Prezenty last minute

Posted on
prezenty last minute (4)

Do Świąt pozostało już niewiele czasu. Jeśli lubisz kompletować prezenty na ostatnią chwilę, to podpowiadamy najlepsze upominki od CEWE. Dzięki wykorzystaniu pełnych emocji i radości fotografii możesz stworzyć wyjątkowy upominek od serca. Twoi bliscy będą zachwyceni.  

Świąteczne przygotowania powoli dobiegają do końca. Kompletujemy upominki dla bliskich i cieszymy się tą wyjątkową atmosferą. W CEWE możesz stworzyć prezenty od serca, które dadzą wiele radości. Pomyśl, jak miło będzie, gdy bliska osoba znajdzie pod choinką upominek, który będzie jej się podobać i przywoła na myśl same piękne wspomnienia. Prezenty

Kilka pomysłów na świąteczne prezenty od serca

  • Dla Mamy

Wykorzystanie fotografii podczas tworzenia prezentów świątecznych daje ogromne możliwości. Każdy lubi wracać do najpiękniejszych chwil, które sprawiają, że się uśmiecha. W Święta warto przywoływać te najpiękniejsze wspomnienia. Może podarujesz Mamie zdjęcia w najwyższej jakości premium, na których pokażesz, jak spędziłyście ten rok, ile ciekawych pasji rozwinęłyście i jak cudownie było powitać w Waszej rodzinie córeczkę Twojej siostry. Możesz wydrukować zdjęcia i podarować je najważniejszej kobiecie w Twoim życiu. Świetnym pomysłem jest podpisanie lub dołączenie karteczki, do każdego ze zdjęć z krótkim opisem lub miłymi słowami dla Mamy. Możesz napisać: „świetnie radzisz sobie z nauką nowego języka” lub „Widać, że zajęcia online z jogi dają Ci wiele radości. Nie rezygnuj z nich”, a do Twojego świątecznego zdjęcia możesz dodać: „Dziękuję, że nauczyłaś mnie cieszyć się Świętami”.

prezenty last minute - zdjęcia na stole i pierniczki

  • Dla Babci

Babcia w swoim domu ma specjalną półkę przeznaczoną na różne figurki i pamiątki. Uwielbia je zbierać i w taki sposób utrwalać wspomnienia. Może podarujesz jej kulę śnieżną z Twoim zdjęciem z dzieciństwa? Ten upominek na pewno będzie miał specjalne miejsce w jej sercu i na półce z pamiątkami. A płatki śniegu dodają uroku i kojarzą się z naszymi ulubionymi Świętami.

prezenty last minute - szklana kula z płatkami

  • Dla Siostry

Świetnym pomysłem na spersonalizowany prezent dla Siostry są Fotomagnesy na lodówkę. Zdjęcia, na których utrwaliła najpiękniejsze momenty, możesz umieścić na kwadratowych magnesach lub tych w kształcie serca. W jej mieszkaniu fotografie odgrywają ważną rolę. Ma kącik z kadrami przedstawiającymi rodzinę. Dlatego na pewno ten upominek będzie idealnie pasować do aranżacji wnętrza.

Spersonalizowane Fotokubki dla najbliższych

Fotografię w formie prezentów uwielbiamy za to, że przypomina, iż wraz z przedmiotem otrzymujemy coś bezcennego – czas. W przypadku zdjęć jest to czas zaczarowany w dwuwymiarowym obrazie, ale pozwala teraz i tutaj przeżywać od nowa emocje, których doświadczyliśmy podczas naciskania spustu migawki. Jednakże można to jeszcze wzmocnić, dając w prezencie CEWE Fotokubek. Tą dodatkową wartością będzie chwila relaksu spędzana z ulubionym, gorącym napojem nalanym do kubka z ulubionym zdjęciem.

prezenty last minute - fotokubek na stole wraz z magnesem

Najlepsze prezenty last minute na Święta dla dziecka 

Czas spędzony razem – to właśnie to cenimy w Świętach najbardziej. Warto zadbać, by wspólne chwile były pełne radości. Dla najmłodszych to także wyjątkowe momenty – czekają na pierwszą gwiazdkę, wypatrują świętego Mikołaja. Spersonalizowane upominki na pewno im się spodobają. Może postawisz na Fotopuzzle z wizerunkiem dziecka lub kadrem pokazującym wspólną zabawę. Po wigilijnej kolacji będziecie mogli razem rozpocząć układanie. Może dzięki temu wciągnie Was wspomnień czar.

prezenty last minute - puzle na stole z kawą

A może chciałbyś podarować najmłodszym członkom rodziny grę Foto-Memo? Wystarczy 25 fotografii. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie zdjęć miejsc, które odwiedziliście, kadrów z portretami członków rodziny lub tych utrzymanych  w świątecznym stylu. Prosta gra, która wciąga i bawi. Może w czasie tych Świąt okaże się, kto wygra w Twojej rodzinie?

prezenty last minute - foto memo na stole

Odwiedź salon CEWE FOTOJOKER i stwórz prezenty last minute

prezenty last minute - pudełko ze zdjęciami na stole

Prezenty last minute możesz oczywiście stworzyć również w Salonach CEWE FOTOJOKER. Nasi profesjonalni Doradcy pomogą dobrać Ci odpowiedni produkt. Na miejscu możesz wydrukować zdjęcia i dobrać do nich eleganckie pudełko z okienkiem. To świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, której chcesz podziękować za wspólnie spędzone radosne chwile. To najlepszy prezent na Święta dla Partnera. Macie tak wiele pięknych wspomnień utrwalonych na zdjęciach. Warto to wykorzystać.

prezenty last minute - zdjęcia w formacie kwadratowym

W Salonie możesz również zaprojektować wyjątkowy upominek dla osoby, która uwielbia czytać – czyli zakładkę do książki z własnym zdjęciem. Oferujemy wiele formatów, w których możesz wydrukować zdjęcia. Prezentem od serca na święta są także elegancko oprawione kadry w ramkę. W naszych Salonach dobierzesz ramkę do wielu formatów fotografii. Wyobraź sobie, jak kuzynka ucieszy się ze zdjęcia z jej ulubionym siostrzeńcem. W Salonach wydrukujesz również fotografie w różnych rozmiarach, które mogą być uzupełnieniem prezentu. Pomyśl, jak pięknie wyglądałby Twój zapakowany w złoty ozdobny papier prezent ze zdjęciem bliskiej osoby i krótkim podpisem: „Wesołych Świąt – św. Mikołaj”.  W naszych Salonach możesz stworzyć również fotokartki. To świetny pomysł, aby umieścić tam kilka ciepłych słów i ułożyć je na wigilijnym stole, a także kule z Twoim zdjęciem. A w niektórych punktach zrobisz na miejscu również fotokubek. Świetnym prezentem, który znajdziesz w Salonie CEWE FOTOJOKER jest również album fotograficzny. Może obudzisz kreatywność w bliskiej osobie?

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością. Jeżeli jest jakikolwiek powód, dla którego chciałbyś wymienić lub zwrócić Twój fotoprodukt, skontaktuj się z nami, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Jeśli raz nam zaufasz, przekonasz się, że nasze obietnice się spełniają.

 

 

 

One Reply to “Prezenty last minute”

  1. Dziękuje za podpowiedzenie pomysłu na ostatnią chwilę. Zamawiam puzle , mam nadzieję że dojdą przed świętami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.