Pomysły na kartkę wielkanocną 2021

fotokartka

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc! Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób złożyć życzenia najbliższym, to przygotuj piękną CEWE Fotokartkę. Dzięki możliwości jej personalizowania i autorskiego projektowania, będzie to jedyna w swoim rodzaju kartka z życzeniami. Możesz zamieścić w niej ulubione zdjęcia, różne obrazki czy samodzielnie ułożone życzenia. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać ciekawe pomysły na wielkanocną kartkę z życzeniami.

Dlaczego warto wysłać wielkanocną CEWE Fotokartkę

Tak jak zostało to wspomniane we wstępie CEWE Fotokartkę możesz zaprojektować według dowolnego pomysłu. Dzięki temu będzie to jedyna w swoim rodzaju kartka z życzeniami. Możesz więc dostosować jej wygląd nie tylko do wielkanocnej okazji, ale również do zainteresowań adresatów, własnego stylu, charakteru waszej relacji czy znajomości i wiele więcej. Każdy z adresatów wielkanocnych życzeń będzie czuł się szczególnie doceniony, gdy dowie się, że karta z życzeniami powstała specjalnie z myślą o nim lub o niej.

Wielkanocna CEWE Fotokartka dla Babci i Dziadka

Dziadkowie uwielbiają zdjęcia swoich wnucząt. Składanie życzeń za pomocą CEWE Fotokartki to doskonała okazja, aby kolejny raz obdarować ich zdjęciami ich ukochanych wnuków i wnuczek. Możesz zamieścić w takiej kartce z wielkanocnymi życzeniami najfajniejsze zdjęcia dzieciaków lub zorganizować mini sesję z okazji Wielkanocy. Przygotuj scenografię, na której Twoje pociechy będą zbierały pisanki do koszyczka lub będą otoczone innymi wielkanocnymi motywami.

Taka fotografia doskonale podkreśli wyjątkowość tegorocznych wielkanocnych życzeń. Dodatkowo w CEWE Fotokartce możesz zamieścić obrazki i cliparty kojarzące się zarówno z Wielkanocą, jak i dziecięcym światem. Radość i uśmiechy na twarzy Babci i Dziadka po przeczytaniu takiej CEWE Fotokartki będą bezcenne.

Wielkanocna CEWE Fotokartki z rysunkiem dziecka

Jeśli już jesteśmy przy pomysłach kartek dla Babci i Dziadka, to możesz z powodzeniem wykonać CEWE Fotokartkę, w której główną rolę będzie odgrywał rysunek wykonany przez pociechę. W przypadku CEWE Fotokartek możesz wysłać do bliskich ten sam obrazek. Wystarczy po prostu go zeskanować i załadować do oprogramowania do projektowania CEWE Fotokartek. Dzięki temu starannie przygotowany rysunek trafi do wielu krewnych.

Jeśli Twoje dziecko jeszcze jest za małe, aby samodzielnie wykonywać rysunki, możesz w CEWE Fotokartce zamieścić odcisk jego rączki lub stópki. Będzie to świetny sposób podpisania takiej kartki z wielkanocnymi życzeniami. Podobnie jak w przypadku rysunków najmłodszych taki odcisk wystarczy zeskanować i załadować do oprogramowania do projektowanie CEWE Fotokartek.

fotokartka

Wspólne zdjęcia całej rodziny na Wielkanoc

Projektując CEWE Fotokartkę możesz skorzystać z gotowych wielkanocnych szablonów. W wielu z nich znajdziesz miejsce na kilka fotografii. To wspaniała okazja, aby zorganizować sobie wspólną, rodzinną sesję fotograficzną. Podobnie jak w przypadku wykonywania zdjęć pociech z jednego z poprzednich pomysłów, przygotujcie sesję, która będzie kojarzyła się wielkanocnym okresem. Niech to będzie radosna, wiosenna sesja zdjęciowa.

Do stworzenia takich zdjęć nie potrzebujecie specjalistycznego sprzętu czy szczególnej okazji. Po prostu wykorzystajcie chociażby swojego smartfona i wczesnowiosenne, słoneczne oświetlenie. Najważniejsze aby sama sesja była dla Was przyjemnością, a wtedy efekt w postaci wyjątkowych zdjęć przyjdzie z łatwością. Takie fotografie dołączone do CEWE Fotokartek sprawią, że kartki z życzeniami będą cieszyć nie tylko w dane święto, ale staną się także piękna rodzinną pamiątką.

Kartka Wielkanocna DIY

Możesz także z pociechami wykonać własnoręczna kartkę z wielkanocnymi życzeniami. Możesz przygotować radosne wycinanki, w których wielkanocne motywy połączysz z odbitkami zdjęć. Wytnijcie z maluchem z kolorowego papieru pisanki, zajączki i kurczaczki, a następnie połączcie je z wysokiej jakości wydrukami zdjęć od CEWE. Taka kartka z życzeniami dostarczy wiele radości zarówno nadawcom, jak i adresatom. Już samo tworzenie takiej wielkanocnej kartki będzie świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu i stworzenia małego dzieła sztuki.

CEWE Fotokartka z ukrytym prezentem

Jeżeli na Święta zapraszasz bliskich do swojego domu, to wciąż możesz przygotować dla nich CEWE Fotokartki z wielkanocnymi życzeniami. Będą na nich czekały przy ich talerzach na stole i po zakończeniu wspólnego świętowania staną się wspaniałą pamiątką. Ale nie będą to jedynie kartki z wielkanocnymi życzeniami – będą to także instrukcje gdzie wielkanocny zajączek ukrył prezenty!

W takiej wielkanocnej CEWE Fotokartce możesz zamieścić wskazówki, zagadki i podpowiedzi, gdzie może znajdować się podarek dla wspólnie świętujących z Tobą osób. Przykładowo jeżeli pochowaliście prezenty w ogrodzie, możesz zamieścić w CEWE Fotokartce fotografię rośliny, w pobliżu której znajdują się podarki. Podobnie w domu możesz przykładowo wykonać duże zbliżenie obiektu w pobliżu którego znajdują się prezenty. Jeśli schowaliście je za kanapą, to w CEWE Fotokartce mogą znaleźć się zbliżenia fragmentu kanapy, które utworzą abstrakcyjną fotografię. Świetna zabawa podczas odnajdywania wielkanocnych prezentów murowana!

Jeśli podobał Ci się ten wpis, zobacz nasze pomysły na kreatywne ozdoby wielkanocne.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *