Najczęściej wybierane motywy w fotokalendarzach 2018

Posted on

Kalendarze na zamówienie z własnym motywem? To ciekawa i inspirująca opcja, zarówno idealnego dla firm kalendarze biurkowego, jak też i opcji na ścianę – również w domu. Poznaj najciekawsze motywy i zainspiruj się.

Jaką rolę pełni fotokalendarz?

Fotokalendarz może być przede wszystkim ozdobą pokoju, sypialni bądź biura, w którym pracujemy. Jest to dodatek potrzebny w każdej branży, począwszy od większych firm, a skończywszy na prowadzeniu mniejszej, własnej działalności. Fotokalendarze sprawdzą się też na codzień w domu – szczególnie wśród tych, którzy uwielbiają planować z wyprzedzeniem. Dzięki fotokalendarzowi fajnie ozdobią mieszkanie i nie zapomną o ważnych dniach. Planuj, bo porządek ułatwia życie.

kalendarze na zamówienie

Możliwość kreacji – kalendarze na zamówienie

Fotokalendarze to też gadżety, które mogą zadziwić przydatnością i wyglądem – oczywiście pozytywnie. Jednocześnie ładny i praktyczny kalendarz z Twoimi zdjęciami możesz projektować w bardzo zróżnicowanych formatach. Np. kalendarz ścienny A3, który zawiśnie nie tylko w biurze, ale może również w pokoju nastolatka, ucząc go planowania swojego czasu. Odmówi takiej dekoracji? Nie, jeśli sam wybierze jakie zdjęcia będą w kalendarzu. Fotokalendarze ze zdjęciami Twojego autorstwa mogą być też kalendarzami kwadratowymi na biurko lub wiszącymi w kuchni. Ciekawym wyborem będzie umieszczenie zdjęć inspirujących potraw lub… zwierzaków, jeśli jesteś ich fanem. Fotokalendarze z imionami i uśmiechniętymi twarzami członków rodziny dadzą Ci przyjemnego „kopa motywacyjnego” na co dzień. Nigdy też nie zapomnisz o ich urodzinach…

kalendarze na zamówienie

Najczęściej wybierane motywy w 2018 roku

Najczęstsze motywy w 2018 roku kręciły się wokół fauny i flory, a także architektury. Nierzadko wybrane projekty przedstawiały najpiękniejsze miejsca na ziemi, ciesząc oko pracujących i wyczekujących na letni oraz zimowy urlop. Najczęściej jednak wybierane są personalizowane foto kalendarze z własnymi motywami, w których królują zdjęcia podróżnicze. Niezależnie od tego jakie fotografie znajdą się w fotokalendarzu, ciekawie zaprojektowany stanowi nie tylko praktyczny dodatek do mieszkania, ale także sentymentalną pamiątkę.

kalendarze na zamówienie

Pojawiły Ci się w głowie pomysły na personalizowane fotokalendarze z własnymi motywami? Może opcją będzie kwadratowy kalendarz ścienny?

Więcej wpisów na temat fotokalendarzy znajdziesz Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.