Wyniki konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018 GALA FINAŁOWA

W czwartek 17. października w Warszawie odbył się wielki finał konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018. Spośród blisko 900 zgłoszeń, wybrano najlepszych 30 prac  – to właśnie one zostały zaprezentowane podczas uroczystej gali, w trakcie której walczyły o miano najlepszej CEWE FOTOKSIĄŻKI ROKU.

Najlepsza CEWE FOTOKSIĄŻKA 2018

Głosami Jury I miejsce przyznano Marii Górskiej za CEWE FOTOKSIĄŻKĘ „50 lat razem”, uwieczniającą historię jej szczęśliwego, wieloletniego małżeństwa.

Pani Maria CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wykonała po raz pierwszy w życiu i według niej było to bardzo proste i przyjemne zadanie. Dzięki zdobytej nagrodzie – dowolnej wycieczce wybranej z biura podróży ITAKA, Pani Maria wraz z mężem spełnią swoje największe marzenie: po 53 latach małżeństwa wybiorą się w podróż poślubną.

Nagrodzoną CEWE Fotoksiążkę można obejrzeć w naszej GALERII.

CEWE Fotoksiążka Roku

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU – 2. miejsce

Laureatką 2. miejsca konkursu została Pani Monika Jończyk, która w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE “USA 2018, NEVADA, ARIZONA, UTAH” zawarła zdjęcia z podróżniczej sesji ślubnej oraz piękne pejzaże wykonane podczas wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Nagrodą za otrzymanie 2. miejsca był aparat fotograficzny o wartości 4 tysięcy złotych.

2. CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU można zobaczyć TUTAJ.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU – 3. miejsce

Rok 2018 okazał się wyjątkowy dla finalistów konkursu. Decyzją jury przyznano aż dwa 3. miejsca. Nagrodę otrzymali: Pani Małgorzata Gordon-Korpus za “Corfu Tour” oraz Pan Waldemar Jabłoński za “Sycylię“.

Sycylia – Waldemar Jabłoński

Corfu Tour – Małgorzata Gordon-Korpus

Koncert – niespodzianka i życzenia od Mistrza Polski

Jak podkreślają finaliści, tegoroczna Gala Finałowa konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU była wyjątkowa. Wieczór uświetnił recital w wykonaniu doskonałej aktorki i piosenkarki – Olgi Bończyk, a wszyscy finaliści otrzymali prezent niespodziankę od drużyny ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, aktualnego Mistrza Polski w siatkówce – piłki z autografami zawodników.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018 - PARTNER ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE

CEWE wspiera SOS Wioski Dziecięce

Już po raz kolejny, podczas Gali Finałowej CEWE udzieliło wsparcia materialnego dla SOS Wioski Dziecięce. Czek w imieniu Stowarzyszenia odebrała Pani Aleksandra Wolak-Wojtczuk. Więcej na ten temat TUTAJ.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018 - FINAŁ I LAUREACI SOS WIOSKI DZIECIĘCE

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do zgłaszania się do nowej edycji konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU.

 

 

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *