Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180

Album 'Mój pierwszy rok'

Narodziny dziecka to magiczne wydarzenie! Pierwszy uśmiech, pierwsze kroczki i pierwsze słowa maleństwa są źródłem radości i wzruszeń - uchwyć je na zdjęciach, które wykorzystasz do stworzenia wyjątkowej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako pamiątka pierwszego roku dziecka

Każdego roku stwórz album ze zdjęciami Twojego Maluszka i podziel się z nim tą kolekcją, gdy dorośnie.

Kreatywne wskazówki do utworzenia bezcennej pamiątki na lata

Sprawdź, jak spersonalizować Twój projekt
Oryginalny pomysł na prezent urodzinowy!

Podaruj fotoksiążkę ze zdjęciami z pierwszego roku Twoje dziecka bliskim osobom. To wyjątkowy sposób, by zachować wspomnienia.

Dodaj cliparty i ramki dla dzieci

Możesz udekorować Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wieloma elementami graficznymi dostępnymi w naszym programie projektowym, na przykład clipartami czy ramkami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na praktycznie każdą okazję.

Odkryj w programie projektowym wiele clipartów i specjalnych ramek dla dzieci. Idealny sposób, by dodać energii Twojemu projektowi.

Dodaj filmy i popraw jakość zdjęć

Masz rodzinne filmy, które chciałbyś umieścić w Twoim projekcie? Możesz je dodać do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI - aby je odtworzyć, wystarczy zeskanować kod QR wygenerowany przez nasz program projektowy i obejrzeć wideo bezpośrednio ze smartfona!

Czy zdjęcie Twojego dziecka jest trochę rozmyte? Wyretuszuj go bezpośrednio za pomocą narzędzia do korektora zdjęć. Prosty i szybki w użyciu, dla olśniewającego rezultatu!

Zdjęcia dziecka w całym domu!

Ciesz się wszystkimi uroczymi zdjęciami na wyjątkowych fotoproduktach

Fotoksiąka na pierwsze urodziny dziecka: idealny sposób, by zachować wspomnienia

Fotoksiążki na ważne chwile i pierwsze momenty

Wybierz format, który odpowiada Twoim pomysłom

W CEWE znajdziesz wiele formatów, by stworzyć fotoksiążki z Twoimi zdjęciami. Możesz wybierać między innymi rozmiar A5 panoramiczny, kwadratowy, lub nasz specjalny w 100% bezpieczny dla dzieci, czyli Kids. Format panorama A5 idealnie nadaje się do opowiadania o narodzinach dziecka i tworzenia wspaniałych wspomnień. Jest równie praktyczny, co uroczy. A dlaczego nie dać kwadratowej fotoksiążki z okazji pierwszych urodzin wszystkim Twoim bliskim? Masz do wyboru papiery, okładki i możesz dodać piękne uszlachetnienie na okładce, które dodaje elegancji.

Spersonalizuj Twoją fotoksiążkę na roczek dziecka pomocą oryginalnych dodatków

Możesz spersonalizować Twój projekt i sprawić by był jeszcze bardziej wyjątkowy. Sugerujemy dodanie clipartów, a także ramek dla dzieci do Twoich fotoksiążek. Odkryj dużą liczbę clipartów zaprojektowanych dla małych dzieci w naszym programie projektowym CEWE Fotoświat. Małe zwierzęta, delikatne rysunki. Czy to nie jest urocze> Masz również możliwość retuszowania Twoich zdjęć dzięki korektorowi. Prosty i szybki w użyciu, będzie Ci towarzyszył krok po kroku.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika Roczna: zachowaj najlepsze wspomnienia

Utwórz fotoksiążkę ze zdjęciami z pierwszego roku Twojego maluszka, aby zachować najlepsze wspomnienia. Prezent dla całej rodziny, przedstawiający pierwsze kroki dziecka, jego pierwszy uśmiech i pierwsze ważne chwile. Cenna pamiątka, z której będziesz wielokrotnie korzystać przez lata.