Prezent DIY na Walentynki

Prezent DIY na Walentynki (1)

Święto Zakochanych to dzień, kiedy szczególnie chcemy pokazać ukochanej osobie nasze uczucia oraz to, że jest dla nas bardzo ważna. Pragniemy, by każdego dnia czuła się wyjątkowo, dlatego w Walentynki jeszcze bardziej niż na co dzień próbujemy sprawić przyjemność ukochanej i ukochanemu. Wiele radości przyniesie na pewno samodzielnie stworzony upominek. Poznaj prezent DIY na Walentynki.

Partner to jedna z najważniejszych osób. To nasz najlepszy przyjaciel, kompan do wspólnych wypraw. Osoba, której można się zwierzyć i powierzyć największe marzenia, a także to właśnie z tą osobą można realizować wiele z nich. Dlatego warto zaskoczyć tę jedyną, ukochaną osobę wyjątkowym upominkiem stworzonym samodzielnie. Prezent DIY na Walentynki to świetny pomysł, który na pewno doceni Twoja ulubiona osoba.  

Spersonalizowana kostka ze zdjęciami

Prezent DIY na Walentynki (2)

Twoja ukochana osoba uwielbia otaczać się klimatycznymi drobiazgami? Kocha wypełniać Wasz dom pięknymi przedmiotami, a jej domowe biuro to wyjątkowa przestrzeń, w której co jakiś czas pojawiają się nowe gadżety? Świetnym pomysłem dla osób, które tworzą przyjazną atmosferę za pomocą dodatków, będzie spersonalizowana kostka ze zdjęciami. Wystarczy, że wydrukujesz 4 Wasze wspólne fotografię oraz jedną z napisem LOVE i przykleisz je na drewnianą kostkę. Możesz postawić na fotografie, które wywołują uśmiech na twarzy ukochanej osoby. Może będą to kadry zrobione w czasie zeszłoroczne wyjazdu nad jezioro, wyjścia na grzyby z całą rodziną lub Waszego rocznicowego wyjazdu w Bieszczady zimą?

Prezent od serca

Prezent DIY na Walentynki (3)

Co powiesz na to, aby świętować Walentynki przez cały tydzień? Siedem dni wypełnionych  miłością i czas spędzony tylko we dwoje. Czułości i romantycznych chwil nigdy za wiele. Może stworzysz prezent od serca na Walentynki dla Twojej ukochanej osoby, wykorzystując zdjęcia i krótkie listy? To naprawdę romantyczne. Możesz przykleić na pięknie ozdobionej podkładce 7 kopert, a na nich 7 zdjęć. Do każdej z kopert możesz włożyć jeden list lub krótką wiadomością. Co powiesz na to, aby opisać swojej ukochanej osobie, kiedy się w niej zakochałeś, jak wspominasz Wasz ślub? A może fakt, jak doceniasz to, że jest takim świetnym rodzicem? Do takiej romantycznej wiadomości warto dołączyć odpowiednie zdjęcie. Taki prezent DIY na Walentynki na pewno dostarczy ukochanej lub ukochanemu wiele radości i wzruszeń

Romantyczny kolaż ze zdjęć

kolaż ze zdjęć

To już Wasze kolejne wspólne Walentynki. Macie tak wiele wspólnych wspomnień. Piękne chwile w czasie wspólnych podróży, rodzinne uroczystości, rodzinne święta w gronie najbliższych, zimowe zabawy na śniegu, grille ze znajomymi, romantyczne wyjazdy z okazji rocznicy ślubu. A każda z tych chwil wywołuje uśmiech na twarzy. I poczucie, że Twój partner to Twoja bratnia dusza i świetnie spędzacie wspólnie czas. Może pokażesz mu to dzięki pięknym kolażom ze wspólnych zdjęć? Taki prezent z okazji Dnia Zakochanych na pewno sprawi, że chętnie wrócicie do wspólnych wspomnień. A może w czasie Walentynkowego wieczoru powstaną nowe plany i marzenia?

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *