Wyjątkowe fotoprezenty na Dzień Dziecka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na wyjątkowe prezenty dla najmłodszych, to ten wpis jest zdecydowanie dla Was. Znajdziecie tu kilka inspiracji prezentowych z myślą o dzieciach w różnym wieku.

Gry i zabawy

Kupując prezenty z myślą o najmłodszych, warto zwrócić uwagę żeby poza dostarczaniem rozrywki, oferowały też walory edukacyjne. Nie jest tajemnicą, że puzzle rozwijają wiele umiejętności. Pozytywnie wpływają na kreatywność, spostrzegawczość i wspomagają rozwój zdolności manualnych u dzieci. Dodatkowo jest to fajny sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. W CEWE możecie zaprojektować indywidualny zestaw puzzli z dowolnego zdjęcia. Do wyboru macie nasze klasyczne puzzle ze zdjęciem w rozmiarach 20×30 i 30x35cm oraz nowość wśród fotoprezentów CEWE – markowe Puzzle Ravensburger 1000 elementów. Bez różnicy na który wariant się zdecydujecie, każdy zestaw dostarczy Wam świetnej zabawy podczas układania.

Nieco mniejsze dzieci z pewnością ucieszą się z gry Foto Memo. Gra swoją formą nawiązuje do popularnej zabawy w memory polegającej na zapamiętywaniu ułożenia poszczególnych kart i  dobieraniu w pary tych z tym samym obrazkiem. Z tą różnicą, że w naszej wersji sami decydujecie o tym, co umieścić na kartach do gry. Zestaw składa się z 50 kart, co daje 25 par z wybranymi przez Was fotografiami. Odkrywanie zdjęć ze świąt czy wakacji na pewno sprawi wszystkim masę frajdy!

Prezenty dla najmłodszych

Każde dziecko uwielbia pluszaki. W CEWE możecie zaprojektować wyjątkową maskotkę ozdobioną dowolnym zdjęciem. Stwórzcie na przykład misia z koszulką ozdobioną zdjęciem Waszej pociech, dodajcie pod zdjęciem podpis i wyjątkowy prezent gotowy. Czasami wystarczy tak niewiele by stworzyć coś specjalnego.

W ofercie CEWE znajdzie się też propozycja dla maluszków. CEWE FOOKSIĄŻKA KIDS to książeczka, którą możecie zaprojektować samodzielnie od A do Z.  Na 22 stronach jest miejsce na wszystko, co chcecie pokazać Waszemu maleństwu. Format CEWE FOTOKSIĄŻKI KIDS jest wygodny i bezpieczny dla małych rączek. Wszystkie strony posiadają zaokrąglone rogi, a spiralka która je łączy pomaga w ich wygodnym przekładaniu. Cała książeczka jest wydrukowana na grubej tekturze dzięki czemu będzie ona pamiątką na długie lata. Wszystkie użyte podczas produkcji materiały są certyfikowane i bezpieczne dla najmłodszych.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *