Weź udział w konkursie - każde zgłoszone zdjęcie to pomoc dla SOS Wioski Dziecięce

Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Zaprojektuj własne zaproszenia na ślub

Szybko i łatwo twórz wyjątkowe zaproszenia ślubne

Wpraw swoich bliskich w weselny nastrój za pomocą osobistych zaproszeń

Ślub to wyjątkowe wydarzenie: dwoje kochających się ludzi spotyka się, aby zawrzeć związek małżeński. Zwykle przed ceremonią ślubną trwają szeroko zakrojone przygotowania. Zaczynają się od pytań, kiedy i gdzie para chciałaby się pobrać. Po wybraniu daty i lokalizacji możesz zaprojektować zaproszenia ślubne. Niezależnie od tego, czy planujesz małą uroczystość z najbliższymi członkami rodziny, czy dużą uroczystość ze wszystkimi przyjaciółmi i znajomymi: w obu przypadkach ważne jest, aby poinformować w odpowiednim czasie wszystkich bliskich o swoim wielkim dniu. W CEWE możesz samodzielnie zaprojektować osobiste zaproszenia na swój ślub.

Zaprojektuj zachwycające zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne służy nie tylko do poinformowania przyjaciół i krewnych o zbliżającym się małżeństwie, ale także budzi radosne oczekiwanie na ten wielki dzień. W CEWE możesz wybierać spośród ponad 1200 propozycji szablonów w różnych stylach - klasycznym, nowoczesnym, eleganckim, figlarnym lub zabawnym. Chcesz samodzielnie zaprojektować swoje zaproszenia? W takim przypadku po prostu wybierz jeden z wielu układów. Dodaj tekst, zdjęcia i grafiki clipartów do zaproszenia i ułóż je na swój sposób. Wzbogać swoje zaproszenia ślubne uszlachetnieniem w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem z efektem wypukłości. Możesz w ten sposób wyróżnić również tekst.

Zaproszenia ślubne wydrukowane w CEWE - to takie proste

W CEWE masz trzy opcje projektowania zaproszeń ślubnych:

  • Przeglądarka internetowa
  • Bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat
  • Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat

Najpopularniejsze są nadal klasyczne, składane fotokartki ; dostępnych jest również wiele innych formatów - dzięki funkcji multikoloru, w której możesz wybierać spośród ponad 30 kolorów, Twoja kartka z zaproszeniem zawsze pasuje do dominującej kolorystyki Twojego ślubu. Dzięki intuicyjnej nawigacji w menu nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą od razu skorzystać z naszego programu projektowego. Jeśli zaprojektowałeś zaproszenia na ślub z CEWE zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dostarczymy je bezpośrednio do Twojego domu lub możesz je odebrać w Salonie.