Rustykalna naturalność zdjęcia na drewnie

fotoobraz na drewnie

Wyjątkowa struktura zdjęcia bezpośrednio na drewnie. Taki estetyczny element natury w Twoim domu będzie świetną dekoracją, która doda pomieszczeniu klimatu. Co ciekawe, będzie to obraz o dowolnej treści, bo to Twoje zdjęcie. Fotoobraz na drewnie otrzymasz w 9 rozmiarach (od 20×20 cm do 80×80 cm). Dlaczego warto sięgnąć po taki styl?

Jakie style aranżacji wnętrz preferują drewno?

Położyć płytki, panele, a może zainwestować w parkiet lub drewniane podłogi? Przy projektowaniu wnętrz rodzi się wiele pytań, na które prędzej czy później trzeba odpowiedzieć, aby ruszyć dalej. A jeśli chcemy czegoś więcej? Może zdecydować się na konkretny styl aranżacji? Rustykalny, toskański, skandynawski… Skoro chcemy mieszkać i pracować w pięknych wnętrzach z naturalnym, wyraźnie drewnianym akcentem to zdjęcia na sosnowym drewnie będzie świetnym pomysłem.

Aranżacje wnętrz z drewnem w roli głównej uważa się za ponadczasowe. Drewno pasuje zarówno do tradycyjnych wnętrz, jak i tych bardziej nowoczesnych. Nawet, jeśli to będą lofty z betonowymi lub ceglanymi ścianami. W każdym przypadku drewniane elementy ocieplają pomieszczenie w metaforycznym sensie i nadają mu designerskiego, zgodnego z aktualnymi trendami modowymi  charakteru.

drewniana dekoracja

Zdjęcia na drewnie to nowy trend w dekoracji wnętrz

Towarzyszące cegle drewniane dodatki czy też całe elementy, świetnie ze sobą współgrają, powodując, że we wnętrzu panuje ciepła i przytulna atmosfera. Rustykalny charakter pomieszczenia podkreślą bielone elementy dekoracji ściennych.

A skąd przyszła moda na zdjęcia z wykorzystaniem drewnianej deski jak powierzchni wydruku? W zasadzie drewniane dekoracje istniały od zawsze. Kiedyś były to ręcznie malowane ikony lub zdjęcia ikon przenoszone na deskę. Ponadczasowa dekoracja kojarząca się z naturą, jest odporna na działanie czasu i wzbudza zainteresowanie oglądających. Jest również proekologiczna.

Fotografie wydrukowane na drewnianej desce są ciekawym sposobem zaprezentowania zdjęcia, które wydawało nam się wyjątkowe. Warto więc je w sposób unikalny pokazać, prawda? Tego typu dekoracja z oryginalnym tłem pasuje do każdego pomieszczenia, więc równie dobrze może być ozdobą kuchni, przedpokoju czy sypialni. Odpowiednio zaprojektowany może kojarzyć się z beztroskimi chwilami spędzonymi na łonie przyrody i tęsknotą za bliskością człowieka z naturą.

drewniana dekoracja

W jaki sposób przenosi się zdjęcie na drewno?

Oryginalny wydruk na drewnianej desce charakteryzuje się wysoką jakością samego surowca, czyli drewna sosnowego o grubości co najmniej 2 cm. Wpływa to na optymalne wrażenia wizualne oraz gwarantuje wytrzymałość na długie lata. Ponadto, fotografia na drewnie ma z tyłu wzmocnienia, które wpływają na stabilność całego obrazu. CEWE proponuje obraz na drewnie w 9 różnych formatach (od 20×20 cm do 80x80cm). Pozwala to na najkorzystniejsze dopasowanie takiej dekoracji do indywidualnych potrzeb.

obraz na drewnie

Wybrane przez Ciebie zdjęcie, umieszczone na drewnianej sosnowej desce z piękną fakturą, będzie miłym i pomysłowym prezentem nie tylko dla fanów natury. Zdjęcie na drewnie z okresu budowy czy remontu domu lub mieszkania, podarowane z okazji “parapetówki” sprawi na pewno radość nawet najbardziej wymagającym estetom. A inne opcje? Czytaj na blogu: Jak dodać ścianom uroku – rodzaje dekoracji ściennych.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *