Pomysł na prezent wielkanocny z CEWE!

pomysł na prezent

W Wielkanoc dzieciaki wypatrują małego, długouchego przyjaciela, który przyniesie im miłe upominki. Jeżeli poszukujesz pomysłu na Wielkanocny prezent dla dzieci i zastanawiasz się, co w tym roku zajączek wielkanocny mógłby ukrywać w mieszkaniu lub w ogrodzie dla Twoich milusińskich, to zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz tu kilka gotowych inspiracji, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach najmłodszych.

Wielkanocny pomysł na prezent – CEWE Fotopuzzle

Wszystkie dzieciaki uwielbiają wyzwania i dobrą zabawę. A także ogromną satysfakcję jaką daje rozwikłanie zagadki i ułożenie układanki. To wszystko dostarczają CEWE Fotopuzzle. Wybierz jakiej wielkości zestaw będzie najlepiej dostosowany do wieku i umiejętności Twoich pociech i stwórz układankę, którą przyniesie im w tym roku wielkanocny zajączek.

Dzieciaki uwielbiają układać puzzle z ich ulubionymi motywami. Wybierając dowolne zdjęcie z własnej kolekcji czy przykładowo znalezione w sieci, z pewnością stworzysz takie puzzle, które będą fascynujące dla milusińskich. Najmłodsi uwielbiają poznawać i odkrywać świat poprzez fotografie, a doskonałą szansą do tego są właśnie puzzle. Wielkanoc to zapowiedź wiosny, tak więc wybierz przykładowo motywy związane z naturą, które jeszcze bardziej uradują dzieci, cieszące się na nadchodzące ciepłe dni.

memo

Wielkanocna zabawa dla całej rodziny – CEWE Foto Memo

CEWE Foto Memo to zabawa dla całej rodziny. Skorzystajcie ze wspólnego, świątecznego czasu i urządźcie sobie turniej gier pamięciowych. Z CEWE Foto Memo możesz zaplanować oryginalną rozgrywkę, dobierając pary kart związane z Waszymi zainteresowaniami, wspomnieniami czy członkami rodziny.

CEWE Foto Memo może mieć także wartość edukacyjną. Jeśli Twoja pociecha fascynuje się zwierzętami, możesz na kartach umieścić jego lub jej ulubione zwierzaki. Karty mogą zdobić także mniej popularne gatunki, których jeszcze nie zna. Dla pasjonatów natury będzie to świetna okazja, aby przykładowo zapamiętywać i dobierać karty ozdobione liśćmi charakterystycznymi dla różnych gatunków drzew. Najmłodsi będą zafascynowani taką zabawą inspirowaną Montessori.

Wielkanocna bajka z Twoim dzieckiem w roli głównej

Chyba każda pociecha uwielbia bajeczki. I pewnie każda wyobrażała sobie, że jest częścią jakiejś niesamowitej historii i przygody! Z CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids możesz urzeczywistnić te marzenia i stworzyć opowieść, na kartach której Twoje dziecko przeżyje niezapomniane przygody.

pomysł na prezent

Wymyśl historyjkę, która zachwyci Twoją pociechę. Może to być opowieść, która wydarzy się na Waszym podwórku lub w ulubionym parku. Może to być także historyjka, której tłem stanie się drugi koniec świata. Dopasuj do historyjki wybrane zdjęcia z Waszego archiwum. Pamiętaj, że zdjęcia mogą być luźno powiązane z opowiadaną historię. Najmłodsi mają zdumiewającą wyobraźnię, która z pewnością połączy słowa i obrazy i jeszcze odkryje w tym coś, co dla dorosłych mogło być niedostępne. Bawcie się razem Waszą książeczką i przeżyjcie niezapomniane przygody.

Kolejnym pomysłem jest stworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI Kids w stylu tak zwanej „wyszukiwanki”. Są to książki, w których występują jedynie obrazy, a rodzice z dziećmi mogą swobodnie opowiadać sobie co widzą. Wybierz zdjęcia pociechy bogate w szczegóły. Przykładowo mogą to być obrazy z parku rozrywki, podczas zabawy na placu zabaw z innymi dziećmi czy w trakcie beztroskiej zabawy, gdy na podłodze jest pełno konstrukcji z Lego, maskotek i pozostałych zabawek. Tak aby wzrok pociechy mógł skupić się na licznych szczegółach i aby dziecko miało pretekst do uczenia się nowych słów, tworzenia narracji i wymienianie z opiekunem spostrzeżeniami.

Wielkanocny pomysł na prezent dla nastolatków – CEWE Etui na smartfon

Dotychczas w artykule pojawiły się pomysły w głównej mierze dla młodszych pociech, teraz jednak kolej na młodzież. Tym co z pewnością ucieszy nastolatków, którzy stale chcą pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi i sięgać po rozrywkę dostępną w urządzeniu mobilnym jest CEWE Etui na smartfon. Jak wszystkie gadżety inspirowane fotografią taki pokrowiec na urządzenie mobilne umożliwia stworzenie prezentu idealnie dopasowanego do obdarowywanej osoby.

Być może nastolatki nie wypatrują już zajączka wielkanocnego (a szkoda), ale z pewnością ucieszą się z czegoś, co będzie trafiało idealnie w ich gusta. Taki spersonalizowany pomysł na prezent w postaci CEWE Etui na smartfon może nie tylko zawierać ich ulubioną fotografię i oddawać ich styl oraz zainteresowania, ale także być świetnie dopasowanym do ich sposobu użytkowania smartfona. Twoja pociecha lubi nosić urządzenie mobilne w kieszeni, na smyczy czy w plecaku? Jest luzakiem, który lubi się buntować czy woli klasykę i stonowaną stylistykę? Niezależnie od tego, kim jest Twoje dziecko, z CEWE Etui na smartfon pomożesz mu się wyrazić.

Taki prezent będzie miał jeszcze jedną wartość. Pokaże młodzieży, że jest rozumiana i akceptowana. To bardzo ważne w relacjach z dziećmi i warto wykorzystać okazję, jaką stanowią poszukiwania prezentu na Wielkanoc. W podobny sposób budowania międzypokoleniowego mostu możesz pomyśleć także o pozostały wielkanocnych prezentach. O wspólnym układaniu CEWE Fotopuzzli, turniej CEWE Foto Memory i wspólnym wspominaniu z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ (wykonanej w wersji dla starszych dzieciaków).

Ozdoby wielkanocne

Wspólny czas spędzony w domu z dziećmi pozwoli Wam zbliżyć się do siebie, a wspólne aktywności odkryją Wasze mocne strony. Może jedną z nich jest kreatywne myślenie i tworzenie pięknych ozdób? Warto przetestować te umiejętności przed zbliżającą się Wielkanocą. Zachęcamy do wspólnej zabawy. Na pewno dostarczy Wam wiele śmiechu. Zobacz jak można ozdobić mieszkanie na wielkanoc za pomocą kreatywnych ozdób wielkanocnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *