Wspomnień czar! Zachowaj najlepsze chwile w CEWE FOTOKSIĄŻCE

CEWE FOTOFOTOKSIĄŻKA to idealna pamiątka na lata
Czas czytania: 3 minuty

Czy istnieje lepszy sposób na zachowanie wspomnień niż drukowanie ulubionych zdjęć? W szczególności jeśli zgromadzi się je w pięknej publikacji, wykonanej na wysokiej jakości papierze i zaprojektowanej w estetyczny oraz atrakcyjny sposób? Właśnie takie możliwości zachowania najpiękniejszych wspomnień daje CEWE FOTOKSIĄŻKA. W takim albumie możesz zgromadzić naprawdę wiele wspomnień (w przypadku niektórych formatów może mieć nawet do 170 stron), a dodatkowo dopasować go do ich charakteru. Dowiedz się więc, jak zaprojektować fotoksiążkę z Twoimi wspomnieniami i poznaj kilka ciekawych sposobów na podkreślenie ich znaczenia.

 

Dlaczego warto zachowywać wspomnienia w fotoksiążkach?

Drukowanie zdjęć to najlepszy sposób, aby móc cieszyć się najpiękniejszymi chwilami z życia. Nic nie może równać się z wydrukiem w wysokiej jakości, który dodatkowo został zawarty w pięknej, spójnej publikacji. Oglądając zdjęcia wyłącznie na monitorze jest się zdanym na jego niedoskonałości, ale nawet w przypadku wysokiej jakości ekranów wiele zależy od ich ustawień. Aby uniknąć takich problemów najlepiej jest zatem obcować z gotowymi albumami.

Fotografie na papierze mają również niepowtarzalny klimat. Nie ma lepszego sposobu na wspólne ponowne przeżywanie wspomnień niż siadanie na kanapie z albumem w ręku w otoczeniu krewnych i przyjaciół. Co więcej zaplanowany układ fotoksiążek pozwala na budowanie szczególnej narracji. Cała opowieść o Twoich wspomnieniach może być wzbogacona clipartami, tłami i podpisami. Twoja uwaga skupi się więc nie tylko na fotografiach, ale również atmosferze zbudowanej wokół nich. Dodatkowo napisy ułatwią zapamiętanie, kto znajduje się na zdjęciach, gdzie zostały wykonane i mogą także opisywać emocje przeżywane podczas ich robienia.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - pamiątka dla całej rodziny, prezent na rocznicę, prezent na święta

Fotoksiążka z własnymi wspomnieniami – jej zaprojektowanie jest prostsze niż myślisz

Najważniejszą cechą fotoksiążki jest jednak prostota jej wykonania. Poradzi sobie z tym nawet osoba nieposiadająca szczególnego doświadczenia czy umiejętności. Po prostu uruchom kreator online lub aplikację CEWE FOTOŚWIAT, aby rozpocząć zabawę z projektowaniem własnego albumu. Co więcej oprogramowanie posiada specjalną funkcję asystenta, która umożliwia błyskawiczne, automatyczne poukładanie zdjęć w albumie. Taki projekt jest już właściwie skończony, choć może także służyć jako baza do dalszej kreatywnej zabawy.

Fotoksiążkę z własnymi wspomnieniami zaprojektujesz na dowolnym urządzeniu. Możesz to zrobić na smartfonie, tablecie, komputerze stacjonarnym czy laptopie. Usiądź więc wygodnie na kanapie, przygotuj ulubiony napój i relaksuj się realizując własny album. To znakomity sposób na ponowne przeżycie wspomnień, gdy przyjdzie Ci układać je w odpowiedniej kolejności, uzupełniać je napisami czy wzbogacać o dodatkowe obrazki.

Interfejs oprogramowania został zbudowany tak, aby maksymalnie ułatwiać Ci prace. Podpowiedzi ekranowe informują m.in. o tym, czy Twoje pliki źródłowe pozwalają na wydrukowanie zdjęć w satysfakcjonującej jakości. Aplikacja poprowadzi Cię przez cały proces zamawiania fotoksiążki – od wybrania obrazów do złożenia zamówienia. Już po kilku dniach możesz cieszyć się swoją publikacją. Album trafi wprost pod Twoje drzwi za pośrednictwem kuriera.

Kilka pomysłów jak w ciekawy sposób zachować wspomnienia w fotoksiążce

Jak już zostało wspomniane fotoksiążki pozwalają na bardzo swobodne prezentowanie zdjęć. Możesz wykorzystywać przeróżne układy swoich ulubionych kadrów i wzbogacać je różnorodnymi dodatkami. Co więcej kreator fotoksiążki pozwala na zaprojektowanie spójnej kolorystyki i stylistyki.

Fotoksiążki dostępne są w różnorodnych formatach. Możesz stworzyć małą książeczkę dla pociechy, która będzie zawierała najpiękniejsze wspomnienia z zabaw. Duża publikacja może podkreślić wagę podniosłych chwil, takich jak ślub czy jubileusz. Formaty panoramiczne przydadzą się, gdy zechcesz zebrać w albumie piękne krajobrazy, do których lubisz wracać myślami. W ofercie dostępne są także niestandardowe formaty, takie jak np. kwadratowe.

Oryginalnym sposobem na stworzenie fotoksiążki, jest umieszczenie w niej inspirujących tekstów w formie cytatów.

Tworząc swoją kolekcję wspomnień możesz dopasować do nich także okładkę czy papier. Przykładowo dla publikacji zawierającej zdjęcia z lecia (czy także fotografie prezentujące wiele lat udanego życia) możesz skorzystać z uszlachetnień okładki. Taki element podkreśli znaczenie i doniosłość chwili. W przypadku zdjęć z wakacji możesz zaprojektować nieco luźniejszą fotoksiążkę o swobodnym charakterze. Pomocna może być w tym wersja Pure, która ma formę kwadratowego albumu chowanego w estetycznym kartonowym pudełku.

Fotoksiążki pozwalają na zachowanie wspomnień nie tylko w postaci zdjęć. To także opcja uzupełnienia publikacji o film. Ta wyjątkowa usługa pozwala na dodanie do albumu kodu QR, który będzie przekierowywał do wybranego wideo. Dodanie ruchomych obrazów jest bardzo proste. Wystarczy załadować je podczas projektowania fotoksiążki i umieścić we wskazanym miejscu, a oprogramowanie automatycznie wygeneruje kod QR. Następnie każdy kto będzie oglądał album, może zeskanować taki kod swoim urządzeniem mobilnym i cieszyć się ze wspomnień prezentowanych w formie filmu.

Dodaj komentarz