Nowa wersja programu CEWE FOTOŚWIAT już dostępna

CEWE FOTOŚWIAT
Czas czytania: 3 minuty

Program CEWE FOTOŚWIAT jest przeznaczony do projektowania fotoproduktów. Od niedawna dostępna jest jego kolejna wersja, a tam czekają przede wszystkim nowe produkty oraz ciekawe funkcje, które pozwolą jeszcze przyjemniej spędzić czas, w czasie tworzenia fotoproduktów z własnych zdjęć.  Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Program CEWE FOTOŚWIAT zadebiutował w 2005 roku i od tego czasu bardzo się rozwinął, jednak jedna rzecz jest niezmienna – ułatwia on zachowanie wspomnień w zachwycającej formie. W oprogramowaniu możesz zaprojektować nasze fotoprodukty, zaczynając od CEWE FOTOKSIĄŻKI, a kończąc na FOTOPREZENTACH. Cały czas pracujemy nad tym, aby program jak najlepiej odpowiadał potrzebom naszych Klientów, dlatego niedawno wprowadziliśmy nową wersję, a wraz z nią kilka dodatkowych funkcji i przede wszystkim nowe CEWE FOTOOPRODUKTY.

CEWE FOTOŚWIAT 7.0.2 i zupełnie nowe produkty

CEWE FOTOŚWIAT

CEWE FOTOŚWIAT jest bezpłatnym oprogramowaniem, z którego każdy może skorzystać. Działa, nawet gdy, jesteś na wyjeździe na łonie natury, bez dostępu do internetu. Do jego najnowszej wersji (7.0.2) wprowadziliśmy zupełnie nowe fotoprodukty ( m.in. FOTOKUBEK EMALIOWANY, PUDEŁKA NA ZDJĘCIA i elegancką okładkę CEWE FOOKSIĄŻKI ze skóry lub lnu) i   kilka ciekawych funkcji, dzięki którym projektowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.  Poznaj kilka z nich. W nowej wersji postawiliśmy na odświeżenie wyglądu strony głównej. Dzięki temu fotoprodukty są lepiej widoczne, co zdecydowanie ułatwia ich wybór. Układ graficzny, na jaki postawiliśmy, jest czytelny i pozwala w łatwy sposób dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Zmodyfikowany został również edytor. Zyskujesz teraz więcej miejsca do projektowania, przez co widok na ekranie jest bardziej przejrzysty. W programie znajdziesz jeszcze więcej nowych szablonów, clipartów i ramek, które uatrakcyjnią Twoje fotoprodukty. Ponad to, projektując CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, możesz zapisać własny układ i używać go (dublować) na następnej stronie. Dostępna jest również funkcja tworzenia odbicia lustrzanego używanego układu na kolejnych stronach.

Elegancka oprawa CEWE FOTOKSIĄŻKI

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Jedną z naszych zachwycających nowości są eleganckie oprawy CEWE FOTOKSIĄŻEK wykonane ze skóry lub lnu. Nowe okładki można zamówić w wersji z uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym lub w różowozłotym. Ten rodzaj oprawy zdobył w tym roku (trzecie w historii dla CEWE FOTOKSIĄŻKI) międzynarodowe wyróżnienie TIPA World Awards. CEWE FOTOKSIĄŻKA z okładką skórzaną lub płócienną idealnie pasuje do utrwalenia wyjątkowych wspomnień z Twojego ślubu. Ten najważniejszy dzień w życiu zasługuje na zachwycającą i elegancką oprawę. Ten produkt jest również świetnym prezentem z okazji rocznicy Twoich Rodziców. To idealne miejsce do zaprezentowania ważnych wydarzeń z życia Waszej rodziny. Warto pokazać to, jak się rozwijaliście i jak bardzo się kochacie. Taki upominek na pewno wzruszy i będzie cieszył całą rodzinę przez lata.

FOTOKUBEK EMALIOWANY z Twoim zdjęciem

CEWE FOTOŚWIAT

Oprócz eleganckich opraw do CEWE FOTOKSIĄŻEK wprowadziliśmy również możliwość zamówienia FOTOKUBKA EMALIOWANEGO, który nawiązuje do stylu retro oraz zachwyca kontrastowym i błyszczącym brzegiem. Jest idealny na weekendowe śniadania oraz wyjazdy. Poranna kawa lub herbata w takim FOTOKUBKU z ulubionymi zdjęciami pozytywnie naładuje Cię na cały dzień. W końcu ulubiony napój oraz wspaniałe wspomnienia to fantastyczny duet, który motywuje jak nic innego.

Eleganckie PUDEŁKA NA ZDJĘCIA  

CEWE FOTOŚWIAT

Świetnym fotoproduktem są również PUDEŁKA NA ZDJĘCIA, dzięki którym uporządkujesz swoje chwile tematycznie lub chronologicznie. Możesz również podarować pudełko ze zdjęciami bliskiej osobie, aby mogła przeżywać ważne chwile razem z Tobą i wracać do nich z radością.

Poniżej znajduje się lista wszystkich nowych FOTOPRODUKTÓW, jakie znajdziesz w najnowszej wersji programu CEWE FOTOŚWIAT  7.0.2:

  • CEWE FOTOKSIĄŻKA w eleganckiej okładce ze skóry lub płótna z uszlachetnieniem
  • Nowe uszlachetnienie: różowozłote
  • FOTOKUBEK EMALIOWANY
  • PUDEŁKA NA ZDJĘCIA
  • Plakat drukowany XXL teraz także w ramie z tworzywa sztucznego (czarnej lub białej)
  • Magnesy ze zdjęciem
  • Torba na zakupy Premium
  • Kalendarz ścienny panoramiczny A3 dostępny z opakowaniem prezentowy ze złotym uszlachetnieniem
  • Kalendarze adwentowe – na święta – także z jajkami z niespodzianką marki Kinder

Pobierz najnowszą wersję programu CEWE FOTOŚWIAT tutaj.

Dodaj komentarz