Info
Ręka otwiera składaną książkę ze zdjęciami i wyciąga pasek z pudełka na świątecznym stole.

Kreatywny Fotoprezent

Zdjęcie po zdjęciu. Rozwijaj swoją przyjaźń

Przypomnij sobie wszystkie świetne chwile z Twoją ulubioną osobą. Tworzy to wiele zdjęć i migawek, które z łatwością możesz zamienić w wyjątkowy prezent świąteczny. Dzięki indywidualnej składanej książeczce, znanej również jako harmonijka, w pudełku możesz zebrać swoje osobiste fotografie i podarować uoczy prezent dla swojego najlepszego przyjaciela. Możesz łatwo samodzielnie wydrukować swoje kadry w CEWE Fotokiosku.

Na stole znajdują się zdjęcia natychmiastowe, kartonik, nożyczki, klej, linijka, długopisy, pudełko, taśma maskująca i pieczątka.
Dzięki składanej książeczce fotograficznej możesz w czarujący sposób podarować piękne wspomnienia.

Składane pudełko na książeczkę

 • Zdjęcia natychmiastowe z ramką
 • Pudełko kartonowe o wymiarach ok. 90 x 90 centymetrów
 • pudełko
 • Nożyce
 • klej
 • linijka
 • stempel listowy
 • ołówek
 • Dekoracyjna taśma klejąca
 • nóż rzeźbiarski
 • Karton brokatowy

W pierwszym kroku obszary, gdzie znajdą się zdjęcia są narysowane ołówkiem. Dzięki temu w składanej książce jest wystarczająco dużo miejsca na fotografie. Zalecamy format 11 na 16 centymetrów To, ile kadrów chcesz umieścić w folderze, zależy wyłącznie od Ciebie.

Dwie ręce składają kartonik w zygzak.

Aby uzyskać efekt harmonijki, należy na przemian zagiąć jedną powierzchnię do przodu i drugą do tyłu. Jeśli wygięto ​​wszystkie powierzchnie w odpowiednim kierunku, utworzony zostanie wzór zygzakowaty.

Dwie ręce wycinają Zdjęcia natychmiastowe. W tle jest więcej zdjęć.

Usuń białe ramki, aby zdjęcia idealnie pasowały do ​​twojej harmonijki. Po prostu umieść linijkę na fotografii i odetnij białe obszary nożem rzemieślniczym. Podkładka do rękodzieła chroni Twój stół przed zarysowaniami.

Czy przyciąłeś swoje Zdjęcia natychmiastowe do formatu Twojej harmonijki? Teraz nadszedł czas, aby przykleić je na miejscu. Ułóż fotografie w kolejności i przyklej je. Pozostaw dwa do trzech wolnych obszarów pomiędzy nimi, które będziesz dekorować później.

Dwie dłonie wybijają hasło „najlepsi przyjaciele” na wolnym obszarze w harmonijce.

Teraz czas na dekorację. Użyj stempli listowych, aby ozdobić puste strony małymi wiadomościami lub słowami, takimi jak „najlepsi przyjaciele”. Ozdobna taśma klejąca i serduszko z brokatowego kartonu nadają składanej książeczce stylowego wyglądu. Zrób małą klapkę na górnej stronie za pomocą taśmy, której możesz użyć do otwarcia.

Właściwe opakowanie

Gotowe pudełko. Harmonijka leży rozłożone na stole.
Z odpowiednim pudełkiem Twoja harmonijka stanie się wyjątkowym prezentem świątecznym.

Aby podkreślić efekt harmonijki, Twoja mała książeczka potrzebuje odpowiedniego opakowania. Zalecamy gotowe pudełko, które jest nieco większe niż Twoje dzieło, aby złożone strony można było łatwo wyciągnąć. Zawiąż zestaw świątecznych prezentów dookoła pudełka - Twój wyjątkowy prezent jest gotowy!

Miłego tworzenia!