Plakat za szkłem akrylowym

PLANER RODZINNY ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

PLANER RODZINNY ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Dla mamy, taty oraz dla młodzieży: Za pomocą jednego spojrzenia ogarniesz całotygodniowy zakres Twoich planów.

od 109,00 zł*
PLAKAT ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

PLAKAT ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Elegancka oprawa dla Twoich zdjęć

Akryl spowoduje, że Twoja fotografia otrzyma idealną głębię. Dzięki szklanej powierzchni zdjęcie nabierze wyjątkowego blasku i będzie nowocześnie wyglądało w każdym wnętrzu. Plakaty dostępne są aż w 28 rozmiarach do formatu 100x150 cm.

od 59,00 zł*

Akryl - co to jest?

Szkło akrylowe potocznie nazywamy pleksiglasem, a nawet pleksą. Plexiglas to nazwa handlowa, którą temu tworzywu sztucznemu nadał pewien producent płyt akrylowych. Wśród zalet pleksy możemy wymienić dużą przezroczystość, odporność na promienie UV, wytrzymałość i łatwość obróbki.

       

Planer rodzinny za szkłem akrylowym

Codzienny pęd za obowiązkami może przyprawić o ból głowy. Szczególnie, jeśli na tej głowie mamy całą rodzinę i własne zadania. Nic nie powinno nam umknąć, więc potrzeba czegoś co pomoże wszystko poukładać i zyskać jak najwięcej czasu na wspólne bycie rodziną. Planer rodzinny za szkłem akrylowym rozwiązuje organizacyjny nieład i wprowadza w życie harmonię. Po powierzchni akrylowej można pisać dołączonym pisakiem, a potem po prostu to ścierać i umieścić inne potrzebne informacje. To o wiele wygodniejsze niż wiecznie spadające karteczki z lodówki, zagubione notatki czy inne łatwe do pominięcia przypomnienia. Wprawdzie notesy na smartfonach funkcjonują nieźle, ale każdy z członków rodziny zapewne ma swój, więc ten sposób przypominania bywa zawodny przy planowaniu działań całej rodziny. Zawieszony na ścianie planer akrylowy będzie nie tylko pomagał w organizacji życia rodziny, ale i ozdobi wnętrze, bo pod akrylem umieścisz dowolne zdjęcie.

       

Plakat za szkłem akrylowym

Ulubione zdjęcie zasługuje na najlepszą formę prezentacji. Wydrukowanie fotografii bezpośrednio na szkle akrylowym pozwoli stworzyć wyjątkowy plakat, którym ozdobisz wnętrze swojego mieszkania lub wywołasz uśmiech na twarzy bliskiej osoby. Plakat za szkłem akrylowym jest odporny na działanie promieni słonecznych i wilgoć, więc możesz go umieścić np. na tarasie w jakimś niekonwencjonalnym miejscu – może ogrodowa wystawa lub ozdoba na działce?

 

Plakat za szkłem akrylowym na papierze fotograficznym

Plakat za szkłem akrylowym jest dobrym pomysłem, ale zrobienie go na papierze fotograficznym jest jeszcze lepsze. Nie dość, że zachowujesz wszystkie zalety akrylowej powłoki to Twoja fotografia zyska jeszcze więcej na jakości – efekt głębi, niezwykła szczegółowość i doskonałe kolory.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej