Łatwy i szybki proces zamawiania fotokalendarza na Cewe.pl

jak zamówić kalendarz ze zdjęciami
Czas czytania: 2 minuty

Na CEWE.pl możesz zaprojektować własny fotokalendarz. Według swojego pomysłu, wizji i okazji lub osoby, dla której będzie to prezent. Ważne, że więcej czasu spędzisz nad swoją koncepcją niż samym wykonaniem fotokalendarza, które jest bardzo proste. Jak to zrobić i od czego zacząć? O tym w artykule.

Na początku był pomysł…

Tak, zawsze trzeba zacząć od pomysłu. Nieważne czy chodzi o kalendarz ścienny w większym lub mniejszym formacie lub jego odmianę biurkową. A jak najprościej odpowiedzieć na pytanie: jak zaprojektować własny kalendarz? Kreatywnie. Po prostu. Pomysł to podstawa, resztą zajmiesz się w trakcie działania. Projektowanie własnego kalendarza to wybór odpowiednich zdjęć, które najbardziej wzruszają, rozśmieszają lub po prostu z jakiegoś powodu fajnie Ci się na nie patrzy. Mogą być to przecież piękne wydarzenia z życia rodzinnego albo konkretnej osoby. Nie jest jednak problemem, jeśli chcesz mieć kalendarz z ulubionymi piłkarzami (12 miesięcy to akurat 11 piłkarzy i trener). A może urocze krajobrazy, zdjęcia z koncertów lub piękne portrety płci pięknej? Zdjęcia w fotokalendarzu zależą od Ciebie, zawsze wybierasz po jednym na każdy miesiąc plus takie na okładkę. Zastanów się nad doborem motywu. Może w poprzednim roku wydarzyło się coś wspaniałego, coś, co warto zatrzymać na dłużej w eleganckiej formie fotokalendarza? Albo nie u Ciebie, ale u znajomych stało się coś pozytywnego? Może będzie to okazja do sprezentowania im fotokalendarza ze zdjęciami? Pomysłów możesz mieć wiele, ale najważniejszy by wybrać ten jeden i po prostu zabrać się za jego realizację. Kalendarz na ścianę z własnym motywem? Terminarz na biurko w pracy? Nic trudnego, lecz coś świetnego.

Potem pojawił się motyw…

Wybór motywu – oczywiście, krok drugi. Masz tyle ciekawych zdjęć, a musisz wybrać tylko 13. Dlatego najpierw był pomysł, do którego dobierasz teraz fotografie. Własny kalendarz ścienny powinien pokazywać nie kilka losowo wybranych zdjęć, ale spójną tematycznie serię kadrów. Jeśli krajobrazy to krajobrazy. Jeśli portrety to portrety. Jeśli rodzina to rodzina. Masz więcej pomysłów? Spokojnie, zrób jeden fotokalendarz, a potem następne – przecież możesz zrobić inny dla każdego członka rodziny czy dla znajomych.

Masz już pomysł i zdjęcia. Teraz możesz zacząć projektować. Do wyboru jest mnóstwo szablonów, formatów czy innych spraw, które ostatecznie wpłyną na ostateczny wygląda Twojego fotokalendarza. Spróbuj pomyśleć jak będzie on wyglądać nie w Twoich rękach, lecz już na ścianie czy na biurku. Jak komponuje się z wnętrzem? Czy jest dobrze widoczny? Masz już pomysł, ale tu jeszcze masz czas by coś zmienić. Zastanów się więc raz jeszcze nad szablonem i formatem. Ogromny kalendarz XX na ścianę? Kameralny do powieszenia w kuchni? Stojący kalendarz do biura? O tym myślisz nie tylko, gdy robisz fotokalendarz dla siebie, ale i w przypadku tworzenia na prezent.

A na końcu realizacja…

Na nią czas najwyższy! Wszystko masz już przemyślane i sprawdzone. Zajęło Ci to z kilkanaście minut, mało prawda? Wspominaliśmy, że tworzenie fotokalendarza jest proste. Składasz zamówienie i czekasz. Personalizowany kalendarz ścienny A4 pojawi się u Ciebie w ciągu kilku dni.

Kalendarz na ścianę z własnym motywem to wybór doskonały dla wszystkich, którzy potrzebują takiego praktycznego pomocnika w organizacji codzienności i ciekawego prezentu. Kalendarz ścienny A4 czy kalendarz ścienny A5 – panoramy sprawdzi się zarówno w dziecięcym pokoju, jak i w domowej kuchni. Nie ma co czekać do końca roku lub na ostatnią chwilę do Świąt. Przecież fotokalendarze w CEWE mogą zaczynać się od dowolnego miesiąca. Np. projektujesz i otrzymujesz kalendarz w październiku 2018, który zaczyna się od stycznia lub lutego 2019. Także przemyśl, bo możesz od razu zabrać się za tworzenie kalendarzy na Święta lub też i od razu na Dzień Babci czy Dzień Dziadka. A może już czas na ciekawe kalendarze adwentowe?

Więcej wpisów na temat fotokalendarzy znajdziesz Tutaj.

Dodaj komentarz