ZWYCIĘSTWA W TESTACH - POTWIERDZENIE NASZEJ JAKOŚCI

Najwyższe wyróżnienie - SUPER moduł do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI

Najwyższe wyróżnienie - SUPER moduł do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI

Redakcja Foto-Kuriera przyznała nam kolejne wyróżnienie. Tym razem, w ramach programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT, szczegółowej recenzji poddany został moduł do tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI. Kolejny raz zwrócono uwagę na szybki i sprawny proces instalacji naszego darmowego programu. Największym atutem tego modułu jest bez wątpienia bogactwo oferty: wielość rodzajów, formatów i możliwość indywidualnej konfiguracji fotoksiążki. W programie zaprojektować można małe i poręczne formaty takie jak Mini, Mała czy Kieszonkowa Panorama, aż do rozmiaru XXL Panorama (czyli ok. 39x28 cm). Pochwalono nas również za szeroką gamę rodzajów papieru: druk cyfrowy z efektem matu, Premium matu oraz wysokiego połysku, jak również dwa typy profesjonalnego papieru fotograficznego. Zauważona została także oferta wyboru spośród kilku okładek, m.in. błyszczącej twardej oprawy, miękkiej okładki, okładki płóciennej czy eko-skóry. CEWE FOTOKSIĄŻKA kolejny raz została doceniona. Wielość funkcji kreatywnych, szablonów, elementów graficznych i zaawansowane narzędzia optymalizacji zdjęć: cieszymy się, że zachwycają się nią również profesjonaliści!

 

»Ocena wraz z recenzją modułu do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI dostępna jest tutaj

 


 

Projektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI - Wyróżnienie redakcji PC Format 12/2016

Projektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI - Wyróżnienie redakcji PC Format 12/2016

 

Wyróżnienie i wysokie noty od redakcji PC Format 12/2016. Oceniano nasz program projektowy CEWE FOTOŚWIAT, a doceniono jego funkcjonalność, ilość rozbudowanych i zaawansowanych funkcji  służących kreowaniu własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz zwrócono uwagę na prosty i intuicyjny interfejs. Redakcja opisuje przyjemność płynącą z samodzielnego tworzenia niepowtarzalnej pamiątki krok po kroku. Podkreślono również jej wyższość nad tradycyjnymi formami wywoływania zdjęć: zarówno od strony estetycznej, emocjonalnej jak i praktycznej. Autorzy wychwalają zalety programu oraz dużą ilość narzędzi oraz funkcji kreatywnych.

Następująca opinia mówi sama za siebie: "(...) Jeśli chodzi o stosunek ilości możliwości do prostoty obsługi, aplikacja nie ma sobie równych."

 

 

 

 

»Szczegółowa recenzja programu CEWE FOTOŚWIAT znajduje się tutaj

 


 

Najwyższa ocena SUPER za moduł do projektowania CEWE FOTOKALENDARZY

Najwyższa ocena SUPER za moduł do projektowanie CEWE FOTOKALENDARZY

Redakcja Fotokuriera w numerze 11/2016 oceniała nasz moduł do projektowania fotokalendarzy (w programie CEWE FOTOŚWIAT). Uzyskaliśmy najwyższe noty w wielu kategoriach, m.in. za proces instalacji, bogactwo oferty, możliwości oprogramowania, intuicyjność obsługi oraz proces składania zamówienia online. Program CEWE FOTOŚWIAT został oceniony jako intuicyjny i prosty w obsłudze, ale jednocześnie posiadający mnóstwo kreatywnych funkcji dla bardziej zaawansowanych i kreatywnych użytkowników. Jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących, dzięki możliwości wykorzystania gotowych szablonów i kalendariów. Kreator pozwala utworzyć fotokalendarz nawet w 5 minut! Doceniona została również nasza strategia zrównoważonego rozwoju i ekologiczne rozwiązania w procesach produkcyjnych.

