Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Największe i najnowocześniejsze laboratorium w Polsce!

CEWE Sp. z o.o. należy do międzynarodowej sieci CEWE Stiftung & Co. KGaA, największego w Europie samodzielnego koncernu fotograficznego. Grupujemy obecnie 13 przemysłowych laboratoriów fotograficznych na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Francji, Polski, Czech i Węgier. Codziennie obsługujemy dziesiątki tysięcy Klientów na terenie całej Europy. Na polskim rynku CEWE działa od 1992 roku, niezmiennie oferując Klientom szeroką gamę produktów fotograficznych. Nasze laboratorium zlokalizowane jest w Kędzierzynie-Koźlu.

Najwyższej jakości zdjęcia

Miliony ludzi w całej Europie, łącznie z mieszkańcami Polski, w wyniku naszej współpracy z licznymi placówkami handlowymi, otrzymuje w bardzo krótkim czasie swoje wymarzone zdjęcia w najlepszej cenie i jakości. Wieloletnie doświadczenie, uzyskane przez nas na rynku polskim i innych rynkach krajów europejskich, daje gwarancję skutecznego działania oraz stabilnego rozwoju podmiotów handlowych, które podjęły z nami kooperację. Działalność laboratoriów oparto na najnowocześniejszych technologiach fotograficznych. Poprzez własny system kurierski jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej placówki handlowej w Polsce.

Kilkusetosobowa, profesjonalna załoga naszych laboratoriów to najlepszej klasy fachowcy z dziedzin fotografii, chemii, elektroniki, mechaniki precyzyjnej, informatyki oraz poligrafii. Sieć firm współpracujących z nami w zakresie logistyki, reklamy i innych dziedzin obejmuje swym zasięgiem terytorium całej Polski i krajów sąsiadujących.

Kontakt:

Biuro Obsługi Klienta:
tel. 77 406 31 80
kontakt@cewe.pl

od pon.-piąt.9:00 - 22:00
od sob.-ndz.10:00 - 22:00

Siedziba firmy:
CEWE Sp. z o.o.
ul. Strzelecka 11
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000175864, posiadająca numer NIP: 749-00-03-238, posiadająca kapitał zakładowy: 18.587.500 PLN