Przedstawiamy Paulinę i Artura – naszych nowych ambasadorów!

Czas czytania: 2 minuty

Na początku marca wspólnie z miesięcznikiem Claudia ogłosiliśmy konkurs na nowych ambasadorów marki CEWE. Szukaliśmy rodziny pełnej energii i pasji, która zaraża entuzjazmem i ceni sobie wspólnie spędzany czas. Paulina, Artur i trójka ich pociech idealnie wpisują się w ten obraz. Poznajcie naszych nowych ambasadorów!

Paulina hobbystycznie fotografuje. Głównym motywem jej zdjęć są momenty z życia jej bliskich. Nie tylko te najważniejsze jak urodziny, święta czy wspólne wyjazdy, ale utrwala również urocze chwile z życia codziennego. Aparat często towarzyszy im podczas spacerów i wypraw na plac zabaw.

Do tej pory, efekty swojej twórczości Paulina przechowywała głownie na dyskach zewnętrznych. Często zapominała o nich i nie przeglądała zdjęć nawet przez długie lata. Chyba każdy z nas zna ten scenariusz 😉 Jednak odkąd Paulina i  jej najbliżsi poznali CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i program projektowy CEWE FOTOŚWIAT, sposób w jaki przechowują zdjęcia przeszedł na zupełnie nowy poziom:

Odkryłam możliwości i łatwość projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI i nareszcie będę mogła stworzyć piękne tematyczne albumy, dzięki którym łatwo podzielimy się naszymi najpiękniejszymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi. Najbardziej lubię momenty, kiedy możemy wszyscy razem usiąść na kanapie i oglądając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wspominać z radością nasze wspólne chwile. Przenosimy się w piękne miejsca, w których byliśmy.

Cewe Fotoksiążka to doskonała pamiątka z wakacji. 

Podczas pracy z programem Paulinie przede wszystkim spodobała się funkcja Asystenta CEWE FOTOKSIĄŻKI, która automatycznie wybiera i wkleja zdjęcia do projektu. Jednak jeżeli zaproponowany układ nam się nie spodoba, to możemy dowolnie ingerować i podmieniać zdjęcia. Praca z asystentem znacznie ułatwia i przyśpiesza cały proces projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Paulina również zwróciła uwagę na bogaty wybór szablonów dostępnych w programie projektowym CEWE FOTOŚWIAT i w kreatorze online.

Gdy mam więcej czasu na ułożenie wspomnień z wakacji w CEWE FOTOKSIĘŻCE, ale całkowicie nie mam na nią konkretnego pomysłu, wybieram jeden z wielu dostępnych szablonów. Najbardziej urzekają mnie te z kategorii „Podróż”.

Cewe Fotoksiążka - Poznaj ambasadorów marki

 

Wspomnienia utrwalone w ten sposób po latach będą piękną pamiątką dla całej rodziny!

Dodaj komentarz