Ślubne pomysły i inspiracje – zrób to sam!

ślubne pomysły i inspiracje
Czas czytania: 4 minuty

Ślub jest jednym z ważniejszych, a tym samym najbardziej emocjonujących wydarzeń w naszym życiu. Chcielibyśmy zapamiętać go w najdrobniejszych szczegółach. A żeby tak było, warto o te szczegóły zadbać. Stroje pary młodej, muzyka, sala… to tylko część przygotowań. Równie ważne są takie elementy, jak zaproszenia ślubne, czy wizytówki na stoły. To one stanowią swoisty łącznik między parą, a gośćmi. Przygotowaliśmy kilka inspiracji ślubnych, które urozmaicą ten wyjątkowy dzień.

Dzień ślubu jest najbardziej wyczekanym i szczęśliwym dniem w życiu. Nic dziwnego, że chcecie, aby właśnie wtedy wszystko było idealnie i spójnie, a także oddawało Wasz styl, ulubione kolory i charakter zabawy. Dlatego warto postawić na wiele osobistych elementów w wystroju sali, na personalizowane zaproszenia, wizytówki na stół, karty menu i gry weselne. W czasie przyjęcia jest wiele miejsca, gdzie możecie pokazać siebie i tym samym przypomnieć sobie najpiękniejsze momenty Waszego związku.

Zaproście gości na ślub, wręczając im zaproszenia z Waszym zdjęciem

ślubne pomysły i inspiracje (2)

Zaproszenia na ślub, to pierwszy element, dzięki któremu Wasi goście dowiadują o zaplanowanej uroczystości. W sklepach jest mnóstwo wzorów kartek, jednak żadna z nich nie oddaje w pełni charakteru wydarzenia, które organizujecie. Dlaczego więc nie zaprojektować zaproszenia samemu?

Stwórzcie spersonalizowane zaproszenia na ślub. Możecie na nich umieścić wybrane przez Was zdjęcie, tekst, wiersz. Edytowalne szablony umożliwią Wam stworzenie najbardziej szalonego pomysłu. Zdjęcie, jakie wybierzecie będzie pokazywać, jak bardzo się kochacie. Samodzielne zaprojektowanie zaproszeń potwierdzi gościom, że bardzo chcecie, aby pojawili się na uroczystości, a ich obecność jest dla Was ważna. Takie zaproszenie będzie dla nich również bezcenną pamiątką Waszego wielkiego dnia.

Wizytówki na stoły

Wizytówki na stół

Wizytówki umieszczone na weselnym stole informują gości o tym, które miejsce dla nich przygotowaliście. Zaprojektuj spersonalizowane, eleganckie wizytówki na stół, na których mogą znaleźć się zdjęcia zaproszonych osób lub Pary Młodej. Charakter takich wizytówek, będzie wtedy idealnie komponował ze stylem, w jakim organizujecie Wasz ślub. Romantyczne czy nowoczesne? To zależy wyłącznie od Was. Indywidualnie zaprojektowane wizytówki na stół na pewno sprawią gościom przyjemność.

Karty menu

Menu

A jeśli mamy wizytówki w konkretnym stylu, to dlaczego nie dopasować do nich kart menu? Te również możecie szybko i w prosty sposób zaprojektować przy użyciu edytowalnych szablonów. Możecie wybrać także dowolne zdjęcie lub grafikę, by menu harmonizowało się z wizytówkami, a jednocześnie rozbudzało apetyt Waszych gości. Obecnie bardzo modne jest ustawienie na stołach kart menu, dzięki którym goście wiedzą, w jaką kulinarną podróż ich zabieracie. A te zaprojektowane w zgodzie ze stylistyką wesela będą pięknym uzupełnieniem dekoracji na stole.

 Gry weselne

Jedni je lubią i chętnie się angażują, inni wolą siedzieć niezauważeni przy stole. Jednak nie ma wątpliwości, że weselne gry są modne.Proponujemy zabawę, która umili czas gościom, a jednocześnie pokaże, jak dobrze Was znają.

Przygotujcie listę rzeczy, które lubicie. Być może jedno z Was jest fanem science fiction, a drugie uwielbia zabytkowe samochody? Umieśćcie te opisy na zaprojektowanych przez Was wizytówkach, a na drugiej stronie – fotografię jednego z Was. Goście będą mogli zgadywać, który opis pasuje do kogo. Po odwróceniu karty, wszystko stanie się jasne.

FOTOPUZZLE

Warto również zadbać o najmłodszych gości i zaprojektować dla nich FOTOPUZZLE oraz pamięciową grę FOTO MEMO z Waszymi zdjęciami. Zapewni im to świetną rozrywkę w przerwie od tańczenia.

Zachowajcie te chwile na zawsze

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Wspomnienia ze ślubu z czasem nieco się zamazują. Dlatego na tego typu uroczystościach, jedną z najważniejszych osób, jest fotograf. To dzięki jego zdjęciom wracacie z nostalgią do tamtych chwil.

Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. Wspaniałe wspomnienia zachowany w romantycznych kadrach będą przypominały Wam o tym, jak wyjątkowo czuliście się w dniu Waszego ślubu. Warto zadbać o to, aby tak niesamowite momenty Waszego życia były zachowane w pięknej formie. Skórzana lub płócienna okładka nadają wyjątkowej elegancji i jeszcze mocniej podkreślają fakt, jak ważny był to dla Was dzień. Zaprojektuj je w bezpłatnym programie CEWE FOTOŚWIAT. Najważniejsze chwile zasługują na najpiękniejszą oprawę. Dzięki nim wspomnienia ze ślubu nigdy nie stracą blasku.

Dodaj komentarz