 

»Pełny raport i wyniki testów naszego oprogramowania znajdziesz tutaj

 


 

Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2016/2017/2018

Logo Stiftung Warentest

Laur Konsumenta w latach 2016, 2017, 2018. Dzięki głosom konsumentów systematycznie otrzymujemy kolejne wyróżnienia: Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „fotoksiążka”. O dobrym wyniku zawsze decyduje ciekawa oferta, solidna jakość oraz unikatowa gwarancja 100% zadowolenia.

 

Respondenci wskazali CEWE jako lidera pod względem jakości wykonania CEWE FOTOKSIĄŻKI, szerokiego asortymentu oraz terminowości.

 

Konsumencki Lider Jakości jest ogólnopolskim programem konsumenckim. Prowadzi go  Redakcja Strefy Gospodarki, a celem jest wyłonienie liderów pod względem jakości usług i produktów na polskim rynku. Przykładowo w badaniu w roku 2016 wzięło udział blisko 12 000 respondentów, którzy wyłonili liderów w różnych kategoriach produktowych. Jest nam niezmiernie milo, że kolejny raz doceniona została najwyższa jakość CEWE i nasza troska o zadowolenie Klientów. Tym samym potwierdzono stały rozwój rozpoznawalności zarówno marki CEWE, jak też i flagowego produktu - CEWE FOTOKSIĄŻKI.

»Zobacz szczegóły dotyczące naszego wyróżnienia

 


 

Test 7 fotoksiążek PC Format. CEWE FOTOKSIĄŻKA nr 1 w Polsce !

Logo Stiftung Warentest

Redakcja PC Format przeprowadziła test 7 fotoksiążek i serwisów do ich projektowania w wydaniu 06/2014.

 

 

W teście oceniano: wygodę projektowania, możliwości projektowe programów, jakość wykonania produktu oraz jego cenę i czas realizacji.

 

 

Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się 1 miejscem w tym teście.


 

FOTOKSIĄŻKI - największy test Fotoksiążek 2012

Logo Stiftung Warentest

Fotoksiążki nie zastępują tylko klasycznego fotoalbumu, lecz stają się coraz częściej prezentacją portfolio zdjęciowego i firm, dokumentacją zdarzeń oraz znajdują zastosowanie w wielu innych dziedzinach publikacji. Fotoksiążki są dostępne w wielu różnych formatach, w różnych technika druku i bindowania oraz w przeróżnych okładkach. Pismo "PHOTOGRAPHIE" chciało ustalić, które Fotoksiążki spełniają określone kryteria jakościowe jednocześnie przy akceptowalnej cenie i zakresie usług. W tym celu u ośmiu największych oferentów zamówiono egzemplarze w formacie A4.

Czołowa marka na rynku tego typu produktów - CEWE - zaopatruje w CEWE FOTOKSIĄŻKI liczne sklepy i salony fotograficzne, drogerie oraz salony AGD. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Oldenburgu w Niemczech, posiada laboratoria w całej Europie. Do tej pory nie stwierdziliśmy większych odchyłek pomiędzy książkami także, jeśli chodzi o różne kanały dystrybucji.

Oprogramowanie w całym zakresie jest przekonywujące: istnieją uniwersalne wersje na MacOS i Linuksa, oferujące większość funkcji projektowych. Jednocześnie program jest przejrzysty tak, że nie mają z nim problemu nawet początkujący użytkownicy. Znaleziono bardzo mało usterek w programie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Edytor tekstowy jest bardzo dobry i umożliwia formatowanie tekstu w pojedynczym polu tekstowym lub w całej książce. Zapis danych w tle jest doskonały i jest bardzo dużo szablony układów. Książki można konwertować do innych większych formatów lub zastosować inna technikę druku. Jeśli projektujemy książkę z podróży, można dodać mapy, które bazują na aktualnych danych geograficznych.

Wnioski testerów:
"Jesteśmy zadowoleni z oprogramowania CEWE i zamówilibyśmy Fotoksiążke na prawdziwym papierze fotograficznym, ale także jako wydruk cyfrowy... Za CEWE przemawia przede wszystkim duża elastyczność: książki dają się konwertować do różnych formatów i do różnych wersji produktów..."

