Inspirujące prezenty dla bliskich – poduszka z motywem własnego zdjęcia

poduszka ze zdjęciem
Czas czytania: 3 minuty

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Poduszka ze zdjęciem to sposób na oryginalny prezent, który sprawi wiele radości Twoim bliskim i Tobie. Przecież taką poduszkę możesz też zamówić dla siebie do dekoracji lub… by w jakiś sposób być bliżej, tych, za którymi tęsknisz. Zobacz co proponujemy.

Dlaczego poduszka ze zdjęciem to oryginalny prezent?

Poduszka ze zdjęciem to oryginalny prezent ze względu na niepowtarzalność zdjęcia, które na niej umieścisz – dlatego poduszka zamówiona w CEWE to nie tylko coś do spania, ale i dekoracja z emocjonalną zawartością. Taki przyjemny w dotyku i estetyczny dodatek do łóżka, bez którego sen byłby katorgą, jest specjalnie spersonalizowany pod ukochaną osobę, którą chcesz obdarować. Piękne zdjęcie z wakacji, wzruszająca fotografia z okazji narodzin, emocje z zakończenia szkoły czy studiów albo romantyczne zdjęcie drugiej połówki – poduszka z takim własnym nadrukiem może zachować wszystkie najważniejsze wspomnienia na miękkim materiale, dzięki któremu przyjemniej wkraczamy w krainę snów. Lepiej też się nam budzi, gdy po otwarciu oczu widzimy ulubione zdjęcie – budzimy siebie i budzimy wspomnienia.

Gdzie kupić poduszki ze zdjęciem na zamówienie?

Tak zwana “Fotopoduszka” to zakup, którego nie pożałujesz, ale gdzie znaleźć najlepszy tego rodzaju produkt? Tak, jesteś w dobrym miejscu. Poduszka ze zdjęciem na zamówienie jest u nas tworzona ze specjalnego materiału, który pozwala na relaksacyjny i kojący sen. Różne kształty i kolory poduszek sprzyjają kreatywności i poszerzają Ci pole manewru przy dopasowaniu poduchy do każdego komu zdecydujesz się ją podarować. Dla rodziny, dla ukochanej lub ukochanego, a może dla siebie jako dekoracja? To Twój wybór i Twój pomysł. Poduszka ze zdjęciem to jeden ze sposobów na inspirowanie miłością, więc może zamów sobie też takie poduszki ze swoją drugą połówką. Wrzućcie swoje ulubione zdjęcie i dekorujcie wspólne mieszkanie.

poduszka ze zdjęciem

Najpopularniejsze motywy na fotopoduszce

Taki fotogadżet jest też sposobem na utrwalenie miłości do psiego lub kociego przyjaciela, który przeżył z nami wiele wspaniałych lat – tak też możesz uczcić jego pamięć i włączyć wspomnienia. Jednak najpopularniejsze motywy fotograficzne na naszych poduszkach to przede wszystkim rodzinne zdjęcia, na których uśmiecha się cała rodzina (choć nie brakuje też innych pomysłowych wyborów). Np. zdjęcie wnuków na poduszce to dobry wybór dla dziadków, którzy ceniących sobie osobiste, niestandardowe prezenty. Dzieci też lubią mieć poduszki ze swoimi wizerunkami i ulubionymi zdjęciami. Pomyśl o tym.poduszka ze zdjęciem

Ciekawy pomysł na poduszkę ze zdjęciem na pewno kryje się w sercu –  czasem dosłownie. Może warto utrwalić emocjonalne zdjęcie ze ślubu czy z podróży poślubnej? A może romantyczne zdjęcie w sercu z Waszych pierwszych wspólnych wczasów?  Poduszka w kształcie serca sprawdzi się idealnie w przypadku rocznicy lub Walentynek, zwłaszcza jeżeli Twoja połówka uwielbia niestandardowe sposoby podkreślania Waszej miłości. Panowie, kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna się stara. A Panie? Uwielbiają mieć duży wpływ na dekorację mieszkania, sypialni czy też na prezent dla ukochanego. poduszka ze zdjęciem

Fotopoduszka z własnym zdjęciem przyjmie wszystkie Twoje pomysły, nawet te najbardziej oryginalne i sprawia, że każdy z kreatywnych poduszkowych podarunków będzie wyjątkowy. Wybieraj ulubione zdjęcie i rodzaj fotopoduszki, a potem wręczaj bliskim i ciesz się ich radością. Przejrzyj naszą ofertę z zakresu “artykuły tekstylne” i zacznij działać kreatywnie. A może właśnie ciekawy pomysł na poduszkę ze zdjęciem nie jest tym czego szukasz? Sprawdź inne nasze pomysły.

Dodaj komentarz