Info
Obsługa klienta
+48 774063180
Własnoręcznie zaprojektowany kalendarz wprowadzi do salonu świąteczną atmosferę

DIY: jak zaprojektować kalendarz adwentowy z fotokartkami?

Adwent to niezwykły czas oczekiwania. Niektórzy z nas lubią sobie umilać ten okres, dzieki czemu wspólne świętowanie coraz szybciej się przybliża. Kalendarz adwentowy pomagać poradzić sobie z tym czasem oczekiwania. To świetny sposób, aby pożartować, przekazać kilka miłych wiadomości i powspominać miłe momenty tego roku. Taka forma kalendarza adwentowego sprawia, że bliscy w grudniu budzą się zaciekawieni, jaka niespodzianka czeka na nich tym razem.

Radość jest największa, gdy sam zaprojektujesz kalendarz. Co powiesz na odręczne mapy skarbów zamiast czekolady, prywatne wiadomości lub wyszukane vouchery?

Niezależnie od tego, czy dla partnera, czy dla dzieci - dzięki naszym składanym fotokartkom w praktycznym zestawie możesz w mgnieniu oka zaprojektować różnorodne kartki z życzeniami, które pokażą Twoje najpiękniejsze zdjęcia na zewnątrz - i kreatywne teksty w środku.

Potrzebujesz:

  • Fotokartek od CEWE w formatach Classic lub XL
  • Szablonów, które możesz pobrać
  • Kraty
  • klamerek do drewna
  • Dekoracji na przykład gwiazdek, kokardek, Zdjęć Art od CEWE

Tak to działa

Kobieta trzyma otwartą kartę w dłoni

Po prostu pobierz szablon fotokartek od CEWE z numerami 1-24. Zaprojektuj fotokartki w formacie classic lub XL za pomocą bepłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat według własnego pomysłu ze zdjęciami i tekstem.

Karta jest prezentowana jako voucher

Napisz tekst napisany odręcznie na składanych fotokartach od CEWE. Możesz opracować małą zagadkę na każdy dzień. A może ukryjesz niespodziankę w wybranych miejscach w salonie i napiszesz krótką notatkę z podpowiedzią np. w formie rymowanki? Świetnie jeśli to wszystko przeplatasz na przykład z uroczymi wiadomościami lub małymi voucherami - na przykład na obiad lub wizytę w kinie.

Bliższe ujęcie kart okolicznościowych przymocowanych do kratki za pomocą spinaczy i pętli

Przymocuj kartki z życzeniami do kratki za pomocą drewnianych klamerek i wstążki. Możesz ułożyć liczby rosnąco od 1 do 24 lub pomieszać - i sprawić, że wyszukiwanie będzie jeszcze bardziej ekscytujące.

Gotowy kalendarz adwentowy zdobi salon

Użyj ozdób, które pasują do świątecznych dekoracji Twojego domu. Nasza rada: uzupełnij klasyczną dekorację Zdjęciami Art, aby dodać świeżości Twojemu projektowi. Przymocuj kratę do ściany lub umieść ją na półce, a także udekoruj kalendarz adwentowy światełkami, aby przykuwał wzrok!

Więcej niż tylko zdjęcia

Szukasz kreatywnego pomysłu na projekt? Chcesz uwiecznić Twoje wspaniałe wspomnienia? Zainspiruj się naszymi kreatywnymi wskazówkami i uwolnij wyobraźnię.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne