Świąteczne inspiracje w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Fotoksiążka jako prezent na święta

Przygotowanie trafionego i ciekawego pomysłu z okazji Świąt może być naprawdę dużym wyzwaniem. Tych problemów pozwala uniknąć zaprojektowanie fotoksiążki. Taki album może być dopasowany zarówno do najmłodszych, młodzieży, jak i dorosłych czy seniorów. To także świetny pomysł na wspólny prezent dla całej rodziny. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać inspirujące pomysły na bożonarodzeniowe fotoksiążki.

CEWE FOTOKSIĄŻKA na Święta dla dzieci i młodzieży

Każdy lubi wspominać najcenniejsze chwile – niezależnie od wieku. CEWE FOTOKSIĄŻKA to świetny pomysł na prezent także dla dzieciaków i młodzieży. Zgromadź w niej ulubione fotografie pociechy z podwórka, gdzie beztrosko spędza czas z przyjaciółmi, ze szkolnych ław czy ulubionych wakacji. Dodaj do nich atrakcyjne cliparty czy zabawne napisy. Będzie to z pewnością przemiła niespodzianka i pamiątka.

Świetnym pomysłem będzie stworzenie tematycznej fotoksiążki, w której ulubionym fotografiom dzieci będą towarzyszyć ich ulubione motywy. Przykładowo, ciekawe będzie zaprojektowania książki z własnymi zdjęciami utrzymanej w klimacie piłkarskim, związanym z przyrodą (np. safari), bajkowym czy muzycznym. Takie pokazanie dziecku, iż wie się, co dla niego jest ważne będzie z pewnością zacieśniało więzi.

Formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK pozwalają dopasować je do różnorodnych projektów. Dla dzieci znakomite są mniejsze publikacje, które będą mogły spakować do tornistra szkolnego i pokazać przyjaciołom. Możliwe jest także wybranie spośród różnych wariantów okładek – Twoim pociechom przypadną do gustu szczególnie miękkie okładki i foto zeszyty, które utrzymane są w nieco bardziej luźnej stylistyce. Trochę starsze dzieci i młodzież na pewno polubią CEWE FOTOKSIĄŻKĘ PURE, czyli publikację w kwadratowym formacie i stylowym, kartonowym etui. Ta fotoksiążka wyróżnia się minimalistyczna formą i pozwala na zachowanie pięknych momentów lub stworzenie albumu z portretami najbliższych przyjaciół.

Zaskakującą opcją w fotoksiążkach jest możliwość umieszczenia w nich… filmów. Dzieci i młodzież przyzwyczajona jest do dynamicznych obrazów, tak więc będzie to dla nich znakomite urozmaicenie. Opcja ta opiera się o wydrukowanie w albumie kodu QR, który umożliwia natychmiastowe odtworzenie filmu na ekranie urządzenia mobilnego.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla dorosłych i seniorów

Nieco starsi członkowie rodziny również ucieszą się z CEWE FOTOKSIĄŻKI. Dla tych, którzy są świeżo upieczonymi rodzicami z pewnością powodem do radości będzie otrzymanie w prezencie publikacji zawierającej zdjęcia ich pociechy. W fotoksiążkach można również nawiązywać do pasji dorosłych i starszych osób. Podobnie jak w przypadku albumów realizowanych dla najmłodszych, tak i te mogą wykorzystywać cliparty, napisy, tła i ramki, które będą nawiązywały do różnych pasji, np. sztuki, literatury czy kinematografii.

CEWE FOTOKSIĄŻKA świąteczna może być utrzymana w świątecznej stylistyce. Kreator umożliwiający zaprojektowanie takiej publikacji (dostępny online lub w formie intuicyjnej aplikacji CEWE Fotoświat dostępnej na urządzenia mobilne i komputery) zawiera wiele różnorodnych szablonów wpisujących się w atmosferę świąt. Podniosłość takiej publikacji możesz podkreślić uszlachetnieniami. Dostępne są w kolorze złotym i srebrnym, a także w formie wypukłego lakieru.

Jeśli któryś z Twoich bliskich pasjonuje się fotografią, to fotoksiążka może posłużyć do realizacji portfolio jego prac. Taki album zredagowany przez bliską osobę może stanowić bardzo ciekawe spojrzenie na własną twórczość. Może to być również bardzo dobra motywacja do jeszcze większego poświęcenia się fotografii w przyszłym roku.

CEWE FOTOKSIĄŻKA i CEWE FOTOPREZENTY na Boże Narodzenie

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla całej rodziny

Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent dla całej rodziny. Jej podarowanie może rozpocząć piękną tradycję, gdy każde Święta będą okazją do przeżycia jeszcze raz najpiękniejszych chwil minionego roku a także stworzenia pięknej kolekcji albumów. Fotoksiążka pozwoli zadbać o domowe archiwum, które będzie oprawione w formę wysokiej jakości publikacji.

Prezent bożonarodzeniowy w postaci fotoksiążki będzie nie tylko przedmiotem, ale również podarunkiem w postaci wspólnie spędzonego czasu. Wielu wzruszeń, śmiechu i niezapomnianych emocji dostarczy wspólne oglądanie takiej publikacji w trakcie wigilijnego wieczoru. Być może album ten zachęci Babcię lub Dziadka do przyniesienia swoich starych zdjęć i zobaczenia dawno nie oglądanych kadrów z przeszłości.

Tworząc publikację dla całej rodziny możesz wybrać duże, eleganckie formaty, takie jak np. XXL Panorama. Dzięki temu gdy pochylicie się nad nią w kilka osób, możliwe będzie zobaczenie zawartości przez wszystkich wigilijnych gości jednocześnie. To ułatwia wspólne przeżywanie chwil i jeszcze lepiej zacieśnia więzi między domownikami.

Ciekawym pomysłem jest zrealizowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI ukazującej to, jak wyglądały święta w danej rodzinie na przestrzeni lat. Dorastające dzieci, zmieniające się wystroje mieszkań, rodzące się nowe tradycje czy przypominanie sobie tych, które już zostały nieco zapomniane będą z pewnością fantastycznym przeżyciem.

 

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz