Piękne i praktyczne prezenty na Dzień Kobiet

Posted on

Dzień Kobiet to niezwykła okazja, by podziękować bliskim nam kobietom za ich obecność i ciepło, jakie wnoszą do naszego życia. Jeśli chcesz wyrazić swoją wdzięczność w wyjątkowy sposób, podaruj im samodzielnie zaprojektowany prezent. Zajrzyj do tego poradnika, aby poznać ciekawe propozycje pięknych i praktycznych prezentów na Dzień Kobiet.

Prezenty na Dzień Kobiet do wnętrza – CEWE FOTOOBRAZY

Dziewczyny uwielbiają planować swoje wnętrza i reorganizować ich wystrój. Nic dziwnego, wszak to często one w najlepszy sposób potrafią dbać o ciepło domowego ogniska. Jeżeli obdarowywane przez Ciebie osoby również uwielbiają zmieniać wystrój swojego mieszkania to doskonałym pomysłem będzie sprezentowanie im fotoplakatu lub fotoobrazu.

Oferta CEWE FOTOOBRAZÓW pozwala na zaprojektowanie dekoracji ze zdjęciem pasującej do każdego wnętrza. Dotyczy to nie tylko jego wystroju, ale również roli jaką spełnia. Z łatwością więc znajdziesz propozycje do kuchni, salonu, czy sypialni. Otoczenie ma ogromny wpływ na nastrój, dlatego warto stworzyć fotoobraz lub fotoplakat z ulubionym zdjęciem obdarowywanej osoby. Niech Wasze wspólne, piękne chwile pozostaną na zawsze w zasięgu wzroku i przeniosą Was w czasie do tamtych szczęśliwych momentów.

Aby z jeszcze większą łatwością dopasować wydruk wielkoformatowy do dowolnego pomieszczenia, możesz skorzystać z opcji doboru rozmiaru. Format na życzenie to świetna opcja, gdy standardowe rozwiązania nie pozwalają Ci na zrealizowanie Twojej wizji prezentu na Dzień Kobiet. Jeżeli więc zamierzasz wykonać wydruk pod szkłem akrylowym, na piance PCV, płycie alu-dibond lub Gallery print, to bez problemu dobierzesz jego format. Podczas składania zamówienia możesz skorzystać z praktycznego kreatora, który oferuje symulację rozmiarów gotowego zdjęcia względem dorosłej osoby. To pozwoli Ci na łatwiejsze wyobrażenie sobie gotowego efektu.

Odrkyj CEWE fotoprezenty, fotoobrazy i fotoksiążkę na Dzień Kobiet

Jakie zdjęcia sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet?

Przygotowując piękny fotoplakat lub fotoobraz najważniejszy jest wybór odpowiedniej fotografii. To czasami nie jest łatwe zadanie, ale z pomocą poniższych porad z pewnością sobie poradzisz. Przede wszystkim jeżeli wiesz, jakie jest ulubione zdjęcie kobiety, którą zamierzasz obdarować, to właściwie sprawa jest już rozwiązana. Trudniej może być, gdy adresatka podarunku ma kilka takich zdjęć lub nie masz dostępu do jej albumów i archiwum. W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po kolaż lub wieloczęściowy wydruk wielkoformatowy.

Po pierwsze jeśli uznasz, że na ścianie powinno znaleźć się kilka fotografii, to wcale nie musisz rezygnować z ulubionych kadrów. Z łatwością możesz zaprojektować kolaże lub wieloczęściowe wydruki wielkoformatowe. Pierwsza z opcji zakłada wydrukowanie na jednym arkuszu plakatu lub wydruku na płótnie kilku fotografii w formie mozaiki. Drugi wariant obejmuje kilka elementów rozwieszonych w odstępach, tak iż tworzą poniekąd osobne formy. Ta opcja została stworzona przede wszystkim z myślą o ciekawym dzieleniu pojedynczych obrazów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w tej formie wydrukować kilka fotografii.

Wydruki wieloczęściowe pozwalają na tworzenie prostych układów, takich jak podwójny lub potrójny, ale również bardziej nietypowych, do których należą układ schodów, czy mozaika. Wydruki wieloczęściowe to także bardzo oryginalna i nowoczesna opcja Hexxas. Są to sześciokątne kafelki, z których można tworzyć dowolne kompozycje: wyeksponować jedno zdjęcie na kilku kafelkach, stworzyć kolekcję tematyczną (np. dodawać po jednej fotografii z każdych kolejnych wakacji) lub zbudować galerię w monochromatycznych, spójnych barwach. Jedno jest pewne – ze zdjęciami w formie Hexxas ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia. Dzięki nim z pewnością stworzysz wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet.

Inspiracje na Dzień Kobiet – CEWE FOTOOBRAZY i FOTOPLAKATY

Powyżej opisaliśmy tylko kilka wariantów wydruków wielkoformatowych oferowanych przez CEWE. W szerokiej ofercie znajdziesz także:

  • zdjęcia na drewnie: świetnie sprawdzą się w rustykalnych pomieszczeniach np. dla pasjonatki natury i zdrowego stylu życia,
  • CEWE FOTOOBRAZY na płótnie: świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, to efektowny sposób na udekorowanie zarówno mieszkania w stylu skandynawskim, jak i eklektycznym,
  • plakaty samoprzylepne: dzięki nim natychmiastowo odmienisz np. szafę czy drzwi w pokoju nastolatki,
  • Fotoplakaty XXL: idealne dla kobiet uwielbiających podróże, które w swojej kolekcji mają wiele zachwycających panoram,

To tylko kilka przykładów zastosowania fotoplakatów i fotoobrazów. Oprócz tego możesz także dobrać dowolną ramę, która umożliwi Ci wkomponowanie Twojego prezentu na Dzień Kobiet w dotychczas istniejącą na ścianie ekspozycję. Baw się wydrukami wielkoformatowymi i spraw radość bliskim kobietom!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.