Rodzinna Kronika Roczna z cytatami – najlepszy prezent na Święta

Posted on
Rodzinna Kronika Roczna (1)

Każda chwila z rodziną jest warta zapamiętania, dlatego warto je fotografować, aby móc po latach do nich wracać. Warto zachować te wspomnienia w rodzinnej Kronice Rocznej. Pięknym uzupełnieniem najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻKI będą cytaty ulubionego pisarza Mamy, lub te, które wiele mówią o Waszej więzi.

Najlepszy prezent na Święta – rodzinna Kronika Roczna

Piękna choinka ze światełkami, ozdobami to centralny punkt w domu w czasie Świąt. Patrząc na to drzewko, czujemy magię i wypatrujemy prezentów. Każdy z nas uwielbia dostawać wyjątkowe i spersonalizowane upominki, ponieważ sprawiają nam wiele radości. A kto w Twojej rodzinie jest mistrzem w robieniu prezentów? Kto zawsze robi śmieszne upominki, dzięki którym na Wigilii w waszym domu słychać głośny śmiech?

Rodzinna Kronika Roczna (2)

Najbardziej wzruszają jednak prezenty od serca, które są tworzone z myślą o bliskiej osobie. Może zatrzymasz rodzinne chwile pełne szczęścia, radości, miłości i czułości utrwalone na zdjęciach? Warto zachować je w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI, która jest numer jeden w swojej kategorii w Europie. Świetnym pomysłem jest stworzenie fotograficznego podsumowania roku z wydarzeń w Waszej rodzinie. Możesz umieścić tam wyjątkowe kadry z letnich rodzinnych spotkań przy grillu na działce lub wyjazdu na Mazury. Oczywiście w Waszej fotoksiążce nie może zabraknąć fotografii pierwszego dziecka Twojej siostry, które przyszło na świat w tym roku. Ten maluszek skradł Wasze serca i uwielbiacie patrzeć na to, jak się rozwija.

Prezent od serca dla Rodziców

Rodzice są ogromnym wsparciem, a także przyjaciółmi, którym można powierzyć każdy sekret, pożartować i obejrzeć jeden z Twoich ulubionych świątecznych filmów. Chociaż Tata twierdzi, że za nim nie przepada, to zawsze gdy razem z Mamą zaczynacie seans, dołącza do Was z herbatą w ręku. Wasze wspólne chwile zasługują na to, aby je utrwalić. Rodzinna Kronika Roczna to wzruszający upominek pod choinkę. Wyobraź sobie miny Rodziców, kiedy otworzą świąteczny prezent – pełen miłości. Dzięki niemu będą mieć całą rodzinę zawsze blisko siebie i będą mogli wrócić do ulubionych chwil z tego roku. Na okładce możesz dodać tytuł – „Dla kochanych Rodziców – dziękuję za wszystko”, aby podkreślić te słowa, użyj uszlachetnienia w kolorze złotym.

Możesz skorzystać z wielu szablonów, dzięki którym łatwo, przyjemnie i szybko zaprojektujesz swoją fotoksiążkę. Warto dodać do niej też cytaty, które wyrażają Twoją miłość, wdzięczność oraz to jak ważna jest dla Ciebie rodzina. Warto postawić na ulubionych twórców Twoich oraz Twoich Rodziców.

Rodzinna Kronika Roczna (4)

 • Najważniejsza rzecz w życiu to rodzina. Najpierw ta, w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś. / Peter Sellers
 • Rodzina to nie przeszłość, nie można o niej nie myśleć. Człowiek ma ją w sercu, dokądkolwiek idzie. / L. Stedman
 • W rodzinie nie ma „moje”, „twoje”. Jest „nasze”. / Karolina Frankowska
 • To cechuje rodzinę: nie tylko miłość. ale właśnie dawanie innym poczucia, że jest ktoś, kto się o nich troszczy. / Mitch Albom
 • Rodzina oznacza, że nigdy nie jesteś sam. / Jodi Picoult

Rodzinna Kronika Roczna (5)

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najlepszy prezent na Święta. Możesz zaufać marce CEWE, która od wielu lat zachwyca spersonalizowanymi prezentami najwyższej jakości, które są wykonywane z dbałością o każdy szczegół.

Prezent pod choinkę w najwyższej jakości Premium

W życiu Twojej Siostry w tym roku tyle się zmieniło. To jej pierwszy rok w małżeństwie oraz pierwszy w roli Mamy. Jej urocza córeczka jest oczkiem w  głowie całej rodziny. Małe stópki i rączki, a także jej miny sprawiają, że uwielbiacie spędzać z nią czas. Wspólne spacery, drzemki, uśmiechy, pierwsza wizyta u Dziadków. Te wszystkie chwile warto pokazać i podarować w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Może stworzysz dla Siostry Kronikę Roczną z najważniejszymi wydarzeniami z tego roku? Świetnym początkiem tej opowieści mogą być zdjęcia ze ślubu, później możesz przypomnieć jej fotografie z podróży poślubnej, urządzania mieszkania, ciąży i kadry, gdy jej córeczka jest już z Wami.

TIPA World Awards

Wyjątkowe momenty zasługują na najlepszą oprawę. Świetnym sposobem na podkreślenie elegancji jest wykorzystanie lnianej lub skórzanej okładki, które zostały nagrodzone w tym roku wyróżnieniem TIPA World Awards skórzanej lub lnianej okładki. To najbardziej prestiżowa nagroda, przyznawana od niemal 30 lat,  dla produktów fotograficznych na świecie. Wybory ekspertów są uznawane za najbardziej wiarygodne, a ich oceny i wiedza są autorytetem w dziedzinie fotografii. Kupując produkt wyróżniony przez nich, możesz być pewien, że kupujesz to, co najlepsze. Świetnie jeśli dodasz do fotoksiążki kilka cytatów, które podkreślą, jak ważna jest rodzina.

 • Rodzina czyni nas silnymi, gdy nadchodzą kłopoty. Trzymamy się ze sobą i pomagamy sobie, kiedy trzeba. To jest prawdziwe znaczenie rodziny. / Kathleen Grisso
 • Kochanie kogoś i tworzenie rodziny może wystarczać za wszystko. / Ava Dellaira
 • Rodzina to podróż, która wciąż zabiera nas w to samo miejsce, raz za razem. / Jodi Picoult
 • Są dwie trwałe rzeczy, które możemy dać w spadku naszym dzieciom: pierwsze to korzenie, druga – to skrzydła / Hodding Carter
 • Najlepszym spadkiem, jaki możemy pozostawić naszym dzieciom, są szczęśliwe wspomnienia. / Og Mandino
 • Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty. Przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Kreślimy je często w sposób niedoskonały i nieudolny, ale wszyscy jesteśmy przecież zaledwie amatorami w sztuce życia. Jeśli jednak nie skupiamy się na roztrząsaniu własnych pomyłek, z czasem powstają w ten sposób prawdziwe arcydzieła. Z czasem uczymy się także, że to nie piękno końcowego efektu godne jest najwyższej pochwały, lecz wysiłek, jaki wkłada się w jego malowanie. / Richard Paul Evans

Tak piękne wspomnienia zachowane w CEWE FOTOKSIĄŻCE na pewno Cię zachwycą. Jesteśmy pewni, że nasze fotoprodukty są wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością. Najważniejsze jednak dla nas jest  to, abyś Ty był zadowolony, dlatego oferujemy Ci 100% Gwarancji Satysfakcji.

 

Baw się dobrze w czasie tworzenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *