Najciekawsze foto motywy w kalendarzach biurkowych

terminarz biurkowy

Powrót do pracy po urlopie? Może być ciężko, ale jest sposób, aby trochę poprawić sobie humor. Czy wiesz, że możesz zaprojektować swój terminarz biurkowy na wiele różnych sposobów? Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia i cóż, powierzchnia biurka… Ale tak poważnie, kalendarz biurkowy to kameralny towarzysz i przypominacz o wielkich zaletach. A motywy najchętniej wybierają klienci tworzący swój kalendarz na biurko?

Co to jest terminarz biurkowy?

Spędzasz cały dzień w biurze. Może dopaść cię monotonia, a na pewno gonią terminy.  Dlatego właśnie polecamy  terminarz biurkowy , czyli rodzaj kalendarza, który oferuje mnóstwo miejsca na wszelkiego rodzaju notatki i zapiski. Dzięki temu, stojący terminarz biurkowy może zostać wykorzystany też jako notes. Z tą różnicą, że nie musisz wertować kartek w nieskończoność, poszukując odpowiedniej strony. Wystarczy zerknąć na dany miesiąc na terminarzu biurkowym i odnaleźć szukany dzień. Proste i wygodne. Żona lub narzeczona może stworzyć np. taki kalendarz dla swojego ukochanego jak poniżej.

kalendarz dla męża

Jakie są rodzaje terminarzy biurkowych?

Możemy wyróżnić poziome, pionowe i kwadratowe. Do wyboru jest również terminarz A5 do pracy w biurze, który pokazuje, że planowanie może też być przyjemne (szczególnie planowanie urlopu i odliczanie do niego).  Mając kalendarz biurkowy czy terminarz, połączymy praktyczne z pożytecznym. No i estetyczne zalety – foto terminarze potrafią być naprawdę piękne, wpasowując się w każdą aranżację wnętrza czy choćby biurka lub stolika.

Terminarz biurkowy z motywem rodzinnym

Rodzina zawsze blisko ciebie? Tak, to właśnie takie terminarze biurkowe są najlepszym prezentem na święta czy urodziny. Nie warto z niego rezygnować dla niepotrzebnych i całkowicie niepraktycznych bibelotów biurowych. Może się okazać, że taki biurkowy, niewielki terminarz z motywem rodzinnym będzie idealnym prezentem, zwłaszcza dla osoby lubiącej swoją pracę. Terminarz ten przypomina stale o rodzinie, która czeka na człowieka  w domu wypełnionym miłością. Kalendarz stojący może też ozdobić stół.

kalendarz na stół

Terminarz kuchenny

Każda Pani domu czy Pan domu, którzy cenią sobie uporządkowanie i ład, powinni mieć terminarz kuchenny. Praktyczny, a jednocześnie estetyczny gadżet umożliwia poradzenie sobie z natłokiem obowiązków jako żony, mamy, taty czy męża. Taki terminarz pozwoli również na zapisanie wielu ważnych spraw, związanych nie tylko z kuchnią i domem, ale również z rodziną i dziećmi. Polecamy taki na prezent nie tylko dla kobiet – w każdym wieku.

kalendarz do kuchni

Terminarz szkolny dla dzieci

Terminarze sprawdzą się też idealnie wśród najmłodszych. To w końcu oni, idąc do szkoły podstawowej lub liceum, powinni się nauczyć planowania i korzystania odpowiedzialnie ze swojego wolnego czasu. Terminarz szkolny pozwoli im wypełnić wszystkie obowiązki na piątkę z plusem! Dodatkowo nauczą je umiejętności zarządzania czasem przeznaczonym na obowiązki domowe. Wybierz kalendarz z motywem pasji dziecka lub z nim, gdy robi wesołe miny  – na pewno każdy “młody dorosły” przywiąże się do takiego terminarza i będzie z niego korzystał. Opcją jest też terminarz szkolny, a czasem najlepiej zapytać o zdanie własnego dziecka.

kalendarz szkolny

Więcej wpisów na temat fotokalendarzy znajdziesz Tutaj.

Udostępnij artykuł na:

One Reply to “Najciekawsze foto motywy w kalendarzach biurkowych”

Dodaj komentarz