Artykuły dekoracyjne

Artykuły dekoracyjne

Ozdabiaj swoją przestrzeń zdjęciami

KOLAŻ MAGNETYCZNY

KOLAŻ MAGNETYCZNY

Nowość dla lubiących piękne wspomnienia

Miejsce na pochwalenie się wspomnieniami. Udekoruj ściany dziewięcioma zdjęciami, które są jednocześnie magnesami, więc bardzo łatwo je przytwierdzisz do białej tablicy w eleganckiej ramie. Zawartość tablicy możesz zmieniać dowolnie od pomysłu czy pory roku.

od 159,98 zł*
DUŻY SZKLANY ZEGAR

DUŻY SZKLANY ZEGAR

Duży szklany zegar – Większy zegar, większe zdjęcie, piękniejsza forma.

Zegar z charakterem. To pomysł na dekorację własnego mieszkania lub świetny prezent dla bliskich. Szklana powierzchnia o średnicy 29 cm to miejsce na Twoje ulubione zdjęcie, które doda osobistego uroku niezależnie od pomieszczenia, w którym zawiśnie.

79,99 zł*
ZDJĘCIA MINI

ZDJĘCIA MINI

Nowość w naszej ofercie. Opowiedz swoją historię w trzech do czterech zdjęciach na wyjątkowym pasku fotograficznym. Mini zdjęcia to też wielkie wspomnienia i ogrom emocji, które możesz przekazać komu tylko zechcesz.

od 29,99 zł*
SZYLD NA DRZWI

SZYLD NA DRZWI

Zaprojektuj swój indywidualny szyld na drzwi

Chcecie pięknie powitać swoich gości? Oto szyld z własnym zdjęciem - dobry pomysł na dla firm lub dla rodzin, które chcą już od wejścia zrobić dobre wrażenie. Prócz zdjęcia dodajesz też numer domu, mieszkania czy nazwisko domowników.

od 49,99 zł*
PODKŁADKA ŚNIADANIOWA

PODKŁADKA ŚNIADANIOWA

Dla indywidualnej dekoracji przy stole

Podkładka śniadaniowa z Twoim ulubionym zdjęciem. Zadbaj o odpowiednią oprawę najważniejszego posiłku dnia - zamów personalizowane podkładki śniadaniowe dla każdego członka rodziny. Cieszcie się wspólnym posiłkiem i własnymi podkładkami.

33,99 zł*
ZDJĘCIA FINE ART

ZDJĘCIA FINE ART

Nowość w ofercie odbitek zdjęć. Twoje ulubione fotografie zmienisz w kreatywne dzieło stylowo przypominającego galerię. Takie zdjęcia drukujemy na aksamitnym matowym papierze, który jeszcze wzbogaci jakość estetycznych wrażeń.

od 15,99 zł*
SZKLANY ZEGAR

SZKLANY ZEGAR

Więcej niż zegarek

Oto połączenie dekoracji z funkcjonalnością, czyli szklany zegar z Twoim dowolnym zdjęciem. Ozdoba ściany, która nie tylko odmierza czas, ale i przywołuje ulubione wspomnienie. Idealny dodatek do wnętrz.

59,99 zł*
ZDJĘCIA KWADRATOWE

ZDJĘCIA KWADRATOWE

Stylowy format kwadratowy. Szeroki wybór układów. Zróżnicowane filtry. To wszystko sprawi, że Twoje zdjęcia zyskają modną formę. Dziel się ze znajomymi i dekoruj swoje miejsca kwadratowymi zdjęciami o wymiarach 12,7 x 12,7 cm.

od 54,99 zł*
SZKLANA KULA Z SERCAMI

SZKLANA KULA Z SERCAMI

Prezent od serca!

Hit dla zakochanych w każdym wieku. Urocza kula wypełniona wodą, sercami, Twoim zdjęciem i... dużą dozą uczucia, które przekażesz w tej formie prezentu. To dosłownie coś od serca prosto do serca. Zaskocz ukochaną osobę.

29,99 zł*
KULA SZKLANA Z PŁATKAMI

KULA SZKLANA Z PŁATKAMI

Zabawa dla młodszych i starszych

Klasyczna atrakcja i dekoracja dla dzieci i dorosłych. Umieść w środku dowolne zdjęcie, potrząśnij kulą i ciesz się tańczącymi płatkami śniegu wokół Twojego wspomnienia. Zdjęcie możesz łatwo wymienić na inne.

29,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej