Zimowe wspomnienia w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE

Posted on

Ferie zimowe dają chwilę wytchnienia w ciągu roku szkolnego, pozwalając na niezapomniane zjazdy na nartach czy snowboardzie, bitwy na śnieżki czy lepienie bałwana. A nawet jeśli w tym roku zostajesz w mieście, a pogodzie bliżej do wiosny niż zimy, to wciąż  w tym okresie z pewnością nie zabraknie wyjątkowych wspomnień podczas półkolonii czy innych zajęć organizowanych podczas ferii. Skompletuj je wszystkie w zimowej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać inspiracje i sposoby wykorzystania CEWE FOTOKSIĄŻKI do opowiadania o zimowym wypoczynku.

Ferie zimowe w CEWE FOTOKSIĄŻCE – zgromadź w niej najpiękniejsze wspomnienia

Każda zimowa historia warta jest zapamiętania: bitwa na śnieżki, czy spacer po lesie w śnieżnej scenerii są doskonałą scenografią dla rodzinnych zdjęć. Aby utrwalić je na lata, warto sięgnąć po CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. To wyjątkowy fotoalbum, którego poszczególne elementy bez trudu dopasujesz do charakteru Waszych fotografii. Masz wpływ na to jaki będzie miała format, jak będzie prezentowała się jej okładka, a przede wszystkim z łatwością stworzysz układ każdej ze stron. Dzięki temu Wasz zimowy album będzie jedyny w swoim rodzaju – tak jak wspólnie spędzony czas.

Chociaż taka publikacja może mieć bardzo duży format XL czy nawet XXL, to ferie zimowe będą także fajnie prezentowały się w mniejszych albumach, które dostosowane są do rąk mniejszych dzieci. Z pewnością CEWE FOTOKSIĄŻKI staną się ich ulubionymi albumami. Na ich kartach będą zgromadzone ich najpiękniejsze, zimowe wspomnienia, do których będą mogły wracać przez pozostałą część roku szkolnego. To ułatwi oczekiwanie na wakacje.

Intuicyjny i przyjazny użytkownikowi kreator tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI, oparty o aplikację CEWE FOTOŚWIAT i kreator online stwarza możliwość wspólnego, rodzinnego projektowania. Poproś o pomoc swoje pociechy i wspólnie zaprojektujcie wymarzony album. W takiej publikacji możecie umieścić nie tylko ulubione kadry z zimowego wypadu, ale również ozdobić je ciekawymi clipartami, tłami, ramkami, efektami czy napisami. To pozwoli na jeszcze bogatszą historię, która wciągnie wertujących karty Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Jak przygotować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ?

Tworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI jest bardzo proste. Oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT jest dostępne na urządzenia z systemem Windows, macOS, Linux, Android i iOS, dzięki czemu przygotujecie taką publikację siedząc wygodnie na kanapie. Zimowe wieczory w górskim schronisku możecie zapełnić projektowaniem. Powracanie do pięknych zdjęć pomoże Wam jeszcze intensywniej przeżywać chwile spędzone na wyjeździe. To także świetny sposób na prowadzenie kroniki czy dziennika.

Zarówno oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT, jak i kreator online udostępniają bogatą kolekcję clipartów, teł, ramek i napisów. Ich stylistyka została dopasowana do zimowego klimatu. Cała biblioteka jest podzielona na różne kategorie, ułatwiające wyszukiwanie potrzebnych materiałów. Znajdziesz w niej elementy nie tylko związane bezpośrednio z zimą, ale również sportowe (wśród nich narciarstwo, snowboard czy sanki) lub podróżowanie (tutaj będą pasować np. góry). Wśród zimowych motywów znajdziesz np. płatki śniegu.

Ferie zimowe w CEWE FOTOKSIĄŻCE

CEWE FOTOKSIĄŻKA – zimowe wspomnienia nie tylko w formie zdjęć

Jak sama nazwa wskazuje CEWE FOTOKSIĄŻKA to publikacja, umożliwiająca w piękny sposób zaprezentowanie ulubionych zdjęć z ferii. Niemniej oferuje także bardzo oryginalną opcję, jaką jest uzupełnienie jej o materiały wideo. Dzięki temu Twoje ulubione kadry może wzbogacić film, pokazujący jak szusujesz po stoku czy decydujący moment śnieżnej bitwy.

Prezentacja filmów w CEWE FOTOKSIĄŻCE opiera się o wykorzystanie kodów QR. Wystarczy nakierować aparat smartfona lub tabletu na taki element graficzny w albumie, aby na wyświetlaczu zobaczyć dane wideo. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu CEWE FOTOKSIĄŻKI, gdzie będzie mu towarzyszyć np. miniaturka z docelowego filmu. Każdy kto będzie oglądać Twój album, będzie mógł natychmiast wzbogacić prezentację o wciągające ujęcia.

Wykorzystanie w CEWE FOTOKSIĄŻCE filmów to także znakomita metoda na przesłanie pozdrowień. Mogą one rozpoczynać publikację lub być dodane na jej zakończenie, pełniąc rolę podsumowania. Ta opcja przyda się w szczególności, gdy np. chcesz wykorzystać CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w roli prezentu. Zgromadź w niej ulubione filmy i zdjęcia, a na koniec dodaj życzenia np. z okazji Walentynek czy urodzin.

Dodawanie filmów do CEWE FOTOKSIĄŻKI jest niezwykle proste. Zrobisz to w łatwy i bezproblemowy sposób w aplikacji CEWE FOTOŚWIAT lub za pośrednictwem kreatora online. Kody QR są automatycznie generowane przez oprogramowanie, tak więc nie musisz o nic się martwić. Wystarczy po prostu wskazać ulubione wideo z Twojej kolekcji, umieścić je we właściwym miejscu w CEWE FOTOKSIĄŻCE i cieszyć się wyjątkowym urozmaiceniem Twojego albumu.

Nagrywaj filmy z zimowiska, aby jeszcze szerzej pokazać oglądającym Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, jak wspaniale się bawiliście. To także świetny sposób, aby wspomnienia zostały z Wami na dłużej. Nawet podstawowe filmy nagrywane smartfonem znakomicie uzupełnią historię zimowiska. Spróbuj uchwycić pierwszy samodzielny zjazd na nartach Twojej pociechy lub wykonaj time lapse ukazujący powstawanie bałwana. Skorzystaj z nieograniczonych możliwości projektowania i baw się dobrze tworząc CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.