Artykuły dekoracyjne
Fotomagnesy

FOTOMAGNESY

Spraw, aby Twoje najlepsze zdjęcia stały się piękną ozdobą. Bądź oryginalny i spraw bliskim zaskakujący, drobny prezent o wymiarach 6x6cm
W zestawie znajduje się 10 szt. magnesów.
od 44,99 zł*
ZDJĘCIE NA SZKLE

ZDJĘCIE NA SZKLE

Atrakcja dla miłośników ozdób

Teraz możesz uwiecznić swoje zdjęcia na szkle.Wolnostojące szkło ma grubość 19 mm, dzięki czemu uzyskuje się ciekawy efekt.

od 89,99 zł*
DUŻY SZKLANY ZEGAR

DUŻY SZKLANY ZEGAR

Duży szklany zegar – Większy zegar, większe zdjęcie, piękniejsza forma.

Zegar z charakterem. To pomysł na dekorację własnego mieszkania lub świetny prezent dla bliskich. Szklana powierzchnia o średnicy 29 cm to miejsce na Twoje ulubione zdjęcie, które doda osobistego uroku niezależnie od pomieszczenia, w którym zawiśnie.

79,99 zł*
SZKLANY ZEGAR

SZKLANY ZEGAR

Więcej niż zegarek

Oto połączenie dekoracji z funkcjonalnością, czyli szklany zegar z Twoim dowolnym zdjęciem. Ozdoba ściany, która nie tylko odmierza czas, ale i przywołuje ulubione wspomnienie. Idealny dodatek do Twojego wnętrza.

59,99 zł*
KULA ŚNIEŻNA

KULA ŚNIEŻNA

Zabawa dla młodszych i starszych

Klasyczna atrakcja i dekoracja dla dzieci i dorosłych. Umieść w środku dowolne zdjęcie, potrząśnij kulą i ciesz się tańczącymi płatkami śniegu wokół Twojego wspomnienia. Zdjęcie możesz łatwo wymienić na inne.

29,99 zł*
KULA Z SERCAMI

KULA Z SERCAMI

Prezent od serca!

Hit dla zakochanych w każdym wieku. Urocza kula wypełniona wodą, sercami, Twoim zdjęciem i... dużą dozą uczucia, które przekażesz w tej formie prezentu. To dosłownie coś od serca prosto do serca. Zaskocz ukochaną osobę.

29,99 zł*
SZYLD NA DRZWI

SZYLD NA DRZWI

Zaprojektuj swój indywidualny szyld na drzwi

Chcecie pięknie powitać swoich gości? Oto szyld z własnym zdjęciem - dobry pomysł na dla firm lub dla rodzin, które chcą już od wejścia zrobić dobre wrażenie. Prócz zdjęcia dodajesz też numer domu, mieszkania czy nazwisko domowników.

od 49,99 zł*
PODKŁADKA POD KUBEK ZE ZDJĘCIEM

PODKŁADKA POD KUBEK ZE ZDJĘCIEM

Przydatny gadżet i modne fotografie

Przydatny gadżet i modne fotografie. Nowoczesny druk bezpośredni sprawia, że Twoje ulubione zdjęcia mają naturalne i wyraziste kolory, a kwadratowy format wpisuje się w modne trendy.

49,99 zł*
PODKŁADKA ŚNIADANIOWA

PODKŁADKA ŚNIADANIOWA

Dla indywidualnej dekoracji przy stole

Podkładka śniadaniowa z Twoim ulubionym zdjęciem. Zadbaj o odpowiednią oprawę najważniejszego posiłku dnia - zamów personalizowane podkładki śniadaniowe dla każdego członka rodziny. Cieszcie się wspólnym posiłkiem i własnymi podkładkami.

33,99 zł*
ZDJĘCIA MINI

ZDJĘCIA MINI

Nowość w naszej ofercie. Opowiedz swoją historię w trzech do czterech zdjęciach na wyjątkowym pasku fotograficznym. Mini zdjęcia to też wielkie wspomnienia i ogrom emocji, które możesz przekazać komu tylko zechcesz.

od 29,99 zł*
ZDJĘCIA FINE ART

ZDJĘCIA FINE ART

Nowość w ofercie odbitek zdjęć. Twoje ulubione fotografie zmienisz w kreatywne dzieło stylowo przypominającego galerię. Takie zdjęcia drukujemy na aksamitnym matowym papierze, który jeszcze wzbogaci jakość estetycznych wrażeń.

od 15,99 zł*
ZDJĘCIA KWADRATOWE

ZDJĘCIA KWADRATOWE

Stylowy format kwadratowy. Szeroki wybór układów. Zróżnicowane filtry. To wszystko sprawi, że Twoje zdjęcia zyskają modną formę. Dziel się ze znajomymi i dekoruj swoje miejsca kwadratowymi zdjęciami o wymiarach 12,7 x 12,7 cm.

od 54,99 zł*
ZDJĘCIA RETRO

ZDJĘCIA RETRO

Wysokiej klasy zdjęcia w stylu retro.

Vintage i retro - te style są zawsze w modzie. Nowość Zdjęcia Retro są właśnie przygotowane w tym stylu i są absolutnym hitem.

od 49,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej