Wesele marzeń z CEWE

Wiecie już, że chcecie spędzić ze sobą resztę życia, jednak lista rzeczy do zorganizowania przed Waszym wielkim dniem jest całkiem długa. Podpowiadamy, jak z pomocą fotoproduktów CEWE zaplanować uroczystość i sprawić żeby Wasz ślub był pięknym i niezapomnianym przeżyciem dla Was i Waszych gości.

Terminarz CEWE – idealny planer ślubny

Aby mieć pewność, że wszystko jest pod kontrolą warto prowadzić dziennik przygotowań ślubnych. Ścieżka do idealnego wesela jest długa, a po drodze czeka Was wiele spraw do załatwienia.

W CEWE możecie zamówić swój ślubny terminarz. Zaprojektujcie okładkę w nawiązaniu do wybranego przez Was motywu uroczystości i miejcie wszystkie szczegóły w jednym miejscu. Dodatkowo przy zamawianiu terminarza sami decydujecie o miesiącu, od którego ma się on zaczynać.

Niebanalne zaproszenia

W ciągu ostatnich lat design zaproszeń przeszedł całkowitą metamorfozę. Coraz częściej, przyszli państwo młodzi decydują się na bardziej indywidualne i nowoczesne wzory. W CEWE mamy propozycję, która z pewnością zainteresuje przyszłych małżonków.

Fotokartki CEWE doskonale sprawdzą się w formie ślubnych zaproszeń. Do wyboru jest wiele szablonów i formatów. Możecie zaprojektować tradycyjne, otwierane zaproszenie lub dwustronną pocztówkę z Waszym zdjęciem na froncie. Możecie przebierać w ponad setce gotowych szablonów, lub stworzyć projekt od podstaw. Macie wiele opcji dodawania tekstu, zdjęć i grafik, także na pewno stworzycie idealne zaproszenia, skrojone na miarę Waszej uroczystości.

Fotododatki na weselny stół

Sala zarezerwowana, zaproszenia wysłane, menu ustalone. Teraz należy przemyśleć rozmieszczenie gości przy stołach. W oznaczeniu miejsc pomocne będą wizytówki na stół, które zaprojektujecie i zamówicie w CEWE. Od razu warto pomyśleć o menu, które będzie eleganckim dopełnieniem stołu. Oba dodatki możecie stworzyć w ten sam sposób, co zaproszenia.

Natomiast CEWE notatnik świetnie sprawdzi się w roli księgi gości.

Wasze ślubne fotopamiątki

Zdjęcia wykonane podczas wesela możecie później przekształcić w ciekawe ozdoby do Waszego mieszkania. W CEWE macie wiele możliwości do wyboru. Możecie stworzyć na przykład fotoplakat lub fotoobraz, który ozdobi sypialnię lub salon.

Piękną pamiątką tego dnia będzie też CEWE FOTOKSIĄŻKA. Zdjęcia zaprezentowane w tej formie będą doskonałym prezentem dla Was i Waszych najbliższych. Do wyboru mamy wiele formatów, każdy z nich gwarantuje profesjonalny wydruk i papier wysokiej jakości, dzięki czemu Wasze wyjątkowe chwile będą się prezentowały idealnie przez całe lata.

Podpowiadamy: pierwsza rocznica ślubu jest rocznicą papierową. Z tej okazji warto pomyśleć nad wspólnym zaprojektowaniem CEWE FOTOKSIĄŻKI zawierającej zdjęcia z Waszej podróży poślubnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.