 


 

CEWE FOTOKSIĄŻKA zdobywa Plus X Award 2011

Logo Stiftung Warentest

Jeśli ktoś chce właściwie utrwalić swoje wspomnienia w postaci obrazu, ten nie korzysta tylko z zapisu na dysku komputera, ale tworzy Fotoksiążkę.
CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na papierze błyszczącym stawia właśnie na takie rozwiązanie. Dzięki prostemu w obsłudze oprogramowaniu użytkownik może szybko stworzyć fotoksiążkę na wysokiej jakości papierze i w stabilnej sztywnej okładce. Jest to doskonała forma prezentacji zdjęć, budząca silne emocje u osób oglądających gotowe dzieło.

Uwagi jurorów:
CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonuje i wygrywa dzięki świetnemu oprogramowaniu w kategorii " Komfort obsługi " - "Jeśli użytkownik ma być zadowolony z technicznych nowości i wydajności produktu, oprócz łatwej obsługi musi dysponować przemyślaną instrukcją. Dział programistów, wygląd produktu i komunikacja techniczna muszą doskonale współgrać, aby zagwarantować rzeczowe wsparcie od samego początku tworzenia produktu. Produkty, które są łatwe w obsłudze otwierają drogę dla innowacyjności użytkownika".
CEWE FOTOKSIĄŻKA wygrywa też w kategorii " High Quality " dzięki produktom na papierze błyszczącym - "Jedną z najbardziej wszechstronnych kwalifikacji dla jakości produktu jest świadectwo jakości "High Quality", gdyż obejmuje ono z jednej strony wysiłki producenta, który chce odbiorcy zapewnić jak najlepszą jakość, a z drugiej strony świadectwo to gwarantuje trwałość i zrównoważenie rozwoju produktów. Produkty "High Quality" różnią się pod tym względem o towarów masowych i konsumpcyjnych przeznaczonych do szybkiego spożytkowania i zużycia oraz wymiany. Wysoka jakość produktów to inwestycja w przyszłość."

 

 


 

CEWE FOTOKSIĄŻKA zwycięzcą testów MACup 2011

Logo Stiftung Warentest

Jeśli ktoś chce właściwie utrwalić swoje wspomnienia w postaci obrazu, ten nie korzysta tylko z zapisu na dysku komputera, ale tworzy CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Zwycięzca testów: CEWE FOTOKSIĄŻKA zwycięża, dzięki ogromnej liczbie opcji Fotoksiążek i szablonów projektowych. Fotoksiążki budzą pozytywne emocje mimo licznych, istniejących możliwości cyfrowej prezentacji zdjęć. Do ich tworzenia stworzono specjalne oprogramowanie iLife. Ponieważ to oprogramowanie można zainstalować prawie w każdym systemie Mac iLife, to dzięki temu prawie każdy użytkownik może go mieć na swoim pokładzie. Wersja iPhoto jest pomyślana, żeby projektować Fotoksiążki w układzie poziomym, zakres szablonów jest ograniczony, a wysyłka jest dość droga. Testowaliśmy 10 alternatywnych do iPhoto 9 programów z uwzględnieniem oferty produktów, możliwości projektowych i usług zamawiania. Redaktorzy MACup testowali w wydaniu 03/2011 program offline największego dostawcy Fotoksiążek. Punktem ciężkości testu były możliwości programu.

Wnioski testerów:
"Użytkownik ma więcej problemów z wyborem, gdyż ciągle się musi ograniczać: z jednej strony użytkownicy stykają się dużą liczba funkcji, ale z mało udanym interfejsem użytkownika. Z drugiej strony mamy iPhoto i Aperture mają ciekawy interfejs, ale z niewieloma opcjami przy wyborze i projektowaniu produktów. Zwycięzcą jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. Oferuje ogromny wybór formatów, okładek i rodzajów papieru oraz imponuje dużą liczbą szablonów. "

» Zobacz raport z testów w formacie PDF (otwiera w nowym oknie).

 


 

Specjalność fotoksiążka- płótno, skóra i duże rozmiary- test 5 luksusowych fotoksiążek

Szlachetne oprawy, specjalny papier, wzmocnione rogi oraz formaty większe niż A3 - drukowane fotoksiążki z własnymi zdjęciami cyfrowymi są dostępne także wersjach przypominających klasyczne albumy.

Lider rynku pośród europejskich producentów znowu odniósł wspaniałe zwycięstwo dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE. Tak więc ulubiona fotoksiążka w Europie - CEWE FOTOKSIĄŻKA wygrywa również rywalizację wśród fotoksiążek luksusowych!

Czasopismo "DigitalPHOTO" testowało CEWE oraz czterech innych producentów pod względem jakości druku, dalszej obróbki, obsługi, funkcjonalności oprogramowania służącego do projektowania i mianowało CEWE FOTOKSIĄŻKĘ XXL Panorama jak i naszego partnera handlowego - drogerię DIGI-Foto zwycięzcą testu: jakość druku, obróbki, postępowanie i funkcjonalności oprogramowania.

Zespół CEWE i dm Digi-FOTO zaliczył udany start: dostawa w 6 dni, co dla wartościowej książki w oprawie skórzanej jest bardzo dobrym wynikiem. CEWE dostarczyło najlepszej jakości druku spośród wszystkich w teście. Zwłaszcza pod kątem wierności oddawania kolorów jest daleko przed konkurencją . Czyste oddawanie szczegółów i dobra gradacja. Wartości bieli i czerni dobre…
Książka XXL formacie panoramicznym 42 x30 cm wykonana została bardzo dobrze. Czarna okładka ze sztucznej skóry z miękkim wierzchem i skręcanymi śrubami. Stabilna i sprawia wrażenie trwałej… w sumie we wszystkich kategoriach CEWE zebrało najwięcej punktów i jest zasłużonym zwycięzcą..."

Podsumowanie przez testerów:
"Wielkoformatowe, luksusowe fotoksiążki z oprawą skórzaną lub płócienną już z zewnątrz robią wrażenie łakomego kąska. Również jakość druku i obróbki testowanych kandydatów jest bardzo dobra. Jednak w porównaniu do normalnych fotoksiążek, są to stosunkowo drogie specjały o cenach rzędu 100 euro. Zwycięstwo w teście zdobywa jakością druku oraz dobrymi parametrami obróbki połączonymi z czasem dostawy CEWE Fotoksiążka XXL Panoramiczna."


 

CEWE FOTOKSIĄŻKA wyróżniona - "Produkt roku"

Lider rynkowy europejskiego rynku usług foto ponownie wyróżniony za swe wielokrotnie nagradzane oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Najnowsza wersja 4.6 wyróżniona 27.maja 2010 w ramach największego na świecie testu technologii, sportu i stylu życia
Nagrodą Plus X w kategorii „komfort użytkowania“. Dodatkowo, silne międzynarodowe jury w tym roku powołało kategorię „Najlepszy produkt roku“ – w kategorii Fotoksiążki nagrodzone również oprogramowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Szczególnie przyjazna dla użytkownika jest obok nowego designu i łatwej zmiany formatu funkcja asystenta. Na życzenie selekcjonuje on zdjęcia z wybranych folderów i rozmieszcza je automatycznie, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje użytkownika. Wybiera nawet samodzielnie z dużej liczby zdjęć 2/3 najlepiej pasujące. Prosta i intuicyjna obsługa wysuwała się na pierwszy plan również przy projektowaniu powierzchni. Celem zachowania przejrzystości w trakcie projektowania na pierwszym planie pokazują się te narzędzia, które potrzebne są w danym kroku.

Nagroda Plus X przyznawana w 6-ciu kategoriach przyznana została w roku 2010 po raz siódmy Otrzymano ponad 1000 zgłoszeń z 13 branż.

 

Podsumowanie: dzięki najlepszemu w europie oprogramowaniu, CEWE FOTOKSIĄŻKI otrzymuje również w 2010 roku wyróżnienie „Produkt roku“.

 


 

Saturn wraz z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ zwycięzcą testu Stiftung Warentest

Logo Stiftung Warentest

CEWE FOTOKSIĄŻKA naszego partnera Saturna, została zgłoszona do testu "Stiftung Warentest" w sierpniu 2009 i została jego zwycięzcą. Aktualny wynik testu fundacji „Stiftung Warentest“ potwierdza po raz kolejny: CEWE FOTOKSIĄŻKA zapewnia wszystkim fanom fotografii precyzyjne wykończenie i wspaniałe oprogramowanie, a zarazem najlepszą jakość spośród wszystkich producentów fotoksiążek. Jako jedyny z 13 oferentów, Saturn otrzymuje za swoją CEWE Fotoksiążkę 2,3 punktu i ocenę DOBRY.

Fundacja „Stiftung Warentest“ testowała ulubiony format użytkowników, Fotoksiążki A4 z 24-26 stronami.

 

Wniosek: CEWE wraz z swym partnerem ponownie zapunktowała jakością i serwisem.

 

» Kompletny raport

 


 

Samodzielnie wykonana fotoksiążka – CEWE FOTOKSIĄŻKA zwycięzcą testu

Logo MacWelt - Fotobuch Testsieger"Droga do fotoksiążki jest prosta. Utworzenie fotoksiążki programem projektowym, zamówienie przez internet i po kilku dniach odbiór w skrzynce pocztowej.Wszyscy więksi dostawcy oferują również darmowe oprogramowanie dla MAC. Lubiane są zwłaszcza książki w twardej oprawie..."

"Projektowanie jednym naciśnięciem guzika. Programy projektujące (oprócz DTP- iCalamus), oferują szybką ścieżkę projektowania. Najlepiej funkcjonuje asystent programu CEWE Color, który jako jedyny daje np możliwość rozmieszczenia 77 zdjęć na 32 stronach."

Wniosek: "Korzystnie - Najlepszy pakiet całościowy oferuje CEWE ..." – Z oprogramowaniem do CEWE FOTOKSIĄŻKI.

 

» Tutaj możesz zapoznać się z kompletnym raportem na temat CEWE FOTOKSIĄŻKI

 


 

Fotoksiążka dla każdego - najnowszy test w czasopiśmie PC Format

Logo Stiftung Warentest

W numerze 9/2009 poradnika komputerowego PC Format został zamieszczony test "serwisów wykonujących albumy ze zdjęciami". W teście tym sprawdzano: program do tworzenia fotoksiążki, realizację zamówienia, pomoc jaką dostarcza producent oraz efekt pracy czyli jakość i wykonanie fotoksiążki.

CEWE FOTOKSIĄŻKA zajęła pierwsze miejsce z wynikiem "Bardzo dobry".

Do naszych plusów zaliczono: bardzo dobry program, bardzo dobrą jakość produktu oraz przejrzystą stronę www.

 

 

 


 

CEWE FOTOKSIĄŻKA w twardej oprawie - więcej niż bardzo dobra

Logo Stiftung Warentest

W majowym wydaniu czasopisma Foto-Kurier został przeprowadzony test CEWE FOTOKSIĄŻKI. Nasz flagowy produkt zdobył notę "Więcej niż bardzo dobry". W teście o nazwie: "Nie tylko dla orłów", bardzo wyraźnie zaakcentowano prostotę obsługi programu CEWE FOTOŚWIAT.

cyt:"Podczas produkcji fotoksiążki, do celu – jeśli zechcemy – poprowadzi nas komputerowy asystent, a my później, po wstępnym ułożeniu zdjęć przez program, wprowadzimy drobne lub większe korekty w tym, co wykonał on sam."

Zapraszamy do zapoznania się z całością testu zamieszczonego w ostatnim wydaniu czasopisma Foto-Kurier (05-2009).

 


 

Indywidualna fotoksiążka - z ekranu na papier

Logo Emporio

Fotoksiążka powinna być produktem łatwym do zrobienia za pomocą dołączonego oprogramowania Użytkownik musi mieć możliwość użycia layoutów, asystenta projektującego książkę automatycznie, jak i narzędzi umożliwiających samodzielną pracę projektową.

Magazyn testujący ETM sprawdzał 11 fotoksiążek. Oprócz oprogramowania badano także proces zamawiania, dostawy i jakość samego produktu..

Wniosek: Szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie projektowe z wieloma możliwościami , dobrą jakością zdjęć i super serwisem.

 


 

CEWE wygrywa w kategorii „innowacje“"

Logo Plus X Award

Photokina 2008: na ponad 2000m2 zaprezentowano "Hall of Fame". To ponad 70 innowacyjnych produktów z obszaru Consume Electronics. "Hall of Fame" Plus X Award istnieje od roku 2005, a po raz pierwszy pojawiło się międzynarodowych targach domo-technica w Kolonii. 

Ze względu na swą różnorodność "Hall of Fame" jest największym europejskim testem technologii, sportu, i stylu życia oraz „strefą neutralną“ dla zaawansowanych technologii. Jury nagrody Plus X corocznie wybiera najlepsze innowacje produktowe w kategoriach designu, komfortu użytkowania, technologii oraz ergonomii i funkcjonalności.

CEWE FOTOKSIĄŻKA otrzymała wyróżnienie w kategorii "Innowacje". Poniżej uzasadnienie wyboru:

"Oprogramowanie CEWE Fotoksiążki odróżnia się pozytywnie od innych dostępnych na rynku, gdyż CEWE COLOR łączy profesjonalną wiedzę o projektowaniu książki z intuicyjną obsługą Kreatywny projektant nie jest u ograniczany, jednocześnie ma do dyspozycji ponad 250 gotowych szablonów. „

W skrócie:

- łatwe i intuicyjne użytkowanie

- Indywidualny design i użycie 250 szablonów

- oprogramowanie do pobrania za darmo ze strony WWW

 

 


 

Opiniotwórcy – fotoksiążki 7 producentów w teście

Logo Stiftung Warentest

CEWE Fotoksiążka naszego partnera Schleckera i Saturna ogłoszona została w lutowym wydaniu "Stiftung Warentest" 2008 zwycięzcą testu.

 

„ kompletny raport dostępny tutaj“

 

 

 

 

 


 

Kliknięte, nieklejone - fotoksiążki w teście

Logo Internet Magazin

CEWE FOTOKSIĄŻKA w wydaniu magazynu internetowego z 7.2007 ogłoszona zwycięzcą.

 

"Zwyciężył gigant fotofinishingu, CEWE COLOR. Wykonuje on książki dla swych partnerów jak np : Karstadt, Saturn, Müller i DM. "

 

 

 


 

Postęp dzięki kreatywności, jakości i usługom

Logo Stiftung Warentest

CEWE FOTOKSIĄŻKA została zwycięzcą testu w aktualnym wydaniu pisma CHIP "Foto Video Digital". Magazyn testował łącznie dwunastu dostawców Fotoksiążek. CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonała swoją ogromną kreatywnością i swobodą projektowania.
Mało który dostawca dostarcza tak fantastycznych możliwości w projektowaniu indywidualnej Fotoksiążki: dowolne układy, dowolne ułożenie zdjęć na stronach, wspaniałe, gotowe tła i dużo więcej. Podczas kreowania swojej osobistej Fotoksiążki użytkownik nie napotyka praktycznie żadnych ograniczeń.

 

 

 

 


 

Więcej wolności w projektowaniu - intensywniejsze kolory, lepszy układ

Logo Stiftung Warentest

Czasopismo fachowe Chip testował łącznie dwunastu dostawców Fotoksiążek. CEWE zostało jednogłośnie zwycięzcą.

CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonuje kreatywnością, swobodą projektowania i jakością. Dzięki asystentowi CEWE FOTOKSIĄŻKI użytkownik może bardzo łatwo stworzyć pierwszy projekt w wybranym przez siebie układzie. Nie ma tutaj granic dla fantazji: zdjęcia można powiększać, pomniejszać, opisywać, dowolnie umieszczać na stronach i dużo więcej.

Zdecyduj się na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, jeśli chcesz zrobić ze swoimi zdjęciami "coś więcej".

 

 

 

 


Wyniki testów CEWE FOTOKSIĄŻKI

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej