Lakier wypukły

CEWE FOTOKARTKI z uszlachetnieniem

Wyróżnione złotem, srebrem lub efektownym, wypukłym lakierem zachwycające ozdoby. Każde z tych trzech wspaniałych uszlachetnień stawia wyczuwalne i widoczne akcenty oraz urozmaica Twoje życzenia zawarte w zestawie 10 kartek. Także Ty uczyń ze swoich kartek prawdziwą atrakcję!
Pozłacanie

Pozłacanie

Twoja kartka z życzeniami otrzyma wyjątkowo elegancki wygląd dzięki lśniącemu wyrafinowaniu złota. Na wesele, święta Bożego Narodzenia czy inne uroczystości - z naszymi stylowymi szablonami, najpiękniejszymi motywami i błyszczącymi złotem ozdobami, fotokartka staje się efektownym, przyciągającym uwagę przekazem.

Wysokiej jakości papier 300g/m² i wyczuwalne, podkreślone złotem uszlachetnienie zamieniają Twoją kartkę w prawdziwe przeżycie. Pozłoć swoje życzenia!

Posrebrzanie

Posrebrzanie

Nie wszystko złoto, co się świeci! Także nasze eleganckie srebrne uszlachetnienie gwarantuje pełne blasku efekty na samodzielnie wykonanej kartce z życzeniami. Elementy projektowe, takie jak ornamenty i sylwetki zyskują dzięki elegancji srebra stylowy wygląd.

Błyszczące szczegóły są nie tylko optycznie prawdziwym wyróżnieniem, ale również uwypuklają się na wysokiej jakości cyfrowym papierze do drukowania o gramaturze 300g/m²: lekko podniesiona faktura daje wrażenie wyczuwalnego efektu 3D.

Lakier wypukły

Lakier wypukły

Wyrafinowany wygląd: uszlachetnienie specjalnym lakierem uwypukla wybrane elementy na indywidualnej kartce z życzeniami. W szczególności wyróżniane są kolorowe życzenia: przezroczysty lakier zapewnia wzmocnienie intensywności kolorów i powiększa efekt Twojego projektu.

Połyskujące wykończenie efektownym lakierem jest widoczne i wyczuwalne na powierzchni wysokiej jakości cyfrowego papieru do drukowania o gramaturze 300 g/m².

Zamów Twoją CEWE FOTOKARTKĘ z uszlachetnieniem
Fotokartki składane w zestawie 10szt

Fotokartki składane(10 szt.)

Nowość:uszlachetnianie złote, srebrne i wypukłym, efektownym lakierem

Fotokartka składana XL zagięcie długa krawędź

Fotokartka składana XL zagięcie długa krawędź (10 szt.)

Nowość:uszlachetnianie złote, srebrne i wypukłym, efektownym lakierem

Fotokartka składana XL zagięcie krótka krawędź

Fotokartka składana XL zagięcie krótka krawędź (10 szt.)

Nowość:uszlachetnianie złote, srebrne i wypukłym, efektownym lakierem

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej