Zaproś wiosnę do swojego domu

Wiosna to najlepszy czas na odświeżenie mieszkania. Jednak nie musicie od razu przeprowadzać gruntownego remontu, aby wprowadzić powiew świeżości do Waszych czterech ścian. Podpowiadamy, jak z wykorzystaniem fotoproduktów CEWE możecie w ciekawy sposób odmienić swoje wnętrza.

Przeprowadzenie nawet niewielkiego remontu zazwyczaj wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Dodatkowo dochodzi stres związany ze znalezieniem ekipy, wyborem materiałów i dopilnowaniem by wszystko było tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Jeżeli Wasze wnętrze nie wymaga gruntownego remontu to istnieje łatwiejszy i przyjemniejszy sposób na jego odświeżenie. W większości przypadków wystarczy zmienić kilka detali by mieszkanie uzyskało nowy, stylowy wygląd.

Odmień swoje ściany z fotoobrazami

Rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej przestrzeni są ozdoby ścienne. Tutaj z pomocą przyjdą fotoplakaty i fotoobrazy CEWE. Duży wybór formatów i materiałów sprawia, że nawet najbardziej wymagający dekoratorzy znajdą coś dla siebie. Dodatkowo cały proces projektowania i zamawiania fotoobrazów jest bardzo prosty i składa się dosłownie z kilku kroków. I co ważne, bez różnicy, czy zamawiamy fotoobrazy w programie CEWE FOTOŚWIAT, czy online – za każdym razem jesteśmy informowani, czy wybrane przez nas zdjęcie będzie dobrze się prezentowało na ścianie.

Rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb 

Wybór materiału, na jakim powstanie obraz zdefiniuje przestrzeń, którą będzie ozdabiał. Na przykład fotoobraz na płótnie zdecydowanie ociepli pokój. Zdjęcia na drewnie to doskonały pomysł dla osób, które lubią naturalny design. W bardziej nowoczesnych wnętrzach sprawdzi się kilka sześciokątnych obrazów typu Hexxas. Natomiast najbardziej wymagające przestrzenie z powodzeniem ozdobi Alu-Dibond. Zdjęcia na płycie Alu-Dibond wyglądają bardzo profesjonalnie oraz cechują się wysokim kontrastem i wzmocnionymi kolorami. Dodatkowym atutem tej technologii jest odporność na działanie promieni słonecznych, więc nie musimy się martwić o to, że wybrane przez nas zdjęcie z czasem straci swoje walory.  Każdy rodzic wie, że nie łatwo jest nadążyć nad zmieniającymi się gustami najmłodszych. Dlatego idealnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego będzie fotoplakat.

Inne akcesoria wnętrzarskie

W CEWE poza fotoobrazami i fotoplakatami znajdziecie też inne dekoracje, które będą idealnym dopełnieniem Waszego wnętrza. Można zaliczyć do nich na przykład fotopoduszki lub poszewki z Waszym nadrukiem, które pięknie będą wyglądały w salonie lub sypialni. Poszewki możecie zaprojektować tak, by korespondowały z obecną porą roku.

Udostępnij artykuł na:

Dodaj komentarz