Serce ze zdjęć – pomysł na dekorację mieszkania 

serce ze zdjęć

Kobiety uwielbiają bawić się wystrojem swoich mieszkań – znajdować nowe dodatki i zmieniać ich układ. Dzień Kobiet przypadający u progu nadchodzącej wiosny to doskonała okazja, aby zaprezentować bliskie kobiety do odświeżenia wnętrza. Może zaprojektujesz serce ze zdjęć? W tym artykule znajdziesz więc pomysły na prezent z okazji Dnia Kobiet, które stanowią piękne dekoracje.

Kobieca galeria sztuki we własnych czterech ścianach

Nic tak nie odmienia wnętrza jak nowe ozdoby na ścianach. Najłatwiejszym sposobem wprowadzenia do czterech ścian ulubionego, wyjątkowego klimatu jest stworzenie domowej galerii sztuki. Czasami, aby totalnie odmienić charakter wnętrza wystarczy wydrukowanie pojedynczego CEWE Fotoobrazu lub CEWE Fotoplakatu. Zainspiruj się nimi, aby znaleźć swój wymarzony prezent z okazji Dnia Kobiet.

Wystarczy kawałek wolnej ściany i już można zaprojektować domową galerię sztuki. W CEWE możesz wydrukować zdjęcia w niemal dowolnym formacie i na wielu ciekawych, oryginalnych materiałach. To sprawia, że bez przeszkód znajdziesz prezent dla kobiety uwielbiającej styl rustykalny, glamour, nowoczesny czy minimalistyczny. Spieszymy już z konkretnymi podpowiedziami – będą to odpowiednio wydruk zdjęcia na drewnie, zdjęcie w złotej ramie, zdjęcia na płycie Alu-Dibond czy hexxas.

A jakie motywy nanosić na wydruki wielkoformatowe tworzone z okazji Dnia Kobiet? Oczywiście kobiece! Z pewnością trafione będą najpiękniejsze chwile, ale też świetnym pomysłem jest stworzenie domowej galerii ze zdjęciami autorstwa pasjonującej się fotografią kobiety. Stworzenie takiego gotowego obrazu będzie nie tylko przemiłą pamiątką, ale też być może doda odwagi, aby swoją sztukę nie robić wyłącznie do szuflady. Często takie spojrzenie na własne dzieło wiszące na ścianie pozwala odkryć swoją pasją na nowo. 

serce ze zdjęć

Serce ze zdjęć – jak stworzyć?

Tworzenie domowej galerii z okazji Dnia Kobiet może oznaczać zarówno przygotowanie kilku wydruków, które wspólnie z obdarowaną, bliską osobą zaczniecie przywieszać zgodnie z jej koncepcją, jak i stworzenie pojedynczego zdjęcia, które stanie się zaczątkiem nowego wystroju. Być może wiesz, że kobieta, dla której chcesz stworzyć prezent ma głowę pełną pomysłów na zagospodarowanie swoich ścian, ale  przykładowo brakowało jej na to czasu. Prezent na Dzień Kobiet będzie więc doskonałym momentem, aby zrealizować marzenia o domowej galerii. Serce ze zdjęć to piękna dekoracja, która wiele mówi o Twoim uczucio do partnerki. Możecie wybrać Wasze ulubione fotografie i ułożyć je w kształt serca. Aby to, zrobić wystarczy działać zgodnie z planem i układać zdjęcia poziomami na:

  • najniższym 9 poziomie powinno znaleźć się 1 zdjęcie:
  • 8 poziom  – 3 zdjęcia 
  • 7  poziom – 5 zdjęć
  •  6 poziom  – 6 zdjęć 
  • 5 poziom  – 8 zdjęć
  • 4 poziom – 9 zdjęć 
  • 3 poziom – 9 zdjęć 
  • 2 poziom – 4 zdjęcia po prawej i 4 po lewej stronie
  • 1 poziom –  2 zdjęcia po prawej i 2 po lewej stronie

Łącznie potrzebujesz 53 Waszych ulubionych fotografii. 

zdjęcia

Domowa galeria w mini wersji

Chociaż domowa galeria kojarzy się przede wszystkim z wielkoformatowymi wydrukami, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć ją w wersji mini. Jest to pomysł dla tych, którym spodobała się wizja stworzenia domowej galerii, ale obdarowywana kobieta ma już takową w swoim wnętrzu. Wtedy możesz stworzyć jej mini wersję, która przykładowo będzie zdobiła przestrzeń nad biurkiem. Możesz przykładowo zaprojektować inspirujący kącik dla podróżniczki. Dobierz zdjęcia z podróży czy z ulubionymi miejscami i wydrukuj je w wersji CEWE Zdjęcia Mini.

CEWE Zdjęcia Mini to paski z fotografiami w małych formatach, które możesz wieszać za pomocą drewnianych klamerek na sznurkach. Taka oryginalna forma prezentacji zdjęć będzie przyciągała wzrok i może się stać własnym miejscem pełnym inspiracji czy zanotowanych pomysłów. W takiej przestrzeni możesz także posłużyć się zdjęciami CEWE Zdjęciami Retro nawiązującymi do stylistyki polaroidów. 

Detale, które zmienią wystrój domu

Wielkoformatowe wydruki to coś, co od razu przyciąga wzrok gości. Chociaż w dużej mierze to właśnie one budują klimat wnętrza i dopełniają jego wystrój, to jednak żadna aranżacja nie obejdzie się bez ciekawych i inspirujących dodatków. Wśród takich detali znajdziesz wiele pomysłów na prezent z okazji Dnia Kobiet.

Szukając kobiecego prezentu możesz myśleć o odmianie każdego wnętrza – od kuchni, przez sypialnię po salon. Do kuchni świetnie będą pasować CEWE Fotomagnesy, które dodatkowo mogą mieć kształt serduszek. Taki wariant pozwala wyrazić uczucia do bliskiej kobiety. A CEWE Fotomagnesy to znakomity sposób, aby zaczynać dzień z ulubionymi fotografiami a tym samym z dobrym humorem. Już sięgając po mleko do porannej kawy Twoja bliska kobieta będzie mogła cieszyć się pięknymi wspomnieniami utrwalonymi na magnesach z własnym zdjęciem.

Każda kobieta to miliony planów, marzeń i zachwycających pomysłów. Możesz połączyć ich realizację ze zmianą wystroju wnętrza. Pomoże w tym CEWE Zegar szklany, który umożliwi kontrolowanie czasu, a jednocześnie stanie się świetnym dodatkiem do aranżacji. Odpowiednio dobrane zdjęcie sprawi, że wnętrze znajdzie swoją kropkę nad i. Inspirującą fotografia może dodawać motywacji do realizacji kolejnych planów i marzeń.

Jeśli adresatka Twojego prezentu z okazji Dnia Kobiet uwielbia przyjmować gości, podaruj jej coś, co pomoże ich zaskoczyć. Dodatkowo CEWE Podstawka ze zdjęciem może uzupełniać wystrój wnętrz i korespondować z pozostałymi dodatkami. Wystarczy tylko wybrać właściwą fotografię. Jeśli masz szansę rozejrzyj się po wnętrzu. Przemyśl jaki dominuje w nim kolor i czy ma jakiś motyw przewodni? Mogą to być przykładowo odcienie czerwonego, a wtedy świetnie jest znaleźć właśnie takie zdjęcia, na których czerwień gra istotną rolę. A może w pomieszczeniu królują florystyczne motywy? Wtedy zdjęcia roślin czy z palmiarni będą doskonale współgrały z resztą wystroju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *