Plakat kolaż Premium Poster

KOLAŻ W FORMIE PLAKATU PREMIUM

Twoje ulubione zdjęcia - wszystkie zawsze świetnie widoczne: już teraz ciesz się z wielu kolaży i szablonów na naszym profesjonalnym papierze. Dostępny także ekstremalny format panoramiczny!
od 9,99 zł*
Fotobraz kolaż

KOLAŻ NA PŁÓTNIE

Wreszcie możesz wydrukować także kolaż ze swoimi najpiękniejszymi zdjęciami na płóciennym fotoobrazie!
Po prostu perfekcyjny dla wszystkich, którzy chcą w swoim mieszkaniu stworzyć osobisty klimat.
od 39,00 zł*
Plakat kolaż Premium Poster

KOLAŻ W FORMIE FOTOLISTWY

Zaprezentuj w niezwykły sposób swoje ulubione zdjęcia na fotolistwie. Za pomocą tej fotolistwy ozdobisz swoje ściany dokładnie tak jak chcesz. Wybierz format w układzie poziomym lub pionowym i masę wspaniałych, gotowych układów dla swojej fotolistwy. Pozwól się zainspirować i upiększ swoje mieszkanie.
od 80,00 zł*
KOLAŻ ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

KOLAŻ ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Twój ulubiony motyw drukujemy na prawdziwym szkle akrylowy. Czteromilimetrowa warstwa gwarantuje niezwykłe wrażenie efektu trójwymiarowości. Wyraziste kolory zapewniają wiele wspaniałych doznań.
od 59,00 zł*
KOLAŻ NA ALU-DIBOND

KOLAŻ NA ALU-DIBOND

Absolutnym hitem są zdjęcia na płycie Alu-Dibond. Dzięki drukowi na markowym materiale DIBOND Twoje zdjęcie nie tylko wygląda rewelacyjnie, ale zachwyca zastosowanym szczególnie stabilnym i lekkim podłożem.
od 49,00 zł*
GALLERY PRINT

GALLERY PRINT

Ten wariant jest najszlachetniejszym sposobem prezentacji zdjęć. Druk bezpośredni między szkłem akrylowym i płytą Alu-Dibond zapewnia najczystszą formę wyrazu i kolorystykę dla Twoich zdjęć,
od 79,00 zł*
KOLAŻ NA UTWARDZONEJ PIANCE

KOLAŻ NA UTWARDZONEJ PIANCE

Nowoczesne akcenty i wysokie wymagania zawrzesz w swoich zdjęciach na płycie z pianki. Ten format przekonuje swoją wysoką stabilnością i niezwykłą lekkością.
od 35,00 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej