Moje Videos w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Twoje filmy w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Szczególne momenty nie mogą zostać zapomniane: Coraz więcej osób zachowuje ulotne chwile filmując telefonem bądź kamerą. Te materiały mogą od niedawna znaleźć się również w CEWE FOTOKSIĄŻCE:W krótkim czasie można wstawić swoje filmy w wybranym miejscu w FOTOKSIĄŻCE. Następnie gdy otrzymasz gotową, wydrukowaną fotoksiążkę zauważysz, że w tym miejscu będzie wydrukowany kod QR, który po zeskanowaniu za pomocą tabletu bądź komórki umożliwi na tych urządzeniach odbiór filmu.

Zeskanuj kod QRZeskanuj kod QR

Zeskanuj kod QR

Wypróbuj:

Zeskanuj kod QR za pomocą aparatu telefonicznego lub tabletu wyposażonego w aplikację czytającą kody QR i zapoznaj się z naszym filmem.

Jak to działa?


  1. Kliknij i wybierz swój film wideo i dodaj go do wybranego miejsca w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE.
  2. Są dwie możliwości umieszczenia video w CEWE FOTOKSIĄŻCE: Nadaj tytuł swojemu filmowi lub wybierz wizualizacje sześciu klatek filmowych.
  3. Po umieszczeniu filmu kod QR zostanie wygenerowany przez CEWE automatycznie. Film można wstawić w dowolne miejsce w CEWE FOTOKSIĄŻCE.
  4. Teraz można zeskanować kod QR za pomocą smartfonu lub tabletu QR. Zaraz potem możesz oglądać filmy bezpośrednio na urządzeniu przenośnym. Jedynym wymogiem jest zainstalowanie w urządzeniu aplikację do czytania kodów QR. Można ją pobrać z App Store lub Google Play.

Życzymy Ci wiele radości przy odkrywaniu naszego ŚWIATA OBRAZÓW CEWE.

Video w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Chciałbyś rozszerzyć zbiór swoich zdjęć o ruchome obrazy w postaci filmów video? W CEWE FOTOKSIĄŻCE nie ma nic prostszego – możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć.

Kod QR – szybki dostęp do video

Film wykonany za pomocą kamery cyfrowej lub telefonu komórkowego to doskonałe uzupełnienie zdjęć z najważniejszych dla Ciebie momentów. Statyczne wspomnienia możesz rozszerzyć o ruchome obrazy z dźwiękiem, które będziesz mógł wyświetlić na ekranie smartfona lub tabletu. Twoja fotoksiążka zostanie wtedy wzbogacona o kod QR, który możesz zeskanować za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego z aparatem.

Intuicyjne dodawanie filmu do fotoksiążki

Stworzenie Twojej fotoksiążki jest maksymalnie proste – podobnie jest z dodaniem do niej materiału video. W trakcie edycji w naszym programie możesz go dodać w każdym miejscu. Aby cieszyć się nim w czasie oglądania zdjęć, musisz posiadać aplikację przeznaczoną do czytania kodów QR na swoim smartfonie lub tablecie. Bez problemu znajdziesz ją w App Store czy Google Play.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej