Osobisty prezent dla Taty

Posted on

Tata to nasz pierwszy bohater. Wszystko naprawi, doradzi i zaopiekuje się całą rodziną. Razem z Mamą organizują świetne wycieczki i wspólne zabawy. Dlatego z okazji Jego święta warto postawić na prezent od serca, który przypomni Wam wspólne chwile i stanie się Jego ulubioną pamiątką na lata.

Tata to osoba, która w dzieciństwie uczyła Cię wielu praktycznych umiejętności takich jak jazda na rowerze i gra w piłkę. Tata zawsze umie doradzić i pokazać inny punkt widzenia oraz pocieszyć, gdy przytrafi Ci się jakieś niepowodzenie. To zdecydowanie wyjątkowa osoba w życiu, z którą spędzanie czasu to przyjemność. Dlatego warto pokazać mu, że go kochasz i jest dla Ciebie ważny. Z okazji zbliżającego się dnia Taty podaruj mu spersonalizowany i wypełniony emocjami prezent. Zobacz, co możesz dla niego przygotować.

CEWE FOTOKSIĄŻKA na Dzień Taty – najpiękniejsze chwile przywołają ulubione wspomnienia

prezent dla Taty

Dzień Taty to moment, w którym możesz pokazać mu, ile dla Ciebie znaczy i jak cenisz Wasze wspólne wspomnienia. Świetnie zobrazujesz to z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ w formie KRONIKI RODZINNEJ. To wyjątkowy pomysł, który sprawi, że dzień Taty będzie wyjątkowy, a sam Tata zapamięta go na długo. Warto pokazać w niej, jak rozwijała się Wasza rodzina, jak zmienialiście się na przestrzeni lat. Ulubione kadry ze wspólnych wakacji, czy wycieczek rowerowych zobrazują, że czas spędzony wspólnie sprawia Wam wiele radości.

Jeżeli Twój Tata interesuje się fotografią i sam często staje za obiektywem, możesz podarować mu CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formie portfolio. Na pewno  poczuje się doceniony, jeśli wybierzesz zdjęcia, które on zrobił i podarujesz mu je w zachwycającej formie.

FOTOKUBEK umili poranki

KUBEK EMALIOWANY

Prezent przygotowany od serca cieszy najbardziej. Fakt, że tworząc upominek, pomyślisz o wspólnych chwilach, na pewno sprawi, że Tata będzie cieszył się z prezentu i stanie się on dla Niego bezcenną pamiątką. Wybierz Wasze zdjęcie, które wywołuje w Was najwięcej emocji oraz przywołuje ulubione wspomnienia i stwórz FOTOKUBEK EMALIWONY (zaprojektuj go w nowej wersji programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT), który jest idealny na letnie wypady na działkę lub wyprawę ze spaniem pod namiotem. Wybierz zdjęcie, które przypomina Wam o wspólnych radosnych chwilach. Może jest to roześmiany Dzień Dziecka i wyjście na rower, zakończone porcją pysznych lodów? To moment, w którym uśmiech nie schodził Wam z twarzy. Warto przypominać sobie o tym na co dzień.

CEWE FOTOOBRAZ pełen emocji

CEWE FOTOOBRAZ

A może podarować Tacie CEWE FOTOOBRAZ do domowego biura? Przygotowując taki upominek, możesz wrócić do wspomnień z dzieciństwa. Pamiętasz ten świetny wypad nad jezioro, w którym chlapałeś wodą Mamę i Tatę, a później wszyscy wspólnie przytulaliście się na plaży? Powrót do tej chwili na pewno sprawi Tacie przyjemność. Za każdym razem w przerwie od obowiązków służbowych, gdy spojrzy na obraz, rozweseli się i zrelaksuje. Taki upominek będzie umilał pracę i ociepli przestrzeń zaaranżowaną na domowe biuro.

Uczcij Dzień Taty w wyjątkowy sposób. Podaruj spersonalizowany FOTOPRODUKT, który przywoła wspomnienia i będzie świetną pamiątką na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.