Rola kalendarzy biurkowych w organizacji czasu pracy

Posted on

Czas to pieniądz. Nie trać go – kalendarz biurkowy może wpłynąć na lepszą organizację Twojej pracy, więc i czasu. W jaki sposób? Przekonaj się sam i pobaw się twórczo z biurowym towarzyszem codzienności.

Rodzaje kalendarzy biurkowych

Po co nam tego typu gadżety? Kalendarze biurkowe do lepszej organizacji czasu pracy sprawdzą się nie tylko w firmie, ale także na biurku dziecka, które musi już zaplanować swój tydzień w szkole. W natłoku nauki przecież niełatwo o porządek… Kalendarz foto może mu przypominać o wszystkich ważnych wydarzeniach oraz pracy domowej czy zajęciach pozalekcyjnych. Oczywiście w takim kalendarzu umieszczamy własne, dowolne zdjęcia – daj dziecku zdecydować, na pewno się ucieszy. Foto kalendarze dzielą się na kalendarze biurowe kwadratowe, na terminarze oraz kalendarze stojące. Wybierz optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

kalendarze biurowe z własnym zdjęciem

Kwadratowy kalendarz biurkowy

Kalendarz kwadratowy na biurko nie będzie zbędnym dodatkiem, ale praktycznym gadżetem, któremu jeszcze podziękujesz za pomoc. Fotokalendarze biurowe nie zajmują wiele miejsca, a idealnie wpasują się w każdą przestrzeń poprzez dobrze dobrane fotografie – wybór oczywiście zależy od Ciebie. Zdjęcia mogą przedstawiać wszystko, co Cię motywuje, uspakaja lub po prostu cieszy. Natura, sztuka, rodzina czy coś zupełnie innego. Kalendarz biurowy kwadratowy sprawdzi się nawet tam, gdzie teoretycznie w ogóle nie pasuje – będzie sentymentalną pamiątką po ważnych wydarzeniach, pomaga ogarnąć chaos codzienności w pracy i nie tylko. kalendarze biurowe z własnym zdjęciem

Terminarz biurkowy

A może sięgniesz po terminarz biurkowy do organizacji pracy? Przyda się zwłaszcza ludziom prowadzącym swój biznes i freelancerom. Np. copwyriter czy pisarz, który tworzy w domu, powinien mieć taki „przypominacz terminów”, który jednocześnie jest pozytywnym motywatorem dzięki opcji personalizowania zdjęciami. Taki fotokalendarz na biurko będzie też świetnym prezentem dla kogoś komu przyda się pomoc w organizacji dnia – nie tylko w pracy.

kalendarze biurowe z własnym zdjęciem

Kalendarz biurkowy stojący

Stojący kalendarz biurkowy z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy pracują w biurze stacjonarnym oraz zdalnie – wspomnieliśmy o copywriterach, pisarzach, ale pamiętamy też o innych zawodach, które można wykonywać w domu. Dzięki kalendarzowi biurkowemu można gromadzić najważniejsze informacje, np. terminy oddania zleceń czy raportów. Co ważniejsze, taki kalendarz na biurko poprawia humor nawet w najgorszy poniedziałek. Jeśli jesteś szefem, to pomyśl czy nie zorganizować takiego kalendarza swoim pracownikom. Jeśli jesteś rodzicem sprezentuj go dzieciom. Jeśli jesteś fanem fotografii… pobaw się twórczo swoimi zdjęciami i zaprojektuj coś co cieszy oczy, a jednocześnie pomaga na co dzień.

kalendarze biurowe z własnym zdjęciem

Kalendarze biurkowe do lepszej organizacji czasu pracy? Zobacz co oferuje w tym temacie CEWE.pl – może kalendarz biurkowy kwadratowy, jest tym czego brakuje Ci na biurku?

Więcej wpisów na temat fotokalendarzy znajdziesz Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.