Prezenty od serca z okazji Dnia Kobiet

Posted on
prezenty od serca (7)

Święto Kobiet to świetna okazja, by pokazać bliskim, że o nich myślimy, że chcemy, żeby byli szczęśliwi i w prosty, ale wyjątkowy sposób powiedzieć, że ich kochamy. Tego dnia warto docenić Partnerkę, Mamę, Siostrę, Córkę, a także Babcię i podarować im wyjątkowe prezenty od serca.

Na co dzień chcemy widzieć uśmiech bliskich nam osób i wiedzieć, że są szczęśliwe. Jednak w święta takie jak Dzień Kobiet chcemy, aby ta radość dotyczyła również upominku, jaki przygotowaliśmy dla bliskiej osoby. Lubisz robić niespodzianki? Święto Kobiet to dobry moment, by zaskoczyć bliskie Ci osoby. Poznaj kilka pomysłów na prezenty od serca.

CEWE FOTOKSIĄŻKA prezent najwyższej jakości dla Siostry

fotoksiazka dla siostry

Z Siostrą jesteście blisko od dzieciństwa. Od zawsze uwielbiałyście się razem bawić i udzielać sobie rad, a także wspólnie sobie pomagać w szkole. Ty zawsze pomagałaś jej w matematyce, a ona uwielbiała nauki humanistyczne. Nadal z resztą jest taką artystyczną duszą, uwielbia naturę i podróże. Warto uczcić Dzień Kobiet właśnie z nią w końcu od wielu lata tworzycie kobiecy duet, który się wspiera i wymienia doświadczeniami. Może zaprojektujesz dla niej najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która jest numerem jeden w swojej kategorii na Starym Kontynencie. Jest również wielokrotnie nagradzana międzynarodową, prestiżową nagrodą TIPA World Awards. Możesz utrwalić na jej stronach najpiękniejsze wspólne wspomnienia, a także pokazać Siostrze, jak wiele rzeczy już osiągnęła, zobaczyła i jak silną kobietą jest.

Wyjątkowe chwile razem  – prezent od serca dla Przyjaciółki

prezenty od serca

Przyjaźń jest jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka. Dlatego warto ją pielęgnować, ponieważ to właśnie przyjaciele nas rozwijają, pomagają przejść z humorem przez wiele życiowych sytuacji, wspierają i dzielą z Tobą pasję. Macie tak wiele wspólnych wspomnień. Pełno w nich śmiechu, dobrej zabawy i radości z życia. Warto utrwalić jedną z Takich chwil na CEWE Fotoobrazie i podarować przyjaciółce z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie w tak wyjątkowe święto na pewno będzie przyjemnością i pozwoli zrelaksować się i odpocząć z bliską osobą i porozmawiać o Waszych ulubionych serialach, książkach i kosmetykach.

Unikalna aranżacja dla partnerki

hexxas

Wiele Twoich wspomnień jest związanych z Twoją partnerką. W końcu doświadczyliście razem tylu pięknych chwil, odwiedziliście wiele ciekawych miejsc, wychowujecie wspólnie dziecko. Czas spędzony z nią daje Ci tyle radości. Z okazji Święta Kobiet warto pokazać jej, że każda spędzona z nią chwila jest cenna. Może podarujesz jej tego dnia obraz wydrukowany na hexxas? Wspomnienie, które wywołuje uśmiech na jej twarzy, może stać się piękną ozdobą Waszej jadalni. Z czasem możecie rozbudowywać tę aranżację dodając kolejny hexxas, a na nim zdjęcie, na którym utrwaliliście zabawę z synem, a może randkę i czas tylko we dwoje?

Dobra zabawa i wspólny czas z Córką

Twoja mała księżniczka też obchodzi Dzień Kobiet. Jeszcze niedawno uczyła się chodzić, a dzisiaj uczy się już w drugiej klasie. Warto zebrać wspólne zdjęcia z wyjazdów, letnich spacerów i zabaw na świeżym powietrzu i podarować jej puzzle z własnymi zdjęciami. Wspólne układanie w tak wyjątkowy dzień na pewno zbliży do siebie całą rodzinę i przypomni wiele wspólnych chwil, które tak cenicie.

prezenty od serca

Spersonalizowany prezent dla Mamy

Mama to jedna z najważniejszych kobiet w życiu każdego człowieka. W tym jednym słowie mieście się tak wiele pięknych i czułych emocji. Warto sprawić jej przyjemność z okazji Dnia Kobiet i podarować jej spersonalizowany prezent. Może postawisz na kubek z Twoim zdjęciem? Mama na pewno będzie szczęśliwa, jeśli zawsze będzie miała Cię pod ręką. A ulubiona kawa lub herbata w takim kubku na pewno będzie smakować jeszcze lepiej niż zazwyczaj.

prezenty od serca

Świetnym pomysłem na prezent dla Mamy będą również Fotomagnesy w kształcie serca. Ten uroczy upominek w łatwy i słodki sposób pokaże, że ją kochasz i jest dla Ciebie ważna. Na magnesach możesz umieścić zarówno Twoje zdjęcia, jak i napisy. Możesz wprost napisać „Kocham Cię”. Taki prezent może stać się piękna i pełną emocji dekoracją lodówki lub bardzo modnej w ostatnim czasie w dekoracji wnętrz metalowej kratce. 

fotomagnesy

Wyjątkowy gadżet dla Babci

Babcia jest wyjątkowa, a rozmowy z nią zawsze są ciekawe. To osoba, która lubi podróżować. Zwiedziła już sporą część globu z chórem, do którego należy od 10 lat. Interesuje się światem mody. Już w młodości zaczęła bawić się modą i ta pasja została jej do teraz. Świetnym pomysłem będzie podarowanie jej etui ze smyczą, które idealnie sprawdzi się w czasie zwiedzania lub spaceru po parku. Może wykorzystasz zdjęcie jej ukochanego czworonoga? Taki prezent na pewno sprawi jej wiele radości.

etui ze smyczą

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *