Z uśmiechem w Nowy Rok! Fotokalendarz dla Babci i Dziadka

Posted on

Jak wybrać prezent dla Babci i Dziadka, łącząc przy tym wysoką estetykę z praktycznym zastosowaniem? Odpowiedź stanowi oczywiście fotokalendarz. Taki podarunek zdecydowanie wywoła uśmiech i wzruszenie na twarzach najbliższych. Zajrzyj więc do tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak wykonać własny CEWE FOTOKALENDARZ, a także poznać kilka inspirujących pomysłów.

Dlaczego warto podarować CEWE FOTOKALENDARZ na Dzień Babci i Dziadka?

Fotografie to zawsze trafiony prezent! Nie ma nic cenniejszego w życiu niż wspólnie przeżywane chwile i piękne wspomnienia, a zdjęcia pozwalają cieszyć się nimi na dwa sposoby. Przede wszystkim zatrzymują te najcudowniejsze momenty, ale także umożliwiają ich wspólne, ponowne przeżywanie. To wszystko możesz zawrzeć w fotokalendarzu, wyrażając przy tym najważniejsze uczucia i przywołując najpiękniejsze emocje. Nie bez znaczenia przy tym jest praktyczne zastosowanie takiego fotokalendarza.

Fotokalendarz można z łatwością dostosować do różnorodnych potrzeb Babci i Dziadka. Dostępne są różnorodne formaty – np. kalendarze ścienne możesz przygotować w formatach A2, A3, A4, panoramicznych czy XXL. Dodatkowo do dyspozycji masz kalendarze 3-miesięczne czy kwadratowe. Poza tym możesz zaprojektować fotokalendarz biurkowy, a dla Babci i Dziadka, którzy mają napięty harmonogram stworzyć terminarz. Dzięki takiej różnorodności wariantów z łatwością dopasujesz podarunek do wnętrza czy charakteru wykorzystywania.

Najistotniejszą cechą fotokalendarzy jest jednak możliwość ich personalizowania i nadania im niemal dowolnego wyglądu. Dzięki temu dopasujesz go także do charakteru Babci i Dziadka. Wykorzystaj jako motyw przewodni hobby najbliższych czy ulubione miejsca. Taki prezent będzie zawsze budził miłe skojarzenia, a Babcia i Dziadek z pewnością docenią fakt, iż został zaprojektowany specjalnie z myślą o nich, a Twój prezent nie obejmował jedynie fizycznego przedmiotu, lecz także poświęcony im czas (nawet jeśli zaprojektowanie i zrealizowanie fotokalendarza może trwać naprawdę krótko i przebiegać bardzo sprawnie).

Fotokalendarz na 2020 z własnym zdjęciem

Jak wykonać fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka?

CEWE FOTOKALENDARZ na Dzień Babci i Dziadka można wykonać z łatwością, nawet jeśli wcześniej nie zdarzyło Ci się korzystać z programów graficznych czy tworzyć fotoproduktu. Nie potrzeba do tego żadnych specjalnych umiejętności czy fachowej wiedzy. Po prostu skorzystaj z kreatora dostępnego online lub aplikacji CEWE FOTOŚWIAT. Dzięki zastosowaniu tych narzędzi możesz zaprojektować fotokalendarz na dowolnym urządzeniu (oprogramowanie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux, Android i iOS), nie ruszając się z kanapy czy z fotela.

Projektowanie fotokalendarza obejmuje kilka prosty kroków. Przede wszystkim należy wybrać format takiego fotoprezentu. Następnie możesz skorzystać z gotowych szablonów, które pozwolą  Ci sprawnie rozmieścić ulubione fotografie na kartach kalendarza. Kreator daje Ci także możliwość dopasowania układu zdjęć i elementów, a także zabawę z różnymi wersjami kolorystycznymi.

CEWE FOTOKALENDARZ daje także wyjątkową możliwość określenia miesiąca początkowego. W przypadku Dnia Babci i Dziadka teoretycznie zastosowanie znajdują standardowe kalendarze obejmujące miesiące od stycznia do grudnia danego roku, jednakże jako że święto Babci i Dziadka przypada na koniec stycznia, możesz zaprojektować fotokalendarz rozpoczynający się od lutego danego roku, tak aby objął również styczeń przyszłego. Następnie wprowadzając tradycję darowania na każde takie święto kalendarza, fotogadżety będą zawsze obejmowały cały rok.

Kilka pomysłów na znakomite CEWE FOTOKALENDARZE

Jako że projektując fotokalendarze możesz zmieniać niemal każdy ich element, to liczba ciekawych pomysłów jest nieskończona. Właściwie wszystko zależy od Twojej inwencji i pomysłowości.

Zarówno tworzenie kalendarzy na Dzień Babci i Dziadka obejmujących standardowy okres, jak i tych zaczynających się od lutego podpowiada pomysł na przygotowywanie zdjęć specjalnie z myślą o tym fotoprezencie. Jeżeli Babcia i Dziadek uwielbiają otaczać się fotografiami swoich dzieci i wnucząt, zaplanuj comiesięczną sesję dla swojej rodziny, która będzie obejmowała jedno zdjęcie wykorzystane później w fotokalendarzu. Będzie to wstęp do utworzenia pięknej tradycji rodzinnej, która jednocześnie umożliwi realizację oryginalnej i bardzo praktycznej kroniki.

W fotokalendarzu możesz zamieścić nie tylko ulubione fotografie, ale również interesujące cliparty, ramki czy tła. Dodatkowo możesz go wzbogacić różnymi napisami. Dzięki temu charakter takiego fotoproduktu będą podkreślały nie tylko zdjęcia, ale również pozostałe wypełniające go elementy. Wykorzystaj motywy podróżnicze, przyrodnicze czy sportowe, aby podkreślić hobby Babci i Dziadka. Wykorzystaj zdjęcia ukazujące ich podczas aktywności czy w przy ulubionych zajęciach, aby dać im motywację do dalszego zgłębiania hobby. Dodatkowo kalendarz umożliwi łatwe planowanie zajęć związanych z pasjami.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.