Najlepszy prezent na Święta – DIY

Posted on
Świąteczne DIY

Okres oczekiwania na Święta jest cudownym i radosnym czasem. Warto się nim cieszyć i wykorzystywać każdą chwilę. Może w tym roku spróbujesz sam stworzyć świąteczne ozdoby? Poznaj inspirujące i ciekawe sposoby na wykorzystanie zdjęć do tworzenia oryginalnych dekoracji i zachwycających spersonalizowanych prezentów. Są to pomysły, które zajmą Ci kilka chwil, a dadzą radość na cały świąteczny okres.

Świąteczna księga gości – piękne życzenia, które zostaną na bardzo długo

Świąteczna księga gości ma takie samo zadanie, jak w przypadku tej, do której wpisujesz się na weselach czy w restauracjach – pozostawić trwałe wspomnienie po mile spędzonym czasie. Do zaprojektowania takiej księgi gości wykorzystaj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która jest numerem jeden w swojej kategorii, a jej jakość doceniło już ponad 70 milionów zadowolonych Klientów w Europie.  Możesz zaprojektować ją szybko i przyjemnie, dzięki wielu dostępnym szablonom. Warto postawić na taki, który nawiązuje do Świąt lub zimy. Pomyśl, jak będą wyglądać Wasze rodzinne fotografie na tle płatków śniegu. Obok zdjęć warto zostawić trochę wolnego miejsca – aby Bliscy mieli przestrzeń do wpisania swoich życzeń lub ciepłych słów. Czasem dużo łatwiej jest napisać słowa pełne emocji niż powiedzieć. Może taka forma przypadnie Twoim gościom do gustu i podzielą się swoimi uczuciami. Kto wie, może przeczytasz takie proste, a pełne emocji słowa jak: „Dziękuję, że jesteś. Doceniam Twoje wsparcie, a rozmowy z Tobą to sama przyjemności i radość”?

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Po Świętach będziesz mógł wrócić do stworzonej przez siebie fotoksiążki i wkleić zdjęcia zrobione w czasie tegorocznego świętowania. Na Święta możesz też zaplanować mini sesję fotograficzną, podczas której każdemu wpisującemu się do księgi wykonasz portret. Następnie wklej go obok pamiątkowych wpisów. Do takiej CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz także dołączyć inne pamiątki kojarzące się z tymi świętami. Przykładowo może to być rysunek dziecka, fragmenty opakowań na prezenty, które sobie rozdaliście. A może przepis na pyszne ciasto, które przywiozła Ciocia?

Pamiątki dla gości w najwyższej jakości Premium

Inną tradycją znaną z wesel czy imprez okolicznościowych jest dawanie gościom drobnych podarków. Są one dla nich pamiątką i wyrazem wdzięczności, że zechcieli razem świętować podniosłe wydarzenie z życia. Tę tradycję można wykorzystać także podczas wyjątkowej wigilijnej kolacji. To właśnie tego dnia zależy nam, aby spotkać się z bliskimi i rodziną oraz spędzić z nimi czas na świętowaniu. Pokazać im, że są dla nas ważni i cieszymy się, że mamy ich w swoich życiach. Przygotuj dla nich małe prezenty od serca.  Oczywiście możesz je wykonać samodzielnie!

Pomysłów jest mnóstwo! Twoja wyobraźnia na pewno coś już Ci podpowiada! Nasza propozycja to przygotowanie herbacianych prezentów. Przygotuj małe papierowe torebki i kawałek świątecznej wstążki. Nasyp do nich jakąś smaczną, aromatyczną herbatę. Może być dowolna – świetnie jeśli będzie to Twoja ulubiona. Następnie szczelnie zamknij torebki i przyklej do nich zdjęcia z portretami bliskich, do których mają trafić podarki. Skorzystaj z CEWE Naklejki mini fotki, których rozmiar pozwala na umieszczenie ich na małych torebkach.

Świąteczne DIY

Do swojego pomysłu możesz dołączyć CEWE Fotokubek z ulubionym zdjęciem. Alternatywnie, zamiast herbaty sypanej możesz stworzyć taką w torebkach, której etykieta będzie zawierała wybrane przez Ciebie zdjęcie. Jak to zrobić, dowiesz się tutaj:

Romantyczny gest. Podaruj kubek emaliowany ze zdjęciem oraz herbatą

Etykiety i ozdoby w stylu DIY – prezenty od serca!

Najlepsze prezenty na Święta zasługują na wyjątkowe opakowanie. Dzięki pięknym ozdobnym papierom, wstążkom można zachwycić upominkiem od pierwszego wejrzenia. Wyobraź sobie, jak miło będzie babci, gdy znajdzie pod choinką tak pięknie zapakowaną niespodziankę. Postaraj się jeszcze bardziej spersonalizować prezent. Pomoże Ci w tym Pudełko ze zdjęciami i fotografie, do których możesz dołączyć karteczki z podpisem, zawierającym kilka czułych słów. Możesz umieścić tam takie zwroty jak: „Babciu jesteś cudowna” „Wesołych Świąt”, „Dziękuję” „Nie wyobrażam sobie Świąt bez Twojego barszczu – dziękuję”.

pudełko ze zdjęciami

Wykonanie takiej etykiety jest niezwykle proste. Zamów Pudełko ze zdjęciami, a na fotografiach umieścić portrety bliskich, dla których masz podarki. Następnie dziurkaczem wykonaj dziurki na środku bądź w którymś z górnych rogów nadrukowanej fotografii (wybór zależy od danego portretu). Użyj kolorowej, świątecznej wstążki do przywiązania etykiety do prezentu i niemal gotowe. „Niemal” gdyż pozostaje jedynie wpisanie wiadomości dla bliskiej osoby, do której rąk trafi tak oryginalnie zapakowany prezent. Mogą to być po prostu życzenia lub krótkie wyjaśnienie, dlaczego taki właśnie prezent przyszedł Ci w tym roku na myśl. Po rozdaniu prezentów możesz wszystkie kadry umieścić w eleganckim Pudełku. Dodaj do niego później zdjęcia zrobione w czasie tegorocznego świętowania. Dzięki temu w pudełku umieścisz piękną świąteczną opowieść z pięknymi słowami bliskich.

Świąteczne DIY

A jeżeli szukasz jeszcze więcej pomysłów na stworzenie wyjątkowych prezentów ze zdjęciami, to zajrzyj do tego artykułu:

DIY – stwórz samodzielnie galerię wspomnień

Świąteczne CEWE Foto Memo – zabawa dla całej rodziny

Świąteczny wieczór najlepiej spędzić w rodzinnym gronie. Śmiech, zabawa, wspólne gry to idealny sposób, żeby się zrelaksować i odpocząć, a także czerpać całymi garściami z tej cudownej świątecznej atmosfery.  Gra CEWE Foto Memo przyda Ci się do samodzielnego wykonania wyjątkowej zabawy dla całej rodziny. Każdy lubi dostawać prezenty, ale oczekiwanie na nie jest równie przyjemne. To magiczne niespodzianki i ekscytacja, co tym razem fajnego znajdzie się pod choinką. Aby umilić sobie moment rozdawania prezentów, stwórz CEWE Foto Memo, na którym poszczególny pary kart będą przedstawiały portrety członków rodziny i przyjaciół, z który spędzasz Wigilię.

Zabawa polega na tym, aby odkryć parę własnych portretów – nagrodą będzie możliwość zabrania swojego prezentu spod choinki. Emocje i wiele radości gwarantowane. Karty gry mogą skrywać nie tylko portrety, ale również zdjęcia samych prezentów. Komu uda się dopasować parę, ten może sięgnąć po swój upominek. Oczywiście może trafić na prezent adresowany do innego członka rodziny, ale tu liczy się gra zespołowa. Przecież im szybciej zbierze się wszystkie pary, tym szybciej każdy otrzyma swój podarek! Miłej zabawy i wiele radości nie tylko po otwarciu prezentów, ale jeszcze przed ich otrzymaniem.

Świąteczne DIY

Więcej inspiracji związanych z grą CEWE Foto Memo znajdziesz w tym wpisie:

Foto-Memo z literami – zabawa dla całej rodziny

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością. Najważniejsze jednak dla nas jest  to, abyś Ty był zadowolony i razem znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli Ci w pełni cieszyć się Twoją bezcenną pamiątką. Jeśli raz nam zaufasz, przekonasz się, że nasze obietnice się spełniają.

Baw się dobrze przy tworzeniu spersonalizowanych prezentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.