Wakacyjny must have: fotoprodukty, które przydadzą się podczas letnich wyjazdów

Wakacje rozpoczęły się już na dobre. Bez różnicy na jaką formę wypoczynku zdecydujecie się w tym roku, w CEWE mamy fotoprodukty, które umilą każdy letni wyjazd! Fotoprodukty CEWE to także świetne pomysły na upominki, w szczególności dla znajomych, którzy właśnie przygotowują się do urlopu. W tym artykule znajdziecie kilka propozycji fotoprezentów przydatnych podczas wakacji.

 Bidon aluminiowy na długie wędrówki

Bidon aluminiowy to idealny kompan na wycieczkę rowerową, górską wędrówkę czy wypad na plażę. Dzięki niemu Wasze ulubione napoje będą zawsze odpowiednio schłodzone. Możliwość dodania na nim własnego zdjęcia sprawia, że na pewno będzie się wyróżniał. Najmłodsi z pewnością chętniej sięgną po wodę czy domowej roboty sok, gdy będę mogli go wypić z bidonu z ich podobizną.

Ten fotoprodukt został wykonany z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu cechuje się znaczną wytrzymałością. Dzięki karabińczykowi możecie go przymocować do plecaka i nie martwić się na szlaku, że bidon zagubi się po drodze. Natomiast szczelny korek uchroni Was przed wyciekaniem napoju. Bidon spełni oczekiwania nawet najbardziej aktywnych urlopowiczów.

Karty z własnym zdjęciem idealne na letnie wieczory

Gra w karty na biwakach, koloniach czy kempingach to niemal tradycja. Zabawę tę uatrakcyjnią personalizowane karty do gry. Wykorzystajcie wspólne zdjęcie z przyjaciółmi, czy fotografię z poprzednich wakacji i stwórzcie wyjątkową talię.

Swoimi zdjęciami możecie ozdobić zarówno talię do gry w pokera, jak i w skata. W pierwszej znajduje się 55 kart, natomiast w drugiej 32. Taki fotoprodukt z pewnością zwiększy przyjemność z gry. Po powrocie z wakacji pozwolą także na rozegranie partii, która przypomni klimat wspólnie spędzanego czasu pod namiotem czy na kempingu.

Torba nie tylko na zakupy

Torba z własnym nadrukiem została zaprojektowana z myślą o noszeniu zakupów, jednakże idealnie sprawdzi się w roli torby plażowej. Drukując na niej ulubioną fotografię będziecie mieć pewność, iż będzie jedyna w swoim rodzaju. Podobną rolę może spełniać mała torba naramienna z własną fotografią. Taki fotoprodukt jest bardzo praktyczny, a dodatkowo przednią kalpę możecie ozdobić Waszym ulubionym zdjęciem.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *