Moje lato na zdjęciach: weekend w Tatrach

Posted on

 

Niezawodny sposób na relaks? Wzięcie głębokiego oddechu na szczycie góry, którą się właśnie zdobyło. To jeden z najpiękniejszych i najbardziej satysfakcjonujących momentów. Aktywny wypoczynek jest świetnym sposobem na spędzenie letniego urlopu. Zainspiruj się i maksymalnie wykorzystaj weekend w Tatrach.

Lato, słońce, przyjemny orzeźwiający wiatr, który towarzyszy Ci przez całą drogę na szczyt w malowniczych polskich Tatrach. Zachwycająca zieleń i możliwość obcowania z naturą pozwalają odpocząć, odciąć się od rzeczywistości i nabrać dystansu do codziennych obowiązków. Weekend w Tatrach to także smak grillowanych oscypków z żurawiną i góralskie przyśpiewki, które rozbrzmiewają w czasie kolacji. Jak spędzić malowniczy weekend w Zakopanem i okolicach?

Wspinaczka na Szpiglasową Przełęcz 

weekend w Tatrach

Znasz to uczucie, kiedy po wspinaczce zostało Ci tylko kilka kroków do zdobycia szczytu? Te ostatnie metry pokonuje się bardzo szybko, ponieważ adrenalina i motywacja, aby delektować się tym widokiem, jest niesamowita. Gdy jesteś już na szczycie, możesz nacieszyć się pięknym widokiem, cieszyć się tym, jak wytrwały i silny jesteś, a także podziwiać piękno i potęgę natury. Na szczycie dużo łatwiej docenia się również to, co się ma, rodzinę, przyjaciół, pracę i hobby.

Szpiglasowa Przełęcz daje możliwość podziwiania zapierającej dech w piersiach panoramy Tatr oraz  Doliny Roztoki, Doliny Pięciu Stawów Polskich i Doliny Rybiego Potoku z najpiękniejszymi i największymi tatrzańskimi jeziorami – Morskim Okiem i stawami w Dolinie 5 Stawów Polskich. Na pewno zgodzisz się również z tym, że na szlaku można poznać wspaniałych ludzi, którzy zarażają pozytywną energią. Wesołe „cześć” słyszane w czasie wspinaczki motywuje do zdobywania kolejnych szczytów.

Spacer po Krupówkach

Po zejściu ze szczytu na pewno nie rozczarujesz się atrakcjami w czasie weekendu w Tatrach. Spacer magicznymi Krupówkami pozwoli poczuć prawdziwą magię gór i poobcować z góralskimi tradycjami i kulturą. To właśnie tam skosztujesz niezwykle aromatycznego i jedynego w swoim rodzaju grillowanego oscypka. Posłuchasz góralskiej muzyki i poczujesz tę wesołą atmosferę, która nastraja do zabawy. Zakopane daje wiele możliwości spędzenia czasu od podziwiania zachwycających krajobrazów, aż po zwiedzanie skoczni. Po wejściu na jej szczyt możesz się poczuć jak prawdziwy sportowiec i doświadczyć tych legendarnych emocji, jakie towarzyszą skoczkom na chwile przed skokiem.

Willa w Zakopanem

Chwila na spotkanie z literaturą w Tatrach

Tatry to miejsce z duszą i historią, która inspiruje do działania i poznawania. Z każdej podróży można przywieść niesamowite wspomnienia, a także zgłębić się w swoje pasje. Zakopane to idealne miejsce, aby poznać lepiej literaturę. Z tym miejscem związany był Stanisław Witkiewicz, który zaprojektował swoją piękną Willę pod Jedlami w tradycyjnym zakopiańskim stylu. Witkacy tworzył tam zachwycające portrety i tatrzańskie krajobrazy. To miejsce tętniło życiem, inspirowało, a podhalański wiatr zapewniał przypływy weny. Może w tym miejscu i Ty odkryjesz swoje zdolności do tworzenia lub zakochasz się w polskim malarstwie?

Letni weekend utrwalony na zawsze

Piękne widoki, niezapomniane chwile, zabawa w rytmie góralskich hitów to wyjątkowe wspomnienia z weekendu w Tatrach. Warto je utrwalić na zawsze i wracać zawsze wtedy, kiedy będziesz mieć na to ochotę.

Weekend w Tatrach – wyjątkowe wspomnienia zasługują na utrwalenie

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Widok na szczycie zapiera dech i pozwala odpocząć jak nic innego. Zatrzymaj ten moment na zawsze i umieść to wspomnienie w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Niech przypomina Ci o tym, jak cudownie bawiłeś się w czasie wspinaczki, jakich ciekawych ludzi miałeś okazję spotkać oraz niech zawsze przypomina Ci o tym, że spełniasz swoje marzenia.

Każda chwila spędzona razem jest ważna

Moje lato na zdjęciach - weekend w Tatrach ODBITKI CYFROWE

Urlop spędzony w górach z ukochaną osobą pozwala zacieśnić więź i zbliżyć się do siebie. Każdy wspólnie zdobyty szczyt utwierdza Was w przekonaniu, że razem możecie przenosić góry i pokonywać wszelkie trudności. To Wasz czas. Nie zapominaj jednak o rodzinie i przyjaciołach i stwórz dla nich wyjątkową pamiątkę z wyjazdu. ODBITKI CYFROWE w pakiecie z PUDEŁKIEM NA ZDJĘCIA  z piękną panoramą Tatr, Waszym romantycznym zdjęciem i fotografiami pokazującymi, jak świetnie spędziliście tam czas. Na pewno sprawią bliskim wiele radości i poczucie, że mimo wyjazdu tylko we dwoje są dla Was bardzo ważni.

Zakochaj się we wspomnieniach

HEXXAS moje lato na zdjęciach

Idealny weekend w Tatrach zasługuje na uwiecznienie i zapamiętanie. Przeżyłeś tam wiele pięknych momentów: wspinaczka na górę, podziwianie pięknych widoków i górskiej panoramy, spacer po Krupówkach i cudowne górskie smaki to momenty z wyjazdów, w których można się zakochać. Na pewno masz jedno ulubione wspomnienie, takie, o którym pomyślisz i od razu masz dobry humor i szeroki uśmiech na twarzy. Wywołaj je na nowoczesnym HEXXASIE, a po każdej kolejnej wyprawie dodawaj kolejny element. Dzięki temu stworzysz swoje podróżnicze wspomnienia.

Herbata w górach smakuje najlepiej

Moje lato na zdjęciach: weekend w Tatrach KUBEK EMALIOWANY

Poranek w górach pachnie świeżością, rześkością i naturą. To cudowne i odprężające przeżycie móc usiąść i popatrzeć na niesamowitą panoramę Tatr. Na ogrom gór, na zachwycające widoki i napić się herbaty, która w górach smakuje inaczej. Tak można by było zaczynać każdy dzień. FOTOKUBEK EMALIOWANY z pięknym krajobrazem polskich Tatr przypomni Ci o tym nowym letnim dniu w górach i o pierwszych promieniach słońca. Zapewnij sobie przyjemny poranek.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.