Nowość: CEWE FOTOŚWIAT 6.4

  • Automatyczne cięcie
  • Odświeżone szablony CEWE FOTOKSIĄŻKI
  • Wygodna praca z asystentem CEWE FOTOKSIĄŻKI
  • Automatyczne rozpoznawanie twarzy
 

Nowe funkcje programu FOTOŚWIAT 6.4

Odświeżone szablony CEWE FOTOKSIĄŻKI

Nowe szablony i motywy CEWE FOTOKSIĄŻKI zostały zaprojektowane
przez profesjonalnego grafika. Wystarczy, że dodasz do nich swoje zdjęcia i w ten prosty
sposób powstanie piękna i idealna CEWE FOTOKSIĄŻKA.
Do wyboru jest wiele ciekawych motywów idealnych na każdą okazję.
Dzięki nim możesz stworzyć wyjątkową fotoksiążkę ślubną, dziecięcą czy wakacyjną.
Szablony nie ograniczają Twojej kreatywności, bez różnicy na który z nich
się zdecydujesz, możesz później dowolnie edytować strony i zmieniać je jak tylko zechcesz.

Wygodna praca z asystentem CEWE FOTOKSIĄŻKI

Intuicyjny asystent pomoże Ci łatwiej dopasować idealne zdjęcia do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Na przykład z puli 800 zdjęć wakacyjnych automatycznie wybierze 300 najlepszych i rozłoży je w atrakcyjny, zróżnicowany sposób na kartach Twojej fotoksiążki. Wybór dokonywany jest na podstawie ostrości, jasności, intensywności kolorów oraz podobieństwa między zdjęciami.

Automatyczny podział zdjęć

W przypadku zdjęć seryjnych lub podobnych
warto dokonać wyboru..

Urozmaicone układy

W zaktualizowanej wersji programu CEWE FOTOŚWIAT 6.4 położyliśmy większy nacisk na różnorodność układów przy dodawaniu zdjęć. Gwarantuje to Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE większą oryginalność.

Automatyczne rozpoznawanie twarzy

Nowa funkcja rozpoznawania twarzy rozmieszcza zdjęcia tak by żadna twarz nie została przycięta w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE.

Bogactwo stylów

Po raz kolejny rozszerzyliśmy gamę stylów CEWE FOTOKSIĄŻKI. W programie zainstalowanych jest ich ponad 30, natomiast wiele więcej można znaleźć i pobrać online.

Odkryj nasze nowe produkty

Uszlachetnianie CEWE FOTOKSIĄŻKI

W 2018 roku CEWE zostało wyróżnione nagrodą TIPA za uszlachetnienie okładki. Twarda oprawa CEWE FOTOKSIĄŻKI z efektownym uszlachetnianiem w złotym lub srebrnym kolorze, albo uszlachetniona lakierem jest teraz dostępna również w formacie XXL Panorama. Możesz skorzystać z wielu wstępnie zaprojektowanych szablonów lub puścić wodze swojej kreatywności.

Cała powierzchnia
Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI
uszlachetniona efektownym lakierem

Ponad 50 nowych teł z efektem uszlachetniania lakierem i ponad 100 nowych elementów graficznych dostępnych dla CEWE FOTOKSIĄŻKI. Wsłuchując się w głosy naszych klientów, skupiliśmy się na geometrycznych i abstrakcyjnych kształtach.
Nowe formaty CEWE FOTOKALENDARZY: teraz dostępne również w wersjach: kalendarz ścienny kwadratowy XXL (45 x 45 cm) i kalendarz biurkowy kwadratowy duży. Odkryj także trzy wysokiej jakości rodzaje papieru do kalendarza ściennego kwadratowego XL (30 x 30 cm). Nowe kalendarze o eleganckim wyglądzie uatrakcyjnią każdą przestrzeń.

Nowości wśród CEWE FOTOKARTEK

Zestaw 10 kartek kwadratowych o wymiarach 14x14 teraz dostępny jest również z opcją uszlachetnienia. Stwórz piękne kartki z wysokiej jakości uszlachetnieniem korzystając z ponad 90 szablonów.
Klasyczna elegancja: fotoobraz na wysokiej jakości lnianym płótnie i oprawiony w solidną ramę z prawdziwego drewna jest już dostępny również w formacie 30x45 cm. Dodatkowo, co do centymetra dopasujemy dla Ciebie nasze drukowane fotoplakaty XXL.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej