Twój ulubiony napój o poranku również będzie smakował wyjątkowo.

Wnętrze domu w zgodzie z Tobą

CEWE FOTOOBRAZ

Urządzanie mieszkanie jest świetną przygodą, a im dłużej tam mieszkasz, tym więcej w nim Ciebie i śladów po Twoich zainteresowaniach i charakterze. Osoby, które raz pojadą w Bieszczady, zawsze chcą tam wrócić. Są zakochani w widokach, w wędrówkach po górach i niesamowitej ciszy panującej w Bieszczadach. Jeśli Ty również jesteś oczarowany weekendem spędzonym w tym miejscu, a w górach odpoczywasz najlepiej, pokaż swoją pasję w mieszkaniu. Stwórz CEWE FOTOOBRAZ, który pokaże, że kochasz te miejsca. Dzięki niemu poczujesz, że Twój dom ma duszę i sporo o Tobie mówi. Poza tym będzie przypominał Ci o Twoich podróżach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.