Magnes ze zdjęciem – Twoja osobista pamiątka z wakacji

Czas czytania: < 1 minuta

Już niedługo rozpocznie się sezon wakacyjny. A wraz z nim upragnione wyjazdy. Jeżeli w tym roku chcesz przywieźć z urlopu oryginalne pamiątki, to ten wpis z pewnością Cię zainteresuje!

Każdy z nas z wakacyjnego wyjazdu przywozi jakiś drobiazg. Dla siebie, rodziny, czy znajomych. Bez różnicy, komu planujesz podarować pamiątkę z wakacji – w CEWE mamy oryginalną propozycję, skrojoną na miarę każdego podróżnika.

Co to takiego? Magnesy na lodówkę ze zdjęciem. Będą idealną pamiątką, przywołującą miło spędzone chwile. Dzięki nim nie musisz się ograniczać do często kiczowatych i powtarzalnych magnesów oferowanych przez lokalnych sprzedawców. Dodatkowym atutem magnesów ze zdjęciem jest to, że możesz od początku do końca zaprojektować swoją pamiątkę z wakacji.

Zamawianie takich magnesów jest bardzo proste. Magnesy ze zdjęciem możesz zaprojektować tak samo, jak inne fotoprezenty CEWE – korzystając z kreatora online dostępnego na stronie. Na początku decydujesz ile sztuk magnesów potrzebujesz – do wyboru masz 4 lub 8. Następnym etapem jest dodanie zdjęć. Sam decydujesz co umieścić na swoich magnesach. Mogą to być zdjęcia atrakcji turystycznych z regionu, w którym wypoczywałeś lub zdjęcia Twoje i najbliższych. Na magnesach możesz dodać tekst lub ozdobić je obrazkami dostępnymi w kreatorze.

Nasze magnesy sprawdzą się nie tylko na lodówce. Gotową pamiątkę możesz przyczepić na tablicy w pracy, dzięki czemu słoneczne wspomnienia zawsze będą Ci towarzyszyć. Z takiego drobiazgu ucieszą się też Twoi znajomi. Magnes od Ciebie z pewnością będzie się wyróżniał na tle ich kolekcji.

Dodaj komentarz