Nagroda Superbrands znów w naszych rękach!

Po raz kolejny marka CEWE, która działa w Polsce od 25 lat, wchodzi w skład międzynarodowego koncernu fotograficznego oraz jest właścicielem firmy CEWE FOTOJOKER została doceniona przez konsumentów oraz Radę Marek. Superbrands stoi na straży brandingu już od 25 lat. Badanie wyłania najsilniejsze marki oraz ocenia ich wizerunek. To dla nas zaszczyt i duża radość móc trzymać w rękach tę statuetkę.

Badanie Superbrands to największa w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku marki. Próba badawcza obejmuje 10 tysięcy respondentów, a ocenie poddawanych jest blisko 2 tysiące różnych marek. Proces certyfikacji wspiera Rada Marek – stałe grono doradców dla Superbrands w Polsce. Tworzą je doświadczeni eksperci w dziedzinie marketingu, budowania strategii, brandingu, reklamy i PR.

Rok 2020 stawia przed markami nowe wyzwania, a także pokazuje jak ważna jest elastyczność oraz reagowania na otaczającą nas rzeczywistość. Tym bardziej cieszy fakt, że grono specjalistów w branży doceniło nasze działania oraz uhonorowało nas tytułem Superbrands 2020. Marka CEWE jest producent fotoksiążki numer jeden w Europie. Jej jakość doceniło już 60 milionów zadowolonych Klientów oraz szerokie grono specjalistycznych mediów.

Gala finałowa kończąca XIV edycję Superbrands odbyła się 9 września w Warszawie. Po raz pierwszy w historii relacja z wydarzenia była nagrywana w studiu telewizyjnym. W roli prowadzącego wystąpił znakomity Maciej Stuhr, któremu towarzyszyła Nina Kowalewska–Motlik.

Radość ze znalezienia się w tym zaszczytnym gronie jest ogromna. Wśród nagrodzonych firm znalazły się również: Wirtualna Polska, gazeta.pl, Forbes, Dekoral, DPD, Cisowianka i Lego. Statuetki oraz Albumy Superbrands odebrali przedstawiciele 39 marek konsumenckich i biznesowych – Laureatów tytułu Superbrands 2020 i Business Superbrands 2020, a patronat honorowy nad Galą finałową i całą XIX edycją Superbrands objął Prezydent m.st. Warszawy.

Nagrodę potocznie nazywa się „Oskarami Marketingu”. Dlatego cieszymy się, że wszystkie nasze działania są doceniane w tak prestiżowym gronie.  To sukces dla całej naszej  firmy i duże wyróżnienie, a zarazem motywacja do dalszej pracy i mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *