Planowanie własnego kalendarza ze zdjęciami

kalendarz z własnymi zdjęciami

Bądź kreatywny – zaplanuj własny kalendarz ze zdjęciami! Jak to zrobić? Udzielimy Ci kilku cennych wskazówek. Przecież za jednym zamachem możesz mieć prezent, ciekawą dekorację ściany oraz pomocnika, który pozwoli pamiętać o ważnych datach.

Inspiracja i pomysł

Bez inspiracji nie da się zacząć. Kalendarz z własnymi zdjęciami musi być nie tylko ładny, ale ciekawie skomponowany. Będzie nam towarzyszył przez cały rok, jako prywatny, papierowy asystent. Kalendarz ścienny z własnym zdjęciem zawiśnie na ścianie biura, pokoju czy kuchni – pokaże Ci kiedy dzień wolny od pracy, urodziny kogoś bliskiego lub inny ważna data. Mężowie wiedzą co oznacza zapomnieć o rocznicy ślubu, a panie nie chcą, aby umknęła im wizyta u kosmetyczki czy fryzjera, którą planowały od dawna. Poza tym to świetna dekoracja ściany. Własny kalendarz ze zdjęciami musi być więc przemyślany oraz inspirujący i powinien pasować do pomieszczenia, w którym akurat się znajduje. Dopasuj go nie tylko do charakteru pokoju, ale także do siebie. Być może uśmiechnięta fotografia rodziny jest tym, czego potrzebujesz najbardziej? Niech Cię zmotywuje, niech Cię uspokoi.

kalendarz z własnymi zdjęciami

Wybór formatu i motywu kalendarza

Format kalendarza zależy od twoich preferencji. Jeżeli szukasz czegoś, co przykuwa uwagę, wybierz format XXL, czyli olbrzymi kalendarz ze zdjęć, który pomoże ci w życiu i w pracy. Jeżeli wolisz coś mniejszego, docelowo na biurko lub inny mebel – malutkie kwadratowe kalendarze z własnymi motywami będą jak znalazł. Być może nie chcesz się ograniczać i wybierzesz dwa kalendarze – na przykład kalendarze ścienne z własnymi zdjęciami twojej ukochanej rodziny, o której nie chcesz zapomnieć nawet podczas pracy. Duży, wiszący kalendarz przyda się także uczniom i studentom. Dzięki niemu nauczą się dobrze planować swój wolny czas i zapamiętają ważne daty urodzin najbliższych.

kalendarz z własnymi zdjęciami

Realizacja projektu

Zaprojektuj własny kalendarz ze zdjęciami – jeżeli ten punkt masz już odhaczony, pozostaje oddać realizację projektu kompetentnej firmie. Personalizowane kalendarze zasługują w końcu na jak najlepszą jakość papieru i wydruku, by cieszyły oko przez cały rok. By „wytrzymały” natłok wszystkich spraw do zrobienia i praktycznie pomogły dzielić obowiązki według dni tygodnia oraz miesięcy. Kalendarze na podstawie własnych zdjęć są właśnie po to, by inspirować i przypominać, a jednocześnie by przyjemnie dekorować nimi swoje ściany – dodaj mieszkaniu pozytywnego charakteru lub sprezentuj taką ozdobę komuś bliskiemu.

kalendarz z własnymi zdjęciami

Zaprojektuj własny kalendarz ze zdjęciami i zobacz co CEWE ma w tym temacie do zaoferowania – zobacz fotokalendarze CEWE. Natomiast więcej inspiracji, nie tylko fotokalendarzowych, znajdziesz na naszym blogu CEWE  w dziale Inspiracje.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *