Prezent na Dzień Babci i Dziadka – przygotuj niespodziankę prosto z serca!

Posted on

Szukasz prezentu na Dzień Babci i Dziadka, który wzruszy i wyrazi najpiękniejsze uczucia? W takim razie świetnym pomysłem będą podarki związane ze zdjęciami. Fotoksiążki, fotokalendarze, odbitki, fotoobrazy czy fotogadżety mają potencjał, aby wywołać uśmiech na twarzy Babcia i Dziadka, a dodatkowo być wspaniałą pamiątką. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać kilka inspirujących pomysłów na prezenty z okazji nadchodzącego święta.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Babci i Dziadka

Zdjęcia zgromadzone pod postacią pięknej, uroczystej publikacji w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI i z pewnością wywołają wiele pozytywnych emocji i na długo pozostaną w pamięci. Możesz w niej zgromadzić zdjęcia wnucząt, zdjęcia z młodości czy wspólne rodzinne kadry, na których znajdują się Babcia i Dziadek. Wspaniałym pomysłem będzie także zorganizowanie specjalnej sesji. Mogą na niej pojawić się wszystkie wnuczęta i dzieci Babci oraz Dziadka, ale takie fotografie mogą także pokazywać np. ulubione miejsca z młodości.

Niezależnie od tego, co zdecydujesz się zamieścić w fotoksiążce dla Babci i Dziadka, to z łatwością dopasujesz jej formę do okazji. Przede wszystkim z pomocą przyjdą Ci odpowiednie formaty. Duża publikacja pozwoli nie tylko zebrać ogromną liczbę zdjęć (a w przypadku wspomnień Babci i Dziadka z pewnością nie będzie problemu, aby zapełnić strony nawet bardzo obszernej fotoksiążki), ale także zwiększy rozmiary fotografii, ułatwiając tym samym dostrzeżenie wszystkich szczegółów. Co więcej duży format (np. CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL) ułatwia wspólne oglądanie. A poza tym duże albumy wyglądają bardziej elegancko, co z pewnością pasuje do Babci i Dziadka.

W CEWE FOTOKSIĄŻCE poza zdjęciami możesz umieścić także dodatkowe elementy, które stworzą odpowiedni jej klimat. Skorzystaj z clipartów, ramek, teł i krojów pisma o eleganckiej stylistyce. W obszernej kolekcji przygotowanej przez CEWE znajdziesz motywy złote, srebrne, ale także związane z miłością. Możesz także za ich pomocą nawiązać do hobby Babci i Dziadka. Jeśli uwielbiają spędzać czas w ogrodzie lub majsterkując, to w swojej publikacji możesz wykorzystać dodatki nawiązujące do natury, motoryzacji, a także gotowania, prac ręcznych, sportu itp.

Fotokalendarz – piękne wspomnienia przez cały rok

Dzień Babci i Dziadka przypada na początek roku, stąd częstym pomysłem jest sprezentowanie kalendarza. W przypadku CEWE FOTOKALENDARZA akurat nie pora roku jest tym co przesądza o jego wyborze, gdyż może rozpoczynać się od dowolnego miesiąca, ale nie da się ukryć, że to świetny pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka. W szczególności gdy uzupełnisz go ulubionymi fotografiami Babci i Dziadka i za pomocą kreatora nadasz mu elegancką, wysmakowaną formę. To zadanie nie będzie trudne, gdyż tak jak w przypadku CEWE FOTOKSIĄŻKI do dyspozycji masz różne tła, wersje kolorystyczne, cliparty i napisy, które pozwalają dopasować projekt do charakteru obdarowywanych.

Fotokalendarze mogą być drukowane w przeróżnych formatach. Dla Babci i Dziadka świetnie nadadzą się duże wydruki, np. w formacie A2 czy XXL Panorama. Dzięki temu kalendarz będzie czytelny nawet dla starszych osób i z łatwością będą w stanie sprawdzić kiedy wypadają Święta lub zanotować urodziny najbliższych.

Fotoobraz dla Babci i Dziadka – niech ich dom wypełni się radością

Jeśli chcesz podarować zdjęcia, a szukasz innego pomysłu niż album, czy fotoksiążka to świetnym rozwiązaniem może być CEWE FOTOOBRAZ. Dzięki temu, możesz stworzyć piękną ozdobę na ścianę w salonie Babci i Dziadka, tak aby mogli cieszyć się wspaniałym pejzażem lub zdjęciem rodzinnym przez cały czas.

Fotoplakaty i fotoobrazy dostępne są w przeróżnych formatach i drukowane są na naprawdę zróżnicowanych materiałach. Wśród nich można wymienić np. zdjęcia na drewnie, obrazy na płótnie czy fotoobrazy za szkłem akrylowym. Dzięki różnym wariantom możesz je dostosować do różnego stylu wnętrza i temperamentu Babci oraz Dziadka.

Jeśli nie możesz zdecydować się na jedno konkretne ujęcie, to pomocne będzie przygotowanie fotokolaży. Ten wariant pozwala na stworzenie mini galerii, która będzie pięknie dekorowała pomieszczenie i przywoływała najpiękniejsze wspomnienia.

Najlepsze prezenty dla babci i dziadka. Upminki ze zdjęciem.

Fotogadżety z okazji Dnia Babci i Dziadka

A może by tak uprzyjemnić Babci i Dziadkowi rytuał picia ulubionej kawy lub herbaty? Pomocne w tym będą fotokubki, które możesz przyozdobić dowolnym zdjęciem. Nowoczesnej Babci i Dziadkowi możesz podarować stylowe etui na smartfona, które także ozdobisz fotografiami. Tutaj świetnie będą prezentować się nie tylko zdjęcia wnucząt, ale również ulubione motywy, np. fragment lasu lub makrofotografia. Babcia i Dziadek z pewnością jeszcze bardziej docenią podarunek, jeśli samodzielnie przygotujesz dla nich zdjęcie.

Kula śnieżna to klasyczny element wystroju wnętrza. Zamknij w niej ulubioną fotografię Babci i Dziadka i podaruj im nieco dziecięcej radości. Super dodatkiem jest także podkładka śniadaniowa z własnymi zdjęciami. To doskonały sposób, aby umilić Babci i Dziadkowi początek dnia.

Zajrzyj do pozostałych fotoprezentów, a z pewnością znajdziesz wiele pomysłów na niezapomniane podarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *