Fotoplakaty

PLAKAT NA PAPIERZE FOTO

PLAKAT NA PAPIERZE FOTO

Dekoracja ścienna na błyszczącym papierze

Plakat fotograficzny to bardzo przyjemna dla oka dekoracja ścienna. Wybierz zdjęcie i stwórz szlachetną ozdobę dzięki błyszczącemu papierowi. Podaruj krewnym lub znajomym plakat na ścianę z ich własną podobizną.

od 1,79 zł*
PLAKAT PREMIUM

PLAKAT PREMIUM

Plakaty Premium stanowią prawdziwy brylant dla miłośników obrazów. Każdy rodzaj papieru nadaje Twojemu motywowi specyficzny szlif. Zaprojektuj swój plakat Premium według własnego smaku i gustu.
od 9,99 zł*
PLAKAT DRUKOWANY XXL

PLAKAT DRUKOWANY XXL

Dla wielkich momentów

Pokaż swoje najlepsze zdjęcia na plakacie XXL. To jedwabisty papier w rozmiarach od 20x30 cm do 100x300 cm będzie odpowiednim miejscem na uchwycone przez Ciebie kadry. Dodaj swojej ścianie niepowtarzalnego akcentu lub sprezentuj plakat XXL komuś bliskiemu.

od 9,99 zł*
PLAKAT LAMINOWANY W RAMIE

PLAKAT LAMINOWANY W RAMIE

Wszystkie ulubione zdjęcia zawsze dobrze widoczne

Ozdób swoje pomieszczenia laminowanym plakatem w ramie i wnieś tam osobisty akcent. Prezentuj zdjęcia, bo na to przecież zasługują.

od 88,98 zł*

Plakat na papierze fotograficznym

Niedawne wakacje, uspokajający krajobraz, motywujące zdjęcie kogoś bliskiego – wszystko to  „ożywa” na plakacie i sprawia, że wnętrze Twojego mieszkania czy domu nabiera charakteru. Warto zadbać o jak największą szczegółowość danego motywu, a właśnie doskonałe efekty estetyczne gwarantuje błyszczący papier fotograficzny.

       

Plakat Premium

Te formy zachowania wspomnień i rozkoszowania oczu innych oraz własnych, cieszą się dużym uznaniem. Możesz wybrać papier jedwabisty, perłowy, błyszczący, matowy czy Fine Art matowy. Każda z tych powierzchni gwarantuje Twoim zdjęciom jakość Premium o różnej gramaturze (od 246 g/m² do 305 g/m²). Przecież wyjątkowy szlif nadaje fotografii nie tylko jej treść, ale też forma prezentacji.

 

Plakat drukowany XXL

Taki sposób pokazania fotografii doskonale nadaje się do krajobrazów, zdjęć architektury lub kadrów ze zwierzętami. Widoki te zyskują na majestacie i gwarantują pełnię pozytywnych wrażeń estetycznych, szczególnie, gdy sięgniesz po satynowy papier Premium. Ciekawym pomysłem jest plakat drukowany XXL w otoczeniu zdjęć w mniejszych formatach. Może stworzysz tak własną domową galerię z tematem przewodnim i wątkami podocznymi?

       

Plakat samoprzylepny

Ten plakat doskonale nadaje się dla nastolatka lub dorosłego, który ceni sobie możliwość zmiany miejsca powieszenia zdjęcia. Plakat samoprzylepny można przecież przytwierdzić nie tylko na ścianę, ale też na szafkę, lodówkę czy laptop. Taką fotografię, w formacie od 20x30 cm do 100x150 cm, z łatwością przykleisz i odkleisz wielokrotnie, a wszystko będzie zależeć od Twojego pomysłu na dekorację.

Plakat laminowany w ramie

Ozdobienie danego pomieszczenia to wyraz Twojej osobowości. Plakat laminowany w ramie z egzotycznego drewna Ayous lub świerkowego otrzymasz na papierze fotograficznym Premium z folią matową (odporna na promienie UV). Elegancka rama otaczająca Twoje zdjęcie dostępna jest w 17 kolorach i 2 opcjach –  style oraz home. Oba warianty ram są bejcowane i lakierowane, ale „Style” to drewno Ayous, a „Home” to świerk.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej