Prezent dla Wychowawcy – fotoksiążka dla nauczyciela jako prezent od serca

Zbliżający się koniec roku szkolnego to świetna okazja, aby podziękować ulubionym nauczycielom za całe serce, które okazali uczniom. W szczególności dotyczy to wychowawców, w tym tych, z którymi klasa rozstaje się po kilku latach wspólnej drogi. Zanim młodzież pójdzie dalej w świat, warto podarować coś, co pięknie podsumowuje i zachowa bezcenne wspomnienia. Idealnym prezentem dla nauczyciela będzie zatem CEWE FOTOKSIĄŻKA.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla nauczyciela – dlaczego warto

Maj i czerwiec to piękne miesiące, jednakże dla części uczniów i nauczycieli to także okres pożegnań. Uczniowie najstarszych klas zmieniają żegnają się ze swoimi wychowawcami i kontynuują naukę w innym miejscu bądź z innymi osobami (to drugie ma miejsce w przypadku uczniów klas 1-3). Wtedy warto znaleźć sposób na zachowanie pięknych wspomnień.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to doskonały sposób na docenienie wysiłku nauczyciela, który pomagał uczniom nie tylko zdobywać wiedzę, ale również iść przez życie i dzielnie stawiać czoło codziennym wyzwaniom. Tacy nauczyciele są bezcenni, dlatego pozostają w pamięci na całe życie. Także zgrana klasa, która związała się ze swoimi nauczycielami pozostaje jeszcze na długo w sercach.

Fotografia pomaga zachować te piękne wspomnienia i przywoływać najpiękniejsze chwile. Wspólne wycieczki, gwiazdki klasowe, szkolne dyskoteki, studniówka, bale, egzaminy czy po prostu codzienne zwykłe chwile to wszystko, co tworzy szkolną wspólnotę. Na pewno macie z tego okresu wiele wspólnych zdjęć, które warto zamieścić w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Taki prezent dla nauczyciela pozwoli na wracanie do tych chwil i zapamiętanie wszystkich uczniów. Łatwiej będzie wspomnieć piękne chwile podczas szkolnego zjazdu za 5, 10, 20 i więcej lat.

CEWE FOTOKSIĄZKA dla nauczyciela – pomysły

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nieskończona liczba pomysłów. Jedynym co Was ogranicza to Wasza wyobraźnia. Możecie ją zaprojektować w dowolny sposób i zrealizować każdy pomysł. Jeżeli szukacie inspiracji, poniżej znajdziecie kilka fajnych pomysłów na album dla nauczyciela.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako tablo

fotoksiążka dla nauczyciela (2)

Obecnie nie ma już takiej żywej tradycji tworzenia tablo z okazji ukończenia szkoły. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie właśnie tablo zrobić i podarować je nauczycielowi. Możecie do tego pomysłu podejść w tradycyjny i w niekonwencjonalny sposób.

W pierwszym przypadku możecie zamieścić na stronach CEWE FOTOKSIĄŻKI zdjęcia portretowe (chociażby z dowodu osobistego, paszportu lub zdjęcia do dyplomu) wraz z imieniem i nazwiskiem każdego członka klasy. CEWE FOTOKSIĄŻKA może mieć kilka stron więc w przeciwieństwie do tradycyjnego tablo zdjęcia mogą być nieco większe. Na każdej ze stron możecie zamieścić po 4-6 zdjęć, tak aby można było z łatwością przyjrzeć się portretom.

Bardziej niekonwencjonalna wersja zakłada, aby rozbudować pomysł tradycyjnego tablo. Przykładowo możecie poza imieniem i nazwiskiem każdego z uczniów dodać także ich pseudonim i krótkie charakterystyki. Te opisy mogą być zabawne lub wymieniać charakterystyczne cechy każdej koleżanki i kolegi. Mogą mieć też formę zabawnych rymowanek. W CEWE FOTOKSIĄŻCE z łatwością umieścisz tekst i wykorzystasz stylowe kroje pisma, tak więc pisz śmiało, tak aby jak najdłużej zachować żywe wspomnienia.

W tablo możesz użyć także różne portrety. Mogą to być po prostu zdjęcia wybrane przez każdego z ucznia lub efekt wspólnie zorganizowanej sesji. Do takiej sesji wystarczy użycie smartfona. Wybierając zabawny motyw (dziki zachód, rycerze i księżniczki, piraci) możecie mieć świetną zabawę i niesamowity prezent dla nauczyciela!

Niech pomysł tablo ewoluuje! Możesz każdemu z uczniów dać po jednej stronie i niech zaprojektuje ją tak, jak chce. Niech będzie to jego przestrzeń, w której da się zapamiętać dokładnie tak, jak pragnie. Fajnym pomysłem będzie pozostawienie miejsca na odręczny podpis!

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla nauczyciela jako kronika szkolna

CEWE FOTOKSIĄŻKA może posłużyć także do stworzenie wyjątkowej kroniki szkolnej. Poukładajcie chronologicznie najważniejsze wydarzenia i przygotujcie najfajniejsze zdjęcia. W takiej kronice klasy zbierzcie wszystkie wspomnienia, które najbardziej zapadły Wam w pamięć. Nie zapomnijcie o szczególnych okazjach, takich jak rozpoczęcie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela, dzień szkoły, gwiazdka klasowa, ferie, dzień wiosny, wiosenne egzaminy czy koniec roku.

Przygotowywanie takiej kroniki klasowej w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI będzie nie tylko okazją do stworzenia niesamowitego prezentu, ale da również sposobność do ponownego przeżycia niezwykłych momentów. To także świetna okazja, aby zobaczyć jak w ciągu minionych lat zmienili się uczniowie i jak rozwinęli swoje talenty!

prezent dla wychowawcy

Zalety CEWE FOTOKSIĄŻKI dla nauczyciela

Tradycyjnie tworzone kroniki klasowe miały postać pojedynczego albumu, gdzie ręcznie wklejało się zdjęcia i odręcznie wpisywać się informacje na temat minionych wydarzeń. Chociaż taki album miał swój wyjątkowy klimat, to jednak miał jedną wadę, od której wolna jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. Taka kronika szkolna pozostawała w klasie i uczniowie nie mogli jej oglądać, kiedy tylko zechcą.

Tworząc kronikę klasową jako prezent dla nauczyciela możesz przygotować dowolną liczbę jej egzemplarzy – po jednym dla każdego ucznia. Dzięki temu każdy będzie mógł cieszyć się pięknymi wspomnieniami ze szkolnej ławy. Oczywiście w takiej formie to wciąż będzie świetny prezent dla nauczyciela. Największym darem będzie wszak czas poświęcony na stworzenie takiego albumu specjalnie dla ulubionego nauczyciela i okazana mu wdzięczność oraz docenienie jego pracy